Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

simona94
11. čer 2017

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.

nenulinecka
24. led 2019

Holkyyyyy Tak epilepsie vyloucena =)
A ta nejvic na svete zprava : neurologicky nalez : v norme, opozdeni 3 mesice, konec rehabilitaci
Kontrola v dubnu jestli se postavil na nozky =)

donia
24. led 2019

@nenulinecka skvele, to jsou ty nej zpravy 👍

galatea_a
24. led 2019

@nenulinecka No tak to je paráda, senzace!

evelin1251
24. led 2019

@nenulinecka 🤗👍 to je vážně báječný 👏 Ale hlavně ty jsi báječná, jak jsi vše zvládla, takovýho strachu a obav. Do toho jste se stěhovali a měli ještě spoustu jiných starostí.❤️💖 Mišánek je velký bojovník 💙 a ty si zasloužíš být jeho maminka 👑

nenulinecka
24. led 2019

Holky dekuju za hezka slova 💗💗💗

bzubzalka
24. led 2019

@nenulinecka krásný 😘😘😘 proč opoždění 3m?vsak leze....

nenulinecka
25. led 2019

@bzubzalka uz by mel chodit podle tabulek a nebo to tam proste napsala, aby neco 😄 ale to je to nejmensi =)

bzubzalka
25. led 2019

@nenulinecka s tabulkami mě štvou... Prošli jsme si tím u Erika... Přitom se uvádí, že chůze mezi q2-18m.

nenulinecka
28. led 2019

Hlasim zuby a horecky. Opet jako v tom prosinci

bzubzalka
28. led 2019

@nenulinecka chudáci... Vy si užíváte 😭Samovi taky lezou, už 2den je uknourany a protivný 😕 dnes usinal i s velkým pláčem 😭😭😭

donia
28. led 2019

Tak u nas tez. Lezou ji vsechny 4 stolicky najednou,tak si uzivame vsichni. Usina na pulnoc a v noci se budi.

dominikaromanova
29. led 2019

@nenulinecka, super zprávy, jste moc sikovni, všichni. 😘 Proč opožděný? Na tabulky se vy.... Moji kamarádce dcerka začala chodit až v 18 měsících a byla úplně zdravá, teď bude mít 17 let a studuje na Gymplu. 😉 Takže ty tupé tabulky bych brala asi tak, ze v zimě kvetou fialky. 😂

evelin1251
10. únor 2019

Ahoj, jak holky jak se vede? My jsme byli s prckem na prohlídce a roční míry jsou 10 830g a 76cm (2 780 g a 49cm) , už se docela pronese. Oslava byla báječná, nejprve v rodinném kruhu a pak jsme udělali mejdlo pro pár kamarádů, takže Véna dostal hromady dárků a kamarádi škodící samozřejmě koupili ty nejhlučnější a nejhlasitější dárky co mohli 😂🤣 Není to ani možný, jak moc rychle ten rok utekl...masakr..až mě mrzí, že jsem si ho neužila, tak jak bych měla 😑 Prcek zatím nechodí, ale čím dál víc se pouští, a stojí sám než držení. Poslední očkování hexy má za sebou a ani nepípnul, za 14 dní ještě synflorix. U nás je dnes tak hezky, tak se chystáme ven na procházku. Páčko a opatrujte se 💖

galatea_a
14. únor 2019

Všem hezkého Valentýna, děvčata! 🙂 ❤

bzubzalka
14. únor 2019

Ahoj holky,tak koukám my máme drobka. Roční prohlídka 8,9kg a 75cm(pri narození 48cm a 3,2kg).od pondělí marodíme😕Sam má citovou angínu 😭naštěstí bez atb, ale boule na krku měl... Dnes už bez teploty a konečně i hezky jedl tak jsme byli i chvíli venku, bylo tady 12 stupňů a sluníčko.

nenulinecka
4. bře 2019

Ahojky holky, jak se mate a milacci nasi ? Co umime, jak spinkaji ? Nas Misa stoji stoji v postylce u, konferencaku a nicpak vic. Ted uz si tvori rezimna, ze zachvili bude spinkat uz jen jednou pres poledne. A manzilek zacal pres tyDen jezdit, uplne dov Prahy do prace. TakJa je to takovy divnyge smutny, ale bude o dost vic penez. V letekolik chci zacit pracovat na druhemto pidizvikoj.

nenulinecka
4. bře 2019

Holky mam strach, jestli nezarli ty prvni detina. Cooo, jake jsou zkusenosti ?

nenulinecka
4. bře 2019

Co jsem to napsala tyjo. Mam novy mobil a skace to tam samo 😂

nenulinecka
4. bře 2019
nenulinecka
4. bře 2019

Jo a holky, radi tady spalnickY. Zavrou i firmu siemens =( kvuli zacinajici epidemii. Tak se bojim

dominikaromanova
4. bře 2019

@nenulinecka, náš maly už doma běhá, pořídila jsem mu boticky na ven a to se mu moc nelíbí. Každý den po obědě jak vyzvednu dceru ze skoky se jdeme projít kolem baráku ake spíše ho nosím, ake díky tomu si dá pak dvacet ještě odpoledne. Jednu dobu mi spal jen dopoledne a až do večera nic. Také chceme ještě jedno, ale necháme to na přírodě.

Já myslím, ze nezarli.

dominikaromanova
4. bře 2019
bzubzalka
4. bře 2019

@nenulinecka malý má super kombinézu!
Sam si stoupne o vše, snaží se udělat pár kroků kolem nábytku, ale nic velkého teda. Minulý týden začal říkat MAM. Tento týden Nene. Jinak toho moc nenamluvi, občas bababa... Jinak leze po4 jen na koberci, jinak se plázi. Miluje houpání v takové té sítí. Spí jak kdy...
Spalnicek se bojím...
Myslím, že Erik nezarli. Mají se moc rádi. Erik dává Samovi pusu před spaním. Sam když slyší Erika třeba se smát z 2.pokoje tak se hned směje a chce za ním.

@dominikaromanova máte úžasné háčkované věci! Tvoje práce?
Malý je šikulka! Sam má takové to chodítko jak se chodí za ním, tak se ta ním už 2x sunul😀
Jinak máš úžasného pomocníka! Bych se bála mu dát škrabku😉

bzubzalka
4. bře 2019
dominikaromanova
5. bře 2019

@bzubzalka, Jj, na stará kolena se učím hackovat. 😂 Noooo, já mu ji nedala, občas je rychlejší než průjem, ale když se tak moc snažil ten brambor oskrabat, nechala jsem mu ji a musela to vyfotit.

barushe_27
6. bře 2019

Ahoj holky, tak jsem tu zase po dlouhé době. Nový rok nezačal vůbec dobře. Cela rodina střevní chřipka a jelikož já mám celiakii lepek tak jsem nebyla schopna jist a nic v sobě udržet skoro 14 dní zhubla jsem 4 kila, což mě nevadí, ale únor se nesl ve stejném duchu a všichni nemocní nějakým moribundusem. Malá dva týdny nemocná byli jsme i na pohotovosti, protože blinkala hleny a davila se, tak jsem měla strach z laryngitidy, tam naštěstí vše v poho. A když už jsem si myslela že je od čtvrtka vše ok tak dnes v noci opět horečky. Teď má 38.6 můžou být tak vysoké od zoubků? Právě přemýšlím jestli ji neofouklo když jsme byly venku nebo jestli to nejsou zuby. Na pohmat nic nevidím a hlavně ona rve úplně u všeho co se s ní snažím udělat. Jejda to jsou pořád starosti s těma prdolama. Teď mě dokonce zase doktor dg endometriozu tak prý druhý dítě, ale já se na to vůbec necítím a hlavně mě dává zabrat malá a ještě do toho druhé a ještě jedna věc, mám strach abych malou neodsunula na druhou kolej a abych ji dala tolik lásky jako ji dávám teď. Je to se mnou složité. Navíc pořád kojím, nevím jak ji to utnout a psychicky se na to ani necítím mám v hlavě takový hormonální mís máš je tto na palici.

dominikaromanova
6. bře 2019

@barushe_27, já osobně si myslím, ze tak vysoká teplota od zubu není, ale nejsem lékař. Každý člověk je jiný a jinak reaguje.

I druhé bys zvládla, láska k dětem se násobí a malá by odstrcena nebyla, ale nemá smysl to tlačit na sílu jestli se na to necitis. Také stále kojim a nevím jak malého odstavit. 🙄

nenulinecka
7. bře 2019

Jj my mame od zubu 39, v nemocnici rikali, ze kdyz roste vic.zoubku najednou, nebo spicaky, ze tokdyz prave realne je. Mame horecky kazdy mesic

nenulinecka
7. bře 2019

Take se bojimmi, ze bude smutny ze si bude pripadat odstrceny, =/

galatea_a
7. bře 2019

@nenulinecka Zkus si přečíst knížku Sourozenci bez rivality, třeba ti to pomůže překonat tyhle strachy 🙂