Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.
dominikaromanovaModerátor
19. zář 2018
@nenulinecka, to je super zprava, tak preji hodně sil na stěhování. 😘🍀👍
dominikaromanovaModerátor
19. zář 2018
Holky, já se moc omlouvam, ale teď nějak nestiham. Ráno odvezu malou, pak uvarim, vysaji a jedu zase pro malou, úkoly, malej a občas i mladej něco potřebuje a najednou je večer. Taky vám to tak děsně letí a mate pocit, ze jste za cely den nic neudělaly nebo jsem tak pomalá jen já? 😂😂😂
wendie
19. zář 2018
@dominikaromanova mám to stejný. Rozepisovat to víc není nutné 🙂
bzubzalka
20. zář 2018
bzubzalka
20. zář 2018
@dominikaromanova stejný...a když jeden den jedu za nějakou z kamaradek nebo oni k nám přijdu si ve skluzu...nic není.hotové atd. Hrozný...do toho teď Erik začal s kroužky....
bzubzalka
22. zář 2018
Ahoj holky, píšu novinky😉 v úterý jsme měli vítání občánků a dnes Sázení stromu za prcka. Město to zavedlo asi před 5lety a bylo to moc hezký. Dali nám vybrat z 5druhů stromů a Erik vybral podzimní hrušku. Jinak Sam se začal otáčet z břicha na záda a roste mu druhý zub.
lucikf
22. zář 2018
@bzubzalka To je hezké, s tím stromkem.
bzubzalka
22. zář 2018
Fotograf teď poslal náhledy z vítání...
nenulineckaModerátor
Včera v 07:32
@bzubzalka to je strasne krasne s tim stromkem. Uplne jsem se zasnila. Jak mu to jednou rikas.

Ja hlasim zitra vyvrcholeni nejtezsi den balici. A v utery brzy rano odjezd malovat. Budu bydlet u nasich ctyri dny a budem tam davat dokupy byt a pak cekat na vsecky chlapy z rodiny az budou jezdit z Prahy s nabytkem a vecmi. To bude 29. Ooo muj boze, holky, jidlo na pracce, nadobi myju v koupelne, zitra rano si prijedou kupci na linku totiz. Desnyyyyy. Ale tesim se 🙂 takze o me moc neuslysite. My neumime nic poradne jeste 🙂 ted se mu klubou asi dalsi zuby, nonstop place uz 4 den. Je teda i 4. Den po ockovani a ja uz jsem uplne na nervy. Zitra radsi mudr jeste. Achjo. Ani moc nebasti, tak to prikladam zoubkum.

Začni psát odpověď...

Odešli