Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.
lucikf
8. lis 2018
U nás už také ochutnal kde co. I když ne vždy jsem nadšená, ale co už.
A pro nás jsou tři děti až až. 😉
bzubzalka
8. lis 2018
@evelin1251 taky nakupuji v akci. Mám výhodu, že v místě bydliště máme tesco,lidl,penny. Tak jdu procházkou s kočárkem a nakoupím.Já se teď učím chodit nakupovat ob den. Jinak jak vlezu do obchodu,koupím i co není třeba...
Jinak vánoce,manžel jaksi odmítá pochopit, že už není tolik financí jako,když jsme pracovali oba..nevím,kdy mu to dojde.
Přídavky nevím, nebudete to někde na netu?
bzubzalka
8. lis 2018
donia
8. lis 2018
@bzubzalka zubarku mame,ale zatim to neresila. Asi ztraci prehled jak uz nas je moc.
nenulineckaModerátor
10. lis 2018
Mate nekdo zalozeny ucet nebo sporeni pro mimi ?
bzubzalka
10. lis 2018
@nenulinecka my jsme zakladali erikovi, když mu byly asi 3roky-spoření. Myslím, že se to nevyplatí😠
fly80
Autor odpověď smazal
Zobraz
bzubzalka
10. lis 2018
@fly80 my už prcky máme😉
nenulineckaModerátor
10. lis 2018
@bzubzalka no prave nevim, jestli mu nesetrit do obalky neni lepsi ☺
fly80
10. lis 2018
@bzubzalka já si všimla až po napsání 😂😂😂
wendie
10. lis 2018
@nenulinecka my u kluků měli stavební spoření, ale Štěpánkovi jsme ho teď vypovídali a Jiříkovi vypovime taky jak to půjde. Kuba zatím nic nemá. Nevím, jestli se vůbec něco vyplatí. Zvažujeme udělat stavební spoření na nás. Ale jen jedno a posílat tam maximální částku a pak to rozdělíme na tři díly. Ale to až budu zpět v práci..
bzubzalka
10. lis 2018
@nenulinecka ono záleží kolik tam můžete vkládat. U stavebního spoření je myslím 24tis strop(na víc ti pak nedají příspěvek), my dáváme 6tis a to.co mu dají jako příspěvek tak polovinu vezmou na poplatcích! Jsou to svině...pardon.
bzubzalka
10. lis 2018
@wendie když to ale vypovis dřív než je kinec vezmou ti státní příspěvek vid?
wendie
10. lis 2018
@bzubzalka nevezme, pokud sporis déle než asi pet-sest let. Nevím, jak je postavená smlouva přesně. Ale právě jak říkáš, ty poplatky jsou směšný, když sporis 6tis ročně, ne i to nijak extra výhodný. Já když to zjistila ten první rok, byla jsem nas***a. Tak jsme čekali, abychom to mohli vypovědět.
bzubzalka
10. lis 2018
@wendie no taky jsem byla nasrana! Taky jsem to chtěla vypovědět, ale právě jsem myslela, že Erikovi vezmou příspěvek.Kouknu do smlouvy jak to má...sice tam nemá majlant, ale...kdybybylo nejhůř každá koruna dobrá😉
donia
11. lis 2018
My mame u deti pojisteni se sporenim. Aby neco dostaly,kdyz se jim stane uraz + odskodneni,kdyby musely byt v nemocnici a zaroven mely neco nasporeno. Plus jeste jsme zakladali detska konta,kde maj aspon neco. Pridavali jsme tam penize z narozenin,svatku atd.proste nahodne,kdyz neco dostaly. Pred par lety to manzel vylepsil,ze jim tam mesicne kazdemu posila aspon 100. Ono se to nezda,ale kdyz je to od narozeni,tak se nastrada a ted treba nejstarsi,kdyz mu bylo 15,dostal autom.svou kartu k uctu a preslo to na studentske konto.
bzubzalka
12. lis 2018
@donia pojištění má Erik taky. Měl zlomenou nohu -2nartni kustky a dostal 4tis😕 pak maliček zlomený a to dostal 3tis. Peníze co dostal za nohu nepokryly ani výdaje,kdybych s ním musela být těch 6týdnů doma. Mají to moc dobře spočítané😠 ale pravda, že lepší dát něco než nic do začátku. Já dostala od našich před 12lety asi 80.tis a byli jsme s manželem vděčný, že si můžeme koupit něco do bytu.
My s manželem máme oba životní pojištění a u toho sporime 200/měsíčně, pak máme penzijní oba....
bzubzalka
Včera ve 14:43
Ahoj holky, tady je zas mrtvo😕
My dnes se Samem zahájili lekce plavání, byl úplně unesený, pořád se smál. Taky ho to teda pořádně zmohlo a mě teda taky.
donia
Včera v 21:26
Ja to tu ctu poctive, kazdy den pred spanim aspon v posteli na mobilu. Ale psat se mi z neho nechce a k PC se vetsinou uz nedostanu. Cas leti jak sileny a uz je zase hnedle vikend.
donia
Včera v 21:29
Tak nahodime tema, urcite se holky pridate 🙂
jak jste na tom s hlidanim prcku? U nas zadna slava a fakt mi to chybi. Potrebovala bych alespon jedno odpo v tydnu kdy budou deti pryc. Bud bych uklidila cely barak, nebo si domluvila kaficko s kamoskou nebo proste nedelala nic. Ale vedela bych, ze ten den zase prijde a mohla se na nej tesit. Takhle mam pocit, ze tu praci furt tlacim pred sebou a psych. me to unavuje, ze stale delam, pritom neni poradne nikdy hotovo. To se nejak neda dohnat, kdyz je tu furt full house.
bzubzalka
Včera ve 22:15
@donia u nás hlídání taky nic...moje rodiče 160km a pracují a tchýně v důchodu a 80km od nás, ale nějak se ji nechce....

Samovi.se v pondělí udělala modrinka na prostředníčku pravé ruky, dnes jsem.si všimla, že přibyla na předloktí pravé ruky druhá...debil jsem.smejdila na netu, osahavam ho v posteli...zdá se mi, že má zvětšené uzliny...hrozně se bojím. Ráno s ním jdu k dr. V úterý mi dr.volala(delali kontrolní vytery nosu-jak neslyšel od té doby dělají cca3m),v nose má nějakou bakterii uklidňuji se, že tam způsobila ten krk,ale....

Začni psát odpověď...

Odešli