Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.
dominikaromanova
18. črc 2018
@evelin1251, děkuji. Já doufám, ze vydrží. Tak ovoce má v sobě přírodní cukr. Zelenina také nějaký obsahuje a je to zavarene, takže vydržet by to mělo. 🙂Jinak to dělám klasicky jak marmeladu, rozvatim popr. ještě rozmixuji a horké nandam do sklenic, otočím dnem nahoru a nechám do druhého dne. Když je víčko málo zatáhle (dá se zmacknout) dam ještě na cca 20 minut do trouby na 85 stupňů.
nenulinecka
19. črc 2018
Ahoj holky, predevcirem jsem koupila dudlik plnici. Davam mu tam ovoce. Je to bozi vec 🙂 zabavi ho to uplne neuveritelne 🙂 jinak jsi skvela, ze zavarujes @dominikaromanova . 💚
dominikaromanova
19. črc 2018
@nenulinecka, děkuji. Dudlík na ovoce, to neznám, kdepak se to kupuje prosím.
nenulinecka
19. črc 2018
@dominikaromanova ja ho mam z wish za 50, jinak si dej do vyhledavace klasicky dudlik na ovoce. 🙂 je super.
evelin1251
19. črc 2018
@dominikaromanova Já jsem ho včera viděla v Pepcu, teď lituju, že jsem ho nekoupila.
@bzubzalka jj, hroznové víno bez slupky. Dala jsem mu ochutnat jen, aby si cucnul a on mi ho vcucnul celé, tak si ho pozuzlal a vyplivnul ☺️
dominikaromanova
19. črc 2018
@evelin1251, děkuji za tip, už ho máme doma.👍🤗
paja173
20. črc 2018
Ahoj holky, jak se máte? Mi si užíváme prázdnin u babičky. Až na to počasí. 🙄 Jsem měla dovézt horko z Anglie. Danda roste, je to sluníčko. Ale měl být asi holčička. Kdo neví že máme kluka, tak když ho vidí, říká: Ta je ale vlasatá.😂
paja173
20. črc 2018
😂
bzubzalka
21. črc 2018
@paja173 je krásný, má takové jemné rysy jak.holčička. U nás teplo.dost...tráva úplně spálená, vůbec nemá barvu😕
paja173
21. črc 2018
@bzubzalka Mi jsme právě východ Moravy kde teď v týdnu hodně pršelo a celkem jsme západu záviděli teploty a sluníčko. Ale aspoň je tu pořádně zalito. V Anglii jsou vedra a manžel nějak nestíhá zalivat květináče. Tak se psychicky připravuju na to jak všechno budu vyhazovat.
paja173
21. črc 2018
@bzubzalka Na Valašsku je zeleno. 😉
bzubzalka
Včera v 15:56
@paja173 krásně zeleno! Fotka ze včera u tchýně-žatecko. Dnes jsme dali do sportaku.
ter
Včera v 19:59
Ahoj holky, uživatelka, která založila tuto diskuzi, už není aktivní na Modrém koníku. Nechtěla by se některá z vás stát moderátorkou? 🙂
nenulinecka
Dnes ve 03:45
@ter ja jsem pro
@dominikaromanova nebo
@bzubzalka nebo ja 😀 🙌? Jsme tu asi nejcasteji, ne ? 🙂 🍀💜🙌 nebo alespon jsme ty, co furt a furt pisou
barushe_27
Dnes v 07:28
Ahoj holky, porad to tady procitam, ale jsem tak lina napsat. Chci se zeptat, vy co kojite, taky mate takove zavislacky? Uspavam jedine na prsu, dudel vubec nechce, kdyz ji ho dam okazite se vzbudi a začne si s nim hrat. Musi dumlat prso, nebo ho mit jen strcene v papulce, kdyz ho vytahnu začne se přetáčet na brisko hledat, uplne se třepe nez ji ho dam znovu do puse. Kolikrat me uz tak pali bradavky, protoze se i umi zakousnout a drzi zakousle. Potom musim cekat a vychytat chvili kdy uz opravdu spi na tvrdo, abych mohla prso vytahnout.

Ted mela mala rymu, ale nejakou slabou jen bily hlenik a odsavala jsem par dni a v pohode, ale porad to v ni chrci, ale uz to nejde odsat.

Ted ve ctvrtek byla na pulrocni prohlidce a ma 71 cm a 8560g muj malej cvalda, asi nemam mleko, alea smetanu. Uz jsem k prikrmum dala i kuřecí masicko a to do ni padlo jak němci do krytu. Diky bohu basti me zatim vse, co jsem ji dala, ale nejvic miluje kasicky, ted jsem koupila ryzovou, sice je sladka jak cecek, jeste jak to micham s tim um, aby to melo zaklad mlekovy, ale po tom by se mohla utlouct. Mlaska, vydava u toho zvuky hmmmmmmmmmmm a jak macha rucickami a nozickami.

Uz mi zacala lezt, ale dozadu, tak uvidíme kdy zjisti, ze se ma lozit dopredu.

Udelala jsem ji novy koutek a moc se ji v nem libi. A dosel nam i novy krasavec nositko MartyS, moc rada se nosi.
nenulinecka
Dnes v 11:51
Ahoj
@barushe_27 , jsou to cvalici 🙂, my jdem na pulrocni ve stredu. Tak hned napisu kolik merime, vazime. Vcera jsme se vratili z dovoleny, parada. BYli jsme na horach a u nasich na chate. Konecne jsem se opalila po dvou letech, loni jsme umirali doma, ze? 🙂 koutek mame taky dost podobny. A nemocny byl pred deseti dny asi a byl to mazec. Neudrzel kvuli hlenum nic. Jinak Michalek dnes na fyzioterapii a rekla nam, ze kdyby prestal hybat koncetinami, ze uz je to videt. To, co pry uz umi, tak delat neprestane. My jsme ted ve fazi, nozicky v puse a snazi se teprve na brisko. Cucim, ze uz lezete. 💜😘
luc14
Dnes ve 14:41
Dneska pulrocni prohlidka a malej ma 6,7 kg - toliko ke cvalikum zde ve skupine 🙂 Furt chodime na prevazeni jako pitomi 🙂)) Holt tabulky.
barushe_27
Dnes ve 14:43
@nenulinecka tak to je dobre, ze jste si dali takovy relax, relax v uvozovkach, s temi detmi uz to takovy relax neni. Tise zavidim, muj porad pracuje na domecku takže nikam nejezdime, jenom jsme byli jednou v laznich v Luhacovich, snad az vse dodelame tak budeme cestovat vice.

Ja to rikam porad, ze je Misuna hrozne sikovny chlapecek. Je to dat ty deticky nase. Otacet, poprve se otocila osmeho cervna. Neni toto klasicke lezeni naa čtyřech, lehce se pohoupe na kolinkach a rucickami se odrazí dozadu. Pokud to rika fyzio tak se s tim urcite setkává casto, věřila bych ji, a vem si jake mel trauma na zacatek zivota, kazde mimco je jine dej mu cas. Byla jsem relativne v klidu, ale jakmile se otaci na bricho mam strach aby se me nepretocila na zem. Staci vterina a je na brisku a ma to rada, dokaze na nem dovadet hodiny.
bzubzalka
Dnes v 16:29
@nenulinecka taky věřím, že vše Michalel dozene. Ze zad na briskobříško se tedySamem ješte neotaci? Erik poprvé týden před 6m a Sam týden před 4m, každé dítě je fakt jiné. Jinak moderatorka skupiny bys asi mela být ty😉 pokud teda chceš.
@barushe_27 parádní koutek👍
@luc14 pokud přibírá průběžně tak bych to nehrotila, každý přeci nemůže být cvalik😉

Začni psát odpověď...

Odešli