Je tu někdo s termínem listopad 2018??

Ahojky holky, je tu někdo kdo právě našel //?? 😍 Mě je 21 a mám už dva kluky ( 20 měsíců a 8 měsíců) 💙💙 Pojďme se povzbudit!
fandysek_1
12. črc 2018
@lillyh no to je taky náročný věk 18 měsíců, my máme dům a manžel dodelava patro pro deti a asi tam ze začátku budeme s nimi. Budeš si pořizovat sourozenecky kočár? No někdy jsou na těch šestinedelich fakt šílený podminky. Mělník byl ok a více méně se starali dobře.
fandysek_1
12. črc 2018
@dasenka25 no a toho se manžel bál, že to zase nepůjde 🤣 a šlo. Dřív to bylo běžné, děti po roce.
@lillyh toho bych se nebala, že selzete jako rodiče. Vždy říkám manželovi, když má pochybnosti jak to všechno zvládneme. Říkám: mej děti rád,.dej jim lásku a buď k nim spravedlivej a oni te budou brát. Nejde ani o rozmazlovani i hranice musí být.
lillyh
12. črc 2018
@fandysek_1 No už jsem přemýšlela i nad tou možností mít sourozenecký obzvláště co dneska malá dělala na procházce. Nechce za ruku rozběhne se bulá se ze strany na stranu vzteká se zvedá kde jakou volovinu ze země.. a já na manžela dovedeš si představit že někde s něma půjdu mala v kočárku a tohodle démona pustit? A on na mě no budeš se to muset naučit.. no málem jsem ho nakopla 😃 Ještě nevím co budu dělat mám nosítko ale v tom mi dlouho nevydrží..
fandysek_1
12. črc 2018
@lillyh my ho na 100% pořídíme, taky mám nositko a nosím, malej mi tam vždy vydrží, když je akce jinak je to pro něj nuda. Koukni na bazar, dají se poridit i levne ty kočárky.
ter
Včera v 19:16
Ahoj holky, uživatelka, která založila tuto diskuzi, už nemá účet na Modrém koníku. Nechtěla by se některá z vás stát moderátorkou? 🙂
luccy556
Včera v 21:58
@ter Ja myslím, že zde to tu nemá cenu nějak udržovat. Většina z nás jsou aktivní v uzavřené skupině.
lobella
Dnes v 07:45
@luccy556 a v jake skupine? Tady je to takove mrtve....neco noveho u vas? Holky uklidnete me, ted me bude asi nekdo nenavidet, ale zadtim jsem nic nepribrala😞zpocatku jsem zhubla 3 kg, pred 2 tydny jsme byli na dovce, kde jsem fakt prasila neuveritelne, vecne prezrana, vysledek bylo 1,5 kg nahore, ale jak jsem zacala jist zase normalne, zdraveji, tak mam zase pul kg dole, zitra jdu na ko a uz slysim sestru, nemela jsem nadvahu ani podvahu, uz jsem mela radost, ze jsem neco nabrala zpet a dnes zase tohle...ma to nektera podobne, ze proste nepribira? Pritom mimo tehu jsem se musela hlidat, kazdy vikend, kdy jsem prasila jsem kompenzovala vetsi aktivitou a zdravou stravou v tydnu, ale co jsem tehotna, mam pocit, ze metabolismus jede na 200%
iveee
Dnes v 09:01
@lobella 12 dni all inclusive a pul kila nahore 😁 jinak jsem porad v minusu. Ja teda mam z ceho brat,ale doktor i tak se divi, ze to jde dolu. Uzivej si rychlejsi spalovani..ditko si bere, co potrebuje. Muzes pro klid v dusi doplnit nejake vitaminy,ale jestli se stravujes pestre a nemas problemy,tak klid . U prvniho mi sla vaha nahoru az ve 3. trimestru
lobella
Dnes v 10:02
@iveee dekuji...ja mam 163 cm, puvodni vaha 63,pak jsem zhubka na 59 kdy by bylo porad zle, ale od 18 tydne jim zase normalnedam si i sladke, v posledni dobe mam i chut na sladke, coz jsem nikdy moc nejedla, tak se dam semtam dortik, cokoladu, ale vaha se hnula na 60 a stoji, jim vse, maso, zeleninu a ovoce ted hodne, nic nevynechavam, semtam i sladkou limcu i kdyz vyjimecne na dovce a tak, jinak ja piju uz roky ken vodu, sestra, ze bych mela mit uz min 7kg nahore, tak uz sice nehubnu, ale ani nepribiram, trosmu se bojim, co mi zitra rekne...ale rikam size ted mrnous zacne teprve pořádně nabirat a ze jeste nejakych 2,5 kg pribere jen male...
iveee
Dnes v 10:22
@lobella Sestra zbytecne stresuje. Na tohle proste tabulky nefunguji. Pokud se citis dobre a mimco prospiva,tak je vse v poradku🙂
lobella
Dnes v 10:38
@iveee roste podle dr ukazkove, neztrada...trosku se bojim tehu cukrovky, abych nemela jeste dietu, mamka mela cukrovku u vsech tehu a uz v tom 10tt jsem mela hranicni hodnotu a to bylo obdobi, kdy jsem nic nepozrela jak mi bylo zle, tak jeste abych mela dietu a trapit se kily po porodu fakt nemusim😃

Začni psát odpověď...

Odešli