Zánět močového měchýře?

nikolajna_
20. črc 2019

Ahoj holky, posledních pár dní se mi stává, že když se v noci vzbudím, musím letět na wc, protože cítím, jakoby ze mně něco teklo.. Predvčera se mi to stalo i přes den.. sednu si a první ze mně vyteče růžová voda a pak se ještě normálně vyčůrám.. přes tu noc je to třeba během 3h 2x a pak už nic.. na pohotovosti jsem byla v úterý, kde mně kompletně vyšetřili, i moč i ledviny a řekli, že vše v pořádku.. no a tohle se mi stalo teď, pátek a sobota.. Navíc mám pořád pocit plnosti, ikdyz jsem nejedla, pořád ai připadám nafouklá..dočetla jsem se, že to může být zánět močového měchýře, máte s tím některá zkušenost? Děkuju za odpověď 😊

michaelllas
20. črc 2019

Ahojky, u mě se potvrzený zánět močáku projevoval jako pocit, že se mi chce pořád čůrat a bolest v podbřišku. Růžovou vodu jak říkáš, si zmínila i na pohotovosti? Prže myslím, v těhotenství by to mohla být dost nemilá věc 🙂

anonymkaanonym
21. črc 2019

Já měla za život zatím jen 2 záněty.. Často jsem musela chodit na záchod a při močení mě pálilo tam dole. Při 1.zánětu, jsem si řekla že mě to přejde po 2. dnu nic. Ráno teda zavolám obvoďačce, ta mě naštěstí vzala v 9:30 ještě ten den. Tak jsem tam přišla řekla jsem jí to a hned vysadila antibiotika. Může to být špatně utřený zadek(vytvor se dostane do pochvy), náchylnost atd... Každopádně jsem byla doma a asi po týdnu jsem šla na kontrolu. Sestra mi dala nádobu a tam jsem se měla vymočit a 2 den přinýst. Moč jsem tam nesla asi 2x, ale to už vám řekne co a jak... Takhle to bylo zhruba u mě

nikolajna_
autor
21. črc 2019

@michaelllas Ano, dávala jsem vložku od toho a i tu moč, tak kontrolovaly obojí.. právě se mi to nějak nezdá, protože i když se jdu vyčůrat, hned mám pocit, že se mi chce ještě a jsem plná, ale není to tak 🧐
@anonymkaanonym Mě teda nic nepálí, asi tam zkusím ještě zajít, protože to vždy vyteče proudem, jak kdybych 5h necurala ☹️

te_reza
21. črc 2019

Zánět mocaku dost bolí, jak břicho, tak i palí při čurání, hledala bych problém jinde

aurelie34
21. črc 2019

@nikolajna_ můžou to být i chlamydie. Já to mám teď za sebou. Asi 3 měsíce jsem měla divné pocity při čůrání, lehce to palilo a měla jsem citlivý podbrisek při pohmatu. Taky jsem letěla k Dr že mám asi zánět mocaku a vyšetřila moč a nic. Problémy ale přetrvávali tak jsem si vyžádala podrobnější vyšetření a přisli na chlamydie. Clověk se jimi může nakazit i třeba na WC nebo z cizího ručníku. Nemusí nutně podvádět jeden z partnerů. Tak že jsem dostala antibiotika na 3 dny a je po problému.

alcar
21. črc 2019

@nikolajna_ ruzova voda...hm tak to nechci strasit, ale to bych se snazila zachytit a jet s tim na gyndu. To muze byt i plodovka, cemuz by odpovidaly i ty priznaky. A resila bych to kazdopadne co nejdrive.

nikolajna_
autor
21. črc 2019

@alcar Plodovka to není, to mám vyloučený už 3x.. ani oni mi nebyli schopni říct,z kama se to bere 😏

obla
21. črc 2019

Může to být reziduum .. tím, jak se stlačí močový měchýř .. pokud není pálení, řezání a pokud brali moč na K+C, tak to uroinfekt není