2018 Říjen
ishumiszModerátor
18. únor 2018

Říjnovky 2018

Ahoj, diskuze pro všechny, které očekávají přírůstek v říjnu. 🙂
laja64
Dnes v 15:51
@niki1107 já to dala tchýni, ona si s tím poradí😁😁 Já sedím na balónu, čumím na telku a ani se nehnu😊
dusovkam
Dnes v 15:52
@laja64 Žehlit musím- dostala jsem novou žehličku.😂 A uklidit taky musím, holka chodí na kroužky, muž se vrací až kolem pátý domů z práce... 😁 A koupelna mě taky čeká, - jednou týdně prostě to vzít z gruntu musím.. Ale nejdřív musím do drogerky- nemám čím 😂
laja64
Dnes v 15:56
@dusovkam jeej, já si žehličku koupila jen kvůli miminu, počítám tak pár týdnů a zase na ní roky nesahnu. Já žehlení úplně nesnáším. Já na kroužky malou vozim-ma středa,čtvrtek,pátek. Teď když má chlap volno, vozi i on a já něco třeba poklidim. Někdy bych uvítala i plochu bytu o polovinu menší. Ještě doděláme schody, a hotovo, ale pakárna. Už mě to nebaví ta stavba😑
dusovkam
Dnes v 16:07
@laja64 Však co myslíš že já s tou žehličkou? 😂 7 let jsem na ni nesáhla ale zas mě to čaplo.😂 Tak mladá naštěstí chodí sama- ještě ji někam vozit? Tak to by mě mohlo. 😂 Za chvilku to budete mít hotový 😉
laja64
Dnes v 16:16
@dusovkam Joo taak, tak to te to žehlení taky prejde zase 😃no než porodim musí to být 😁😁🤔 Kolik má tvá dcerka? Malá má 6, busem nikdy nejela a ani se mi ji samotnou ještě nějaký ten rok pouštět nechce, vsude je plno barabů😑
dusovkam
Dnes v 16:39
@laja64 Třeba nepřejde, uvidíme. 😁 Anet už je osm, ale všechno má v dosahu, tři zastávky MHD, a většinou jezdí ještě z dětmi z kroužku. 🙂 Tady jsou taky, ale víceméně jen studenti naštěstí.
laja64
Dnes v 16:42
@dusovkam Tak to zas je fajn, že jezdí s těmi dětmi. Za dva roky už malou asi taky pošlu busem, do školy je to cca 6 zastávek. Tak si jdu dát sklenku vína a nohy na stůl. Bude večer výměna manželek a male lásky😁😁
dusovkam
Dnes v 16:59
@laja64 No jooo, ona je středa 😁
martina250703
Dnes v 17:04
@sju2929 Tak my byli nakonec zarijnatka. Poskocili jsme o par dni na 30. 9. 😊
Pro manzela lepsi, kdyz nevi 😉 U nas tatinek tezce nesl, ze nemuze vzit nic na sebe.
biciklissie
Dnes v 17:58
@knoflikarka Já se teď taky snažím víc jíst. Ne, že bych předtím jedla málo, ale říkám si, co kdyby to mělo alespoň nějaký minimální vliv, tak to zkusím. Jinak tedy jsem dnes četla, že teď můžou mimča přibírat docela hodně, na tom konci těhu, tak jsem o malý chloupeček klidnější, že snad ještě něco dá. Jj, ten císař fakt má své klady, snažím se to tak brát. S tím taháním věcí já už končím, když si představím, že bych si tím vyvolala porod, když by tam měla být co nejdéle, tak to ani omylem nebudu riskovat.
knoflikarka
Dnes v 18:36
@biciklissie Jj, i dle PA z kurzu nejvíc miminka (i my) přibírají od 34. do 36. tt, manžel teda aspoň říká, že konečně mám velké břicho 😅.
dusovkam
Dnes v 19:01
Holky tak druhý večer po sobě , cca ve stejnou dobu poslové jak 🐄, do nich mě kope ten náš vetřelec pod žebra a mlátí do boků ... Říkám chlapovi že to musím rozchodit a odpověď? Tak se mamko proběhni 😏😂
natysnovecModerátor
Dnes v 19:01
@dusovkam 😀😀😀😂😂😂😂
laja64
Dnes v 19:16
@dusovkam 😂😂ti chlapi
laja64
Dnes v 19:18
Já ležím na levém boku, a malá si tam rejdí. Chvílemi i zasyčím bolestí😑😁
dusovkam
Dnes v 19:26
@natysnovec Bych ho nejradši.. 😂
@laja64 No to já taky, a když už tak se ozve : Co ti je mámo? 😁 Tak jsem odvětila že to je jen klidná příprava na to nejhorší, že až budu bolestí brečet a řvát tak že startuje auto a jedem 😂
laja64
Dnes v 19:27
@dusovkam Dobře jsi mu řekla 😁👌
natysnovecModerátor
Dnes v 20:18
Brecim jak zelva u malych lasek😭😭❤❤❤
codal
Dnes v 20:23
@natysnovec já taky😃 a malá kope jak o život😃..
kusanagi87
Dnes v 20:27
@dusovkam At se jde sam probehnout a nejlepe vezme posly sebou, at si uzije 😁 Ja co neuzivam horcik, tak to zacina byt teda masakr...mozna se to jen seslo, ale dneska mi porad tvrdne bricho a ted vecer take bolesti jak 🐮, mala kope dole o 106, takze take usykavam bolesti a jen vzpominam na to, ze oproti kontrakcim pri porodu, to porad nic není 😂...🙄😓😶
natysnovecModerátor
Dnes v 20:36
@codal u me mala nic...zadny kopance...
codal
Dnes v 20:40
@natysnovec u nás je vždycky největší party v noci😃..
petronelas
Dnes v 20:41
Taky me poradne kope,ale porad dole,takze se asi nepretocil.Zitra v 9 hod nemocnice,tak uz to vidim,ze nebudu ani v noci spat.Jsem zvedava co tam mudrove vymysli.😋 Jestli uz naplanujeme termin porodu nebo co dal..
natysnovecModerátor
Dnes v 21:37
@codal u me se zacala hybat tak stridne...takovy prijemny...roztomile kopanecky...

Začni psát odpověď...

Odešli