Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.
lucikf
10. srp 2018
@garalela Já vím, sama jsem zvědavá, jak bude jist. Dvě starší děti jedly hned úžasně a pamatuji si, že by klidně hned napoprvé snědly toho dost, kdybych jim dala.
bzubzalka
10. srp 2018
@dominikaromanova taky se v noci.hodně budí a mele a přes den v kočárku.
dominikaromanovaModerátor
10. srp 2018
@garalela, tak zrovna v těchto obchodech se ani nedivím, ze to tak přebíras. Já mám spoustu zeleniny od sousedky ze zahrady, ovoce z chaty a maso kupuji v Lidlu nebo u řezníka, popr. od jednoho známého z domácího chovu třeba kraliky, kaceny, občas nějaký kus vepřového v zimě.
lucikf
10. srp 2018
@dominikaromanova Malý spí celkem dobře, v noci s námi v posteli, přes den spí chvilku při kojení a jedno větší spaní má v kočárku. Teď nám tu právě pršelo, tak se zase pročistil vzduch.
garalela
10. srp 2018
@dominikaromanova my mame doma dobre, i kdyz uz i v naší domacnosti je uz ted 25 stupnu ale tsky je skoro konec prazdnin, nez se to rozehralo. Pod tu hlavicku si davam jen takovy ctverecek z bambusu, s plenku je mi vic horko. Kazdopadne nechapu, jdyz jsem na fb cetla, ze nekdo treba pral satek ci nositko jen dvakrat treba po cele obdobi co ho mel. Ja jsem venku hned zpocena. V nici spu nalej dobre, jen rve, kdyz si uvedomi, ze je na brisku. Ale tento tyden nad ani neockovala mudr kvuli horku
wendie
10. srp 2018
@garalela my si děláme papa když jde spinkat večer před zrcadlem, mává sám sobě a je to desna sranda 🙂 ale jinak nezvatla vůbec nic. Baba a děda bych učila třeba na obrázcích z knihy, určitě tě napadnou i další věci. Jinak ovoce v Albert a Tesco jsou fakt katastrofa, souhlasím.
bzubzalka
10. srp 2018
Holky, vaše děti jsou nějaké šikovné! Mně přišlo brzy učit pa pa, jinak Erik i Sam vidí babi a dědu cca1x za měsíc a Erik se to prostě naučil časem.
garalela
10. srp 2018
@wendie vidíš to mne s tim zrcadlem vubec nenapadlo, ja jsem di rikala ze budeme mavat vlackum. Pro bubxalku- nam papa ani mic nejde, nechce di nechat mic chytnout na ruce, proto misto paci jsme skoncili u tapi. Ja nebim, jdy de zavina s cim, ale tak nezavazne uz to delame, nechci aby to znelo blbe, ale nejak tech 24/7 vyplnit musim....
vikiza
10. srp 2018
Tak my dnes udelali nakup na vikend 😃 Snazim se varit, kdyz mam kvalitni potraviny, ale kdyz jsme cely den pryč, tak davam sklenku
wendie
10. srp 2018
@bzubzalka neboj se, Jakub také nic neumí... To papa jakoby ví, po zvedne ručičku, ale jinak mu ji držím já a děsně se směje.. Jak jsou doma brachove, děláme spontánní věci, a někdy už chápe co se bude dít. Klasika že jdeme dělat ňami ňami, cáky cáky, prostě zpozorni, takové rituály, kluci na něj taky zvatlaji... Myslím, že je dobré je to učit. A baba s dědou byla reakce na to, že se garagela ptala, jinak u nás se opakují členové domácnosti. Jeee přišel táta, koukej brácha... A máma dělá to a to (aby taky věděl že nějakou ma) 🙂
bzubzalka
10. srp 2018
@vikiza hustý zásoby👍
@wendie taky členy rodiny říkáme, přišel táta,koukej co dělá brácha. U našich i psa.jmenujme. Když se koupe, tak mu říkám uděláme caky caky a kopy kopy atd.

Holky, já si dnes při mytí našla bulku v podpaždí...pořád si tam teď musím sahat...ach jo...dr. ordinuje jen úterý,čtvrtek a to ještě doufám, že nemá dovolenou...
donia
10. srp 2018
@bzubzalka nemuze to byt jen zvetsena uzlina? Jeste kojis,ne?
11. srp 2018
@bzubzalka, to bude dobre, muže to být uzlina nebo tuk.
wendie
11. srp 2018
@bzubzalka věřím, že to bude v pohodě, chápu tvoje pocity, s člověkem to zamava...
bzubzalka
11. srp 2018
@donia
@dominikaromanova
@wendie ano, kojim. Věřím, že to bude uzlina nebo cysta. Před 4roky jsem měla problémy s tou stranou. Vyšla mi i blbě krev,ale sono nakonec ok. Počkám do pondělí a jinak se hned objednam k dr...
12. srp 2018
Holky, asi jen takový povzdech, ale rada bych si přečetla vás názor na vzniklou situaci.
V pátek večer cca kolem 21 hodiny jsem na jednom bazaru našla dřevěnou zelvicku do které se vkládají tvary. Cena mi přišla celkem slušná 250,- + 84,- poštovné. Paní jsem požádala o podklady k platbě a šla spat. Včera jsme jeli ke tchýni kde Vojtik dostal nějaké hračky a tchyně nám sdělila, ze nám objednala z Lidlu želvu do které se vkládají tvary. Vše nám ukázala na netu a já zjistila, ze je to ta sama želva jakou jsem si objednala já. V Lidlu ji mají za 279,-. Paní jsem tedy hned dnes ráno psala a prodej chtěla zrušit (přijde mi zbytečne mít doma dvě stejne hračky), čekala jsem, ze paní asi nebude nadšena, i mně je tato vznikla situace dosti nepříjemná a nerada něco rusim, vlastně jsem něco takového udělala poprvé. Paní jsem celou situaci popsala, slušně jsem se omluvila, ale už jsem nečekala, ze ze mě udělá nejhoršího člověka na světě, skoro podvodnici atd. Připadám si, ze se nehodim ani na hnůj.
Jak by jste se zachovaly vy holky, zrušily koupi nebo ne?
wendie
12. srp 2018
@dominikaromanova rozhodně zrušila. Proč kupovat dva stejné kusy? Tohle se prostě stává, neřeš to a buď v pohodě 🙂 já bazarkuju docela hodně a není to nic nestandardního.pani je prostě naštvaná a neumí to vstřebat. Ty ses zachovala velice solidně a ještě ses omluvila, paní může být ráda, taky ses už vůbec nemusela ozvat, což dělá spousta lidí. Já lidem jako ty ve finále děkuji, že mají tu slušnost a objednávku stornuji. Takže kliiid a měj krásný den
galatea_a
12. srp 2018
@dominikaromanova Zachovala ses správně, vůbec nic si nevyčítej. Vysvětlila jsi to, omluvila se. To, co se stalo, není tvoje vina, už to neřeš 😉
donia
12. srp 2018
@dominikaromanova taky prodavam a presne tohle se mi stalo a ne jednou. Jako zamrzi to,to jo,ale normalni clovek by tohle mel pochopit. Dokud neposles platbu,musi pocitat s tim, ze to neni 100%. Tys udelala vse cos mohla a pani muze byt rada,zes ji dala slusne vedet. Me se kolikrat nekdo ani uz neozval,az po me urgenci kvuli platbe,ze zbozi stale blokuji.
lucikf
12. srp 2018
@dominikaromanova Udělala jsi to správně, já bych to také zrušila.
bzubzalka
12. srp 2018
@dominikaromanova zachovala bych se stejně. Zrovna jsem zrušila podzimní bundu pro Sama, moje mamka mu koupila k svátku bundičku a já ji.objednala😉
13. srp 2018
Děkuji za vaše názory. Dost mi to pomohlo. ☺️
bzubzalka
13. srp 2018
Holky, prosím info: jak.často měníte či vyvarujete dudliky? Já dávám po 1,5m nový. Používám avent a vždy ten dudlik už není průhledný, ale matný tak ho vyhodim...
14. srp 2018
@bzubzalka, s tímto bohužel asi moc neporadím, maly dudlik nechce, ale matně si vybavují, ze dceři jsem ho měnila cca co dva měsíce. Měla ho jen na noc.
bzubzalka
14. srp 2018
@dominikaromanova děkuju,Sam ho má i přes den, ale max 50%času celkem,v noci moc nedudla,tak to asi vychází stejně😉 Vybarela jsi?
Včera v 08:42
@bzubzalka, když byla malička tak ano, později kolem těch 6 měsíců už ne, jen nový a v 10 měsících si ho hodila do koše a byl klid. 😂
barushe_27
Dnes v 09:06
@dominikaromanova asi bych to nějak neřešila, příjde mi poslední dobou, že čím více úpřímně a mile s někým komunikuješ, tím víc facek schytáš, Co jsem doma, tak zjišťuji, že jsou lidi okolo, tak neskutečně zlý, závistivý, no hrůza to je. Podle mě si se zachovala, tak asi jako každý, Malá má taky doma kopu hraček a nejlepší hračkou jsou šustivý obal od ubrousků. Tak na co mít doma dvě stejné hračky. Hoď to za hlavu, pokud tě paní bude špinit na nějaké skupině, hlavně si uschovej konverzaci. Velice často se setkávám s tím, že pošpiňují maminky na té skupince, ktde kupuješ. Ale nemyslím si, že si se zachovala jako nějaký podvodník.

Holky co ted vaše dětičky a spinkání. Malá se mi pořád budí, knourá, knučí, záchvaty pláče, které utiším jenom náručí. Netuším jestli zoubky, nebo bříško, nebo je to jen tím teplým počasím, už se dneska plazím, mám takový deficit spánku, a ona ne a ne spát, oči si tře, zívá. Nevíte nějaké triky? Věříte v lapače snů? Myslíte, že by mě mohly pomoci, od těch snů?
paja173
Dnes v 19:47
Tak a máme dva zoubky. Pořád nic a najednou jsou tu. Teď jak jsme v ČR tak ani vlastně nevím kolik pořádně váží. Asi zítra vlezu na váhu s ním a uvidíme. 😉 Potvůrka jedna, začalo se mu líbit přetáčení tak cestuje po pokoji. Ale jen na jednu stranu. Na záda se nevrací, to se vzteká. Taky se přetáčí v noci ve spánku a to pak začne ječet jak zjistí že je na břiše a řve na lesy. Tak je to spaní teď divoké. Holky, jsem si teď uvědomila jak to utíká. Půl roku je pryč, v září zpátky do Anglie a v březnu zpátky do práce.🙄 Letí to jak blázen.

Začni psát odpověď...

Odešli