Říjnovky 2018

ishumisz
18. únor 2018

Ahoj, diskuze pro všechny, které očekávají přírůstek v říjnu. 🙂

sju2929
5. bře 2018

@biciklissie tak zítra držím palečky! Ja jdu ve čtvrtek a strasne se bojím, aby bylo mimi Ok a mělo ❤️

sju2929
5. bře 2018

@tasmyska naštěstí nezvracim, ale prsa jsou peklo, hlavně po ránu.. stále ucpaný nos a většinu dne nechutenství.. 👀
Manžel mi taky říká, ze mi roste bříško.. ale jelikož jsem oplacanejsi, tak se to u mě ztratí 🙂 zatím.. 🙂)

natysnovec
6. bře 2018

Ahuj muzu mit dotaz?

biciklissie
6. bře 2018

Ahoj holky. Takže jsem dnes po kontrole a vypadá to dobře. Prý to tak časově odpovídá, velikost a už tam něco poblikává. Zatím ne úplně zřetelně, ale snad srdíčko. Tak jsem moc ráda, byla jsem šíleně vystresovaná. To jsem tedy pořád, jsem nějaká zpomalená, utlumená, ale bylo krásné to vidět. Dostala jsem pro jistotu, po té minulé zkušenosti, Utrogestan a dál se uvidí na příští kontrole. Ta bude za 14 dnů, zase v úterý. Nejdřív ultrazvuk a pak snad už krev. No, myslím, že je doktorka stále opatrnější s tím jásáním, ale zatím je vše, jak má být. Víc prý bychom teď chtít nemohli, tak to mě docela uklidnilo. Jo a pro porovnání pro ostatní, jsem dnes 7+0.

sju2929
6. bře 2018

@biciklissie supeeeeeer 🙂 skvěle! Mám radost! Doufám, ze budu mít ve čtvrtek taky dobre zprávy 🙂 to budu 8+0 (dnes 7+5)
A měli by mi brát i krev a tak..

sju2929
6. bře 2018

@natysnovec povidej 🙂

natysnovec
6. bře 2018

@sju2929 kdyz mam jit na lacno muzu se napit alespon vody rano?

darkwitch
6. bře 2018

@natysnovec můžeš dokonce se to doporucuje

natysnovec
6. bře 2018

@darkwitch dobre...dekuju.

darkwitch
6. bře 2018

@natysnovec taky jsem chtěla jit zitra na krev, ale jsem nastydla a mala taky tak to nechám na čtvrtek nebo pátek až budu mít hlídání...

natysnovec
6. bře 2018

@darkwitch prave mam jit na den daw.syndrom a nejaky geneticke poruchy apod.

darkwitch
6. bře 2018

@natysnovec to je divné, k tomu screeningu být na lacno nemusis, ale možná jestli ti ho deka tvoje dr. Tak tam máš i ty další věci co se berou na začátku tehu a tam se na lacno jit musí... me to blbě vychází na stejný tyden tak jsem to chtela trochu rozdělit, ale nakonec mi to nevyšlo jak jsem chtěla a budu je mít blíž u sebe... tak doufám že se jim to i tak povede nabrat 😀

natysnovec
6. bře 2018

@darkwitch jo to jsou odbery kde mam byt na lacno.

biciklissie
7. bře 2018

@sju2929 Moc děkuju a držím na čtvrtek moc pěsti. Já se pořád nějak bojím, jsem z toho hotová.

jitiss
7. bře 2018

Ahoj holky, zitra bych mela jit na potvrzeni ❤. Jsem nervozni a taky mam strach z dalsiho ZT. Mam za sebou celkem 3tehu, ale ani jedno nedopadlo dobre. A tak bych si moc prala, aby to tentokrat dopadlo dobre. Vsem preji pohodove tehotenstvi a same dobre zpravy z kontrol 🤗.

biciklissie
7. bře 2018

@jitiss Ahoj Jitiss. Tak jestli za sebou máš už takové četné zkušenosti, tak je pochopitelné, že máš obavy. Fakt Tě moc obdivuju, jsi statečná - ono asi, co člověk pro to budoucí děťátko neudělá... Moc Ti držím pěsti. Život je nespravedlivý, ale určitě to teď vyjde, musí...

jitiss
7. bře 2018

@biciklissie dekuji 🌷. Touha po miminku je vetsi nez strach, ze to zase nedopadne. Moc bychom si prali aspon jednoho drobecka. Zitra bych mela byt 7+0. Uz minulou kontrolu pred tydnem dr neco videl poblikavat, ale chce mit jistotu. A jak se dari tobe?

biciklissie
7. bře 2018

@jitiss Tak jestli už minulou kontrolu to vypadalo, tak je to určitě nadějné. A jistě jsi po těch všech situacích sledovaná. Moc Ti budu držet, určitě napiš. A v tom Tě chápu, alespoň to jedno - a určitě to vyjde. Moc děkuju, jako docela dobré. Já to nějak nechápu, minule euforie a tentokrát jsem úplně zpomalená, jestli je to jen ta těhu únava, co dost mám nebo se psychika nějak sama chrání. V každém případě mám výčitky - když to dopadne, tak si budu vyčítat, že jsem se zbytečně stresovala a víc si to neužívala a když to nedopadne, tak si budu vyčítat, že jsem si neužívala, když se dařilo. Jsem blbá, no. Jinak jsem ok, žádné moc příznaky - akorát ta únava hodně velká, občas se mi z ní motá hlava a klepou ruce. Na začátku mě bolelo břicho a prsa, teď už jen občas trochu.

martina250703
7. bře 2018

@darkwitch @natysnovec Ahoj, já byla na odběrech dnes. Ráno nalacno u svého dr. A pak na sreening. A sestřička říkala, ať se před tím druhým najím, že je to lepší.

natysnovec
7. bře 2018

@martina250703 ja byla taky dneska na lacno...mame 31,4 mm to znamena?

martina250703
7. bře 2018

@natysnovec Jako mimčo? Krásně roste. Já byla v pondeli a mělo asi 29,7 mm.

natysnovec
7. bře 2018

@martina250703 ano miminko...

janinkadodinka
7. bře 2018

Ahoj maminky, tak se k vám taky hlásím 🙂 Po dlouhém trápení se na nás konečně usmálo štěstíčko a budeme mít doma s velkou pravděpodobností "říjňátko". Po dnešní návštěvě u pana doktora náš gumídek krásně roste a prospívá, máme ukázkové srdíčko. Podle utz jsme v 8+5tt, podle poslední menstruace 9+1tt. Snad to všechno doženeme, pozlobívá nás cysta, která se snad vstřebá. Před Velikonocemi nás čeká screening a genetika, tak snad bude gumídek v pořádku ❤

sju2929
7. bře 2018

@biciklissie děkuji 🙂 snad bude vše Ok... no, povidej mi o tom! 🤦🏼‍♀️ To jsme dvě bojacne.. 😔

jitiss
7. bře 2018

@sju2929 Preji hodne stestistesti ❤😉. Ja jdu zitra rano taky.

biciklissie
8. bře 2018

@janinkadodinka Tak gratulace. A určitě pak dej vědět zkušenosti ohledně screeningu. Moc držím pěsti.

biciklissie
8. bře 2018

@sju2929 No, asi tak. Já jsem tedy stresařka i normálně, ale teď tedy jsem nějak mimo, kombinace nervů a zombie.

sju2929
8. bře 2018

Tak holky 🙂 dle Pm jsme 8+0 dle utz jsme 7+6 a ❤️ Buši jak splašené !!!!! Jsem v euforii ještě od rána 🙂
Jak jsem slyšela tu naši fazolku 🙂

sju2929
8. bře 2018

@biciklissie přesně vím, co tím myslíš.. 😊

biciklissie
9. bře 2018

@sju2929 Tak také velká gratulace. Je určitě moc hezké to slyšet.

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru