Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

simona94
11. čer 2017
Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.
nenulineckaModerátor
7. bře 2019
To dam i bez knizky, stejne i kdyz se budu snazit sebevic , tak to ve me bude. A proto si myslim, ze jak se bojim o to udelam vic proto, aby se tak necitil.
No a taky me desi porod. A vubec celkove zas 9'mesicu dat to se mi nechce 😂 na druhou stranustranu uz bych to chtela mit za sebou
luc14
7. bře 2019
@nenulinecka To je hodne individualni a neni dite jako dite. U nas nezarlili vubec. U sousedu zase brutalne. Takze opravdu je to ruzne a neresila bych to, dokud to neprijde. Mas 9 mesicu, abys prvni dite na to pripravila. Ja mam mezi klukama presne dva roky na den a je to brzo. Podle me je idealni rozestup ty 2,5 az 3 roky.
nenulineckaModerátor
8. bře 2019
@luc14 dekuji, tak nejak to chci trefit. Proto se zacnem snazit konec leta, podzim...🌸
nenulineckaModerátor
9. bře 2019
Uz se ten horeckam a tomu vrteni v noci nedivim, leze nam.pet zoubku novych. Holky tady leje hnus, ja uz chci jaro 😕 je cim dal tim vic rychlejsi, zivejsi , objevitel a docela mi nekdy dava zabrat uz 😂
lucikf
9. bře 2019
@nenulinecka U nás také pršelo, je zamračeno. Zuby jsou někdy prevíti. My máme zatím 8.
barushe_27
9. bře 2019
HOlky to je hrůza, zase teploty kolem 38, řve řve a řve, pořád si cpe ručičky do pusinky, Vnoci nespí v kočárku přes den toho taky moc nedá, tak mě s toho bolí hlava. Od úterý se jí to takhle střídá ty teploty, ale na pohmat zuby nikde. Začala jsem vysazovat prso, nemůže to být reakce na to? Protože byla přicuclá celé dny a o večerech ani nemluvím. Jeden a půl dne neměla prso vůec, pak jsem jí dala a budu to vysazovat postupně. Ted ho má max 5krát denně, ale je šílená pořád se sápe po výstřihu, vzteká se, když jí nedám, je to normální reakce toto?
bzubzalka
9. bře 2019
@barushe_27 myslím, že to normální je😕

Vůbec nevím jak prso odstavit. Erik se dostavil sam v6m. Samovi dávám ráno, když se vzbudime, pak až kolem 17, a pak když jde spát. Jenže se po usnuti budí každou hodinu... To teda od miminka. Nechci mu vždy dát prso, tak tak chodíme s manželem na střídačku. A když jdu spát je hned vzhůru, podle mě chce prso, když nedám vzteka se, flašku nechce 🙄

@nenulinecka chudák takový bolení 😭
Jak často dáváš ještě UM?
evelin1251
9. bře 2019
@barushe_27 u nás taky děsný divadlo a hysterickej řev, když nedostane prso. Odstav si zatím neumím vůbec představit 😒
Vendelínek dostává jen na uspání, což je večer a na dopolední spaní, a pak celou noc, když si řekne, spí s námi v posteli ( což byla asi chyba...) A stejně jako u @bzubzalky když jdu do postele, tak se hned vzbudí a chce cucat. Párkrát jsem zkoušela uspat bez prsa, ale spíš se uřval a to jsem ho chovala v náručí a zpívala mu. Teď jak má už zoubky, tak mi je to už trošku nepříjemné, to kojení. Každopádně my chceme taky druhý mimi, ale začněme tak v říjnu @nenulinecka A s tím porodem, třeba by si mohla rodit císařem, kdyby si se hodně bála...určitě by to šlo nějak domluvit. Ale na druhou stranu, je pro mini lepší když jde přirozeně ( když je tedy vše v pořádku).❤️
nenulineckaModerátor
9. bře 2019
@bzubzalka me uz pije mleko kravske,cca vza 7 mesicich zacal odmitat UM. Asi toho mel uz dost. Zacal pit caje, a od 11. Mesice rekla , ze muzem plnotucne mleko a spoustu jogurtu, kvuli vapniku.
nenulineckaModerátor
9. bře 2019
@evelin1251 jj, uvidime,co to tehotenstvi dalsi se mnou udela 😆
barushe_27
10. bře 2019
Tak holky, nedalo mě to, malá měla zase 39. Jeli jsme na pohotovost a jsou to afty. Teď je na prsu jak prilepena. Jsem ráda, že to není jen u nás takové.
bzubzalka
10. bře 2019
@evelin1251 u nás se teda usíná u prsů jen večer, přes den na ruce nebo v kočárku. Taky s námi je v posteli, v noci cuca tak 1-2x tak to není tak hrozné. Taky mě to občas bolí, ale asi spíš tím jak silně tahá. 2x mě kousl, tak jsem mu rázně řekla ne a klepla maličko po puse, zatím nezkusil znovu...
@nenulinecka kravské mléko prevarujes? Kolikrat denně dáváš? Sam má 1 jogurt denně, jinak kojím a někdy si v noci vezme 100ml mléka s kaši od Nestlé. Celkově pije málo 😥 150ml čaje, 100ml mléka s kaší a co vytáhne z prsa nevím...
bzubzalka
10. bře 2019
@nenulinecka jo jinak moje známá měla hrozný porod také před 8lety, 2porod šla císařem, měla od psychologa papír tuším...
bzubzalka
12. bře 2019
@barushe_27 afty a opary je prý málo vitamínů B...
nenulineckaModerátor
15. bře 2019
Mliko prevaruji.

Holky, resim ve svy hlave takovy problem. Kdykoliv hlida manzel ( kdyz je doma - sprcha, kdyz varim, stiram ) vzdy krik a neco se mu stane. Bud kouka u hlidani na tv, do mobilu, nebo jen lezi na zemi... manzel a jeho tata jsou jediny dva lidi na svete, kterym bych Michalka nesverila hlidat ani na hodinu. Smutny co...Jak to davaji Vasi chlapi?
lucikf
15. bře 2019
@nenulinecka Manžel je úplně v pohodě, co se týká dětí. Dokáže se postarat o všechny tři najednou. Nedávno jsem měla školení z Eurony a on vzal všechny tři do parku na dvě hodiny. A když jsme měli ještě pouze ty dva starší, byla jsem s dcerou v lázních měsíc a on se celou dobu staral o syna doma. Je úžasný, i když také má své mouchy, jako každý. 🙂
nenulineckaModerátor
15. bře 2019
@lucikf tak snad do toho dospeje, me prijde, ze je to tata, ale neumi tatou byt ... nevim jak to popsat. A strasne me to mrzi
bzubzalka
15. bře 2019
@nenulinecka u nás teda take bez problémů. Od ledna se snažím trochu někam chodit, 1x do měsíce jdu do kina, divadla. Bez problémů pohlídá. Od miminka ho bere každou neděli dopo ven.
Když hlídá tak naplno. Musím ale říct, že je pohodlný. Když nemusí nechá vše na mně. Ale zas je to o 100%lepsi než, když byl miminko Erik. Erika si vzal ven asi až v 1,5roce. Řekla bych, že dozral a teď si to víc užívá. U Erika mu bylo 30,se Samem 38.
Řekla jsi mu, že tě to trápí?

Sem začni psát odpověď...

Odešli