Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

simona94
11. čer 2017

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.

evelin1251
25. čer 2019

Jinak, my se máme taky moc fajn. Zrovinka se nacházíme na Lipně, dovolenkujeme, dnes jsme přijeli, pro mě - řidičku, cesta smrti 😏 Ale jinak to jdeee 😀 Dítě spí, muž chytá ryby a já piju víno, do toho mi tu pes chytá komary u nohoi.Vendelinek běhá jako ďábel, už si ani nevzpomínám kdy s tím začal. Teď se začal pomaličku rozmlouvat, dost si žvatlání pro sebe, vypráví si svoje příběhy, atd. Ale jesiné slovo, kterými je krom táta, auto a pták rozumět je týýýýjo a to říká skoro na vše, je to děsně legrační 😁😁😁 jinak má svoje slova, kterým samozřejmě rozumime jen my. Jo a jsem bláznivka, od října začnu chodit do školy na VŠ, musím se pochlubit udělala jsem přijímačky na pedák do HK, byla jsem 14. ze 77.uchazečů, hohoo No každopádně, bych si to celej život vyčítala, že jsem to aspoň nezkusila, navíc kdyz jsem zjistila, že VŠ na řodičáku je zadarmo, a nemusí se nic platit i když už mi dávno není do 26 let. Třeba hned v 1.aemesteu skončím a nebudu to zvládat, protože bychom taky chtěli zkoušet na zimu 2. mimi na jako Nenuli, Nějak jsem se rozléhala, to asi to vinoz 😂. Holky a jsem pro udělat nějaky sraz. Jen to musí někdo zorganizovat....😄

calwena
21. únor 2020

Ahoj holky, chodíte sem ještě? Poslední vzkaz před více než půl rokem...

calwena
21. únor 2020

@evelin1251 Tak co? Nastoupila jsi na vysokou?

calwena
21. únor 2020

U nás jedna novinka. Za tři týdny termín s druhým miminkem, takže po dvou letech si to celé pěkně zopakuju. Co vy, holky, taky některá jedete další kolo?

wendie
21. únor 2020

@calwena moc gratuluji. A co čekáš, budeš mít páreček? Já už tedy nic neplanuji, jsme komplet 🙂 minulý týden jsme se byli fotit při příležitosti druhých narozenin. Já už jsem na částečný úvazek v práci a někdy je to fakt kolotoč. Ozvěte se, jak se kdo máte, bude to fajn vědět 🙂

wendie
21. únor 2020
calwena
Autor odpověď smazal
Zobraz
calwena
21. únor 2020

@wendie Kluci jsou moc pěkní, jak zvládáš tolik testosteronu? 🙂
Ano, tentokrát to bude chlapeček, máme potvrzeno z DNA, takže překvápko nečekáme. Termín 11.3. podle UTZ a 12.3. podle MS. Povedl se nám hned napoprvé, což vzhledem k věku bereme s pokorou (oba přes 40). Podle všech testů zatím vše vypadá OK, ale samozřejmě člověk nikdy neví, dokud nedrží ten uzlík v náručí. Už jsem byla na první kontrole v porodnici a zatím to na porod nevypadá a nikdo mě zatím s ničím nestraší. Poprvé mě vzhledem k věku rovnou šoupli na rizikové, tentokrát ne.

Jinak naše malá je cácorka zvídavá. Už hezky mluví ve větách v češtině i angličtině. Někdy to pomotá a vznikají srandovní slovní spojení. Tátovi říká táto výhradně česky a k tomu ho oslovuje i jménem, asi to má naposlouchané ode mě. Jinak miluje děti a je samostatná, za bratranci chodí pořád jako ocásek a komanduje je. Zároveň je to ale mamánek a má své rituály, které může dělat jenom maminka 🙂. Máme z ní radost.

@wendie To jsi dobrá, že zvládáš už práci. Já dělám občas po večerech z domova, ale kradu si z času na spaní. Přes den většinou nemám šanci a teď ke konci těhotenství ani energii.

evelin1251
22. únor 2020

@calwena Jee, to je super, že se rozrůstáte, tak ať je vše v pořádku 😊 My se chystáme " zadelavat" na sourozence teprve teď na jaře 😅😄 A do školy jsem nastoupila 🙂, dokonce úspěšně dokončila 1.semestr. je to teda mazec, když jsem ve škole tak hlídá muž, mám ji 1*/14 dní pátek + sobota. Při zkouškovým jsem teda padala únavou na hubu 😁, srotila jsem se po nocích, až když malej usnul. Ale jinak pohoda..
@wendie Teda ty jsi dobrá, že už pracuješ!! Každá korunka dobrá, viď.
A jak se vede ostatním??? @bzubzalka, @nenulinecka ?

nenulinecka
23. únor 2020

Ahoj holky, popravdě jsem úplně blbá, ale já nemohla nikde najít tuhle diskuzi. U nás je to super... Michálek bude mít ještě EEG výstupní , ale před očkováním na jaře . A tím jsme skončili tu strašnou etapu. 🙂 Rehabilitace nemá už přes rok a je naprosto v pořádku. 🙂 Je teda hodně citlivý , je to moje klíště... Napíšu déle vše 🙂 teď jsme u rodičů .

nenulinecka
23. únor 2020
bzubzalka
24. únor 2020

Ahoj všem,
Moc gratuluju k bříšku 👍
U nás vše tak nějak běží.... Sam moc nemluví, spíš tak zvatla. Jako máma, tata, Eji(erik), pono (ponožky), atd... Zvířátek umí hromadu, ale neřekne je... Erik v tomto věku krásně mluvil a domluvili jsme se. Sam je pořád na dudliku, nočník mu nic neříká, na vše má čas.
Jinak nepracuji, užívám poslední rok volna😁 i když občas o volnu pochybuju, zaměstnává mě Erikova škola... Učitelky dávají samé projekt, takže pořád něco hledáme na netu, tiskneme a já mě to pěkně s... Pardon!

evelin1251
7. čer 2020

Ahoj holky, @nenulinecka, @bzubzalka, @calwena, @wendie atd, musela jsem vás označit, protože sem jinak asi nikdo z vás/nás už nenahlíží ☺️
Jak se máte? Co děláte?@calwena- co miminko? Jak to zvládáte? Co starší? Nežárlí? Jak užíváte dlouhých dní?
My jsme furt venku, i když poslední dobou věčně prší ( ale je to dobře). Na vysoký mám 1. ročník za sebou, musím se pochválit, jsem fakt dobrá! Pardón ☺️ Nikdo jinej to doma totiž neudělá, spíš poslouchám výčitky, že je kvůli tomu doma nepořádek 😅 Rádi bychom tu 2 ( jako mimi), ale jaksi se nedaří..tak nevím. Jinak se máme fajn. Mějte pěkné dny a opatrujte se ♥️

nenulinecka
7. čer 2020

@evelin1251 ahojky 🙂
U nás super . Malej litá jak blecha , člověk ani neví , že měl tak těžky start do života. Také bysme chtěli druhé, ale porad se nedaří. Ještě rok a pak na to prdím úplně. Už mě je 33 a to bude akorát . Pak už nechci Mimi druhé. 🙂
Jinak šikovná jsi 🙂
Je škoda, že už sem skoro nikdo nechodí.

evelin1251
7. čer 2020

@nenulinecka je to jsem moc ráda, že ses ozvala ☺️ Ale hlavně, že je Mišan v pořádku, že to vše dobře dopadlo, pamatuju si to jako dneska, jak jsme na vás mysleli. No my chceme taky druhý, rodičák se krátí 😅 My zkoušíme od února, takže je to zatím chvilka, ale já jsem prostě nedočkavá 😄 Takže jsem tento měsíc sledovala ovulaci trestána, tak uvidíme.

calwena
7. čer 2020

Ahoj holky,
jojo, označení zafungovalo 🙂.
Tak my jsme čtyři od 12. března. Tedy jako i s mamkou a tatkou. Malý je naprostý pohodar, miminko za odměnu. Oproti naší prvorozené je to mnohem jednodušší. Ale asi je to i zkušenostmi a člověk už ví, co ho čeká. Brzy nám už budou 3 měsíce. Rodila jsem v Motole. Dojezd do porodnice byl takový dramaticky, jela jsem rychlou, protože mi tlak přes noc vyskočil na 190/130. V porodnici mi to kleslo, ale už si mě tam nechali a za dva dny vyvolávání prasknutím vody, do 5 hodin byl malý na světě - 4,40 kg a bez nástrihu. Takže rekonvalescence OK. Ještě jsme to stihli i před zákazem manželů u porodu, proste super vypočítáné
@nenulinecka Ty jsi mě pobavila s tím věkem. Mně je něco přes čtyřicet, takže mas furu času 🙂.
@evelin1251 Jsi fakt šikovná s tou VŠ. Studium s malými dětmi musí být zahul. A úklid nikomu ještě neutekl, nemá nožičky. Na ty řeči peč.

bzubzalka
8. čer 2020

@evelin1251 hustá jsi se školou 🍀👍
@nenulinecka sleduji vás na Facebooku 😉
@calwena narodil se stejný datum jako jsme měli svatbu 😉 až je brouček zdravý
My se máme dobře. Sam je bez plen, bez dudlíku a je s ním sranda. Jen teda nastala rivalita mezi klukama. Erikovi bude 10 a schválně Sama zlobí, ten pak řve a pak řvu já na ně. No občas to he veselý.

wendie
8. čer 2020

Holky díky za označení.... Z koronavirove doby jsme se vrátili do takřka normálu, škola, školka a jesle. Jesle tedy pět dní a srajda, tak jsme si chvilku užili i jen j a Kubíček.. chystám se psát vám už od včera, jenže jsem ještě nesedla k PC a to já tak nerada cvakam na mobilu... Tak jen posílám foto a delší příspěvek snad brzy 🙂 jen tedy ještě gratuluji k miminku a k šikovným detickam 🙂

wendie
8. čer 2020

@evelin1251 moc ti gratuluji ke škole! Je to fakt mazec, jsi statečna a dáš to! A úklid? Přesně, nemá nohy... A komu to vadí, ať si to uklidí, taky jim od ramen rostou ruce... 🙂 jinak mně nejdou nahrát ani fotky, bude to zkrátka muset ještě počkat...

nenulinecka
11. čer 2020

Holky nemáte nektera zkušenost s kazama? Malej má Kaz zoubek mu už na dvou stranách praskl :( a hned vedle skoro už cely černý zoubek. Je to jednička a dvojka. K zubaři jde až 23. :(
Myslím si že to má od toho když narazil na motorce zoubkama o zem , četla jsem že to může být i jak ho dopovali lekama a antibiotikama jak byl malý . :( Bojím se aby mu netrhali zoubky nebo tak

bzubzalka
23. čer 2020

@nenulinecka ahoj, my si kazy užili s Erikem, ale stoličky 😞 jeden dr.řekl, že špatně čistíme, druhý dr.že z atb... Těžko říct... Jedničky a dvojky se myslím netrhaji pokud se nedělají třeba záněty atd...
Erikovi chtěli vrtat, ale nespolupracoval takže nakonec opravovali a trhali v narkoze... Byl ale starší 5let.

nenulinecka
24. čer 2020

@bzubzalka děkuju :( chudáček
No my byli včera u zubařky , říkala , že to má mrtvý zoubek z toho že se praštil když třeba spadl a ten druhý zkažený , že by měl horečky plakal by bolesti ,kdyby to bylo na vytrhnuti. Ale jinak že s tím nic nedělají. A bude chodit na preventivní no. Tak jsme byli po druhé u zubaře 🙂

bzubzalka
24. čer 2020

@nenulinecka Erik si se zuby užil a my s ním....
Držím pěsti 🍀