Říjnovky 2018

ishumisz
18. únor 2018

Ahoj, diskuze pro všechny, které očekávají přírůstek v říjnu. 🙂

natysnovec
18. led 2019

@biciklissie uz aby jsme to mely za sebou je to htozny😢😢

biciklissie
18. led 2019

@natysnovec To teda, to moc drzim pesti.

tasmyska
19. led 2019

Holky nevíte co by to mohlo být, když má malý vyklenutý bok ( bříško) na jednu stranu? V úterý s tím jdeme k doktorce.

laja64
19. led 2019

@tasmyska tak to teda netuším, ale držím palce, ať to nic není 🍀

biciklissie
19. led 2019

@tasmyska Taky nevim, ale naty to takhle mela, kdyz jeste hodne lezela po miminkovsku, s hlavickou na stranu. Tak mela i pupicek sejdrem. Jak lezi uz rovne, tak to nemiva. Nejaka pani v nejake diskuzi psala, ze jim to taky zustalo, tak s tim chodi na rehabilitace. Jestli je to tedy ono, pokud je to tak najednou a vyrazne. Tak taky moc drzim pesti a dej pak urcite vedet.

sju2929
19. led 2019

@biciklissie maly mel ve 3,5 mesicich 6,5 kg a 64cm 🙂 uzivej, ze mas zatim lehle dite.. maly uz se pronese 😊

sju2929
19. led 2019

@tasmyska nevim 🤷🏼‍♀️ Maly ma taaak velke brisko, ze se mu rozplajcava na obe strany 😃

biciklissie
19. led 2019

@sju2929 Moc diky. No, je fakt, ze ja jsem strasny slabsak, uz ted mam problem naty unest v autosedacce nebo lehatku. V kocarku bych to nedala vubec. Takze posiluju pomalu a prirozene, jak pribira🙂.

dusovkam
20. led 2019

@biciklissie U nás naposledy 5,17 kg a počítám že teď už tak bude +- 60 cm. A to má 3 měsíce až za týden. 😁 Každý prtě je jiný ☺

biciklissie
20. led 2019

@dusovkam Moc diky. To teda jo, ty rozdily jsou fakt zajimavy...

jitiss
21. led 2019

@biciklissie My meli v 10tydnech 6.090kg a 59,5cm. A bylo nam receno, ze maly je moc ziveny... pritom jenom kojim a to max 8xdenne. Uprimne ma na nohou faldiky a je to trochu nemotora, ale kdyz chce tak past koniky umi. Jak tady bylo receno nekolikrat... kazde dite je opravdu jine... 🙂

laja64
21. led 2019

Holky tak konečně zase pohyb 😍 Sice o měsíc později, než jsem plánovala ale přece 😍 Naordinovala jsem si stejnou kůru jako u starší dcerky. 3x týdně po dobu dvou měsíců Vacushape, a pak 3x týdně po dobu dvou měsíců fitko, pak už jen klasický 2x tydne fitko na udržení 😍 Jako ráno se mi vstávat nechtělo teda, ale když musíš tak musíš, sportu zdar 👌👌

biciklissie
21. led 2019

@jitiss To je tedy fakt kus miminka. Ale nedovedu si to prekrmovani predstavit, tak nejak nedat, kdyz mimco place, ze chce...

jitiss
21. led 2019

@biciklissie Když se narodil měl 3830 kg.

jitiss
21. led 2019

@biciklissie Já právě kojím po třech hodinách a v noci i po čtyřech či pěti... A stopovat mu to nechci... Většinou se sám po cca 7 min odtrhne.

petronelas
21. led 2019

Nevim co to ma to nase mimi,ale kdyz kojim,tak za chvilku se odtrhne a zacne strasne brecet.Nevim vubec co to ma.Nemate s tim zkusenosti? Jak vam deti ,,reknou"ze uz nechteji pit z prsu?

darkwitch
21. led 2019

@petronelas to když se z řevem odtrhava vetsinou znamena ze je v nepohode... tlačí ho brisko, malo tece mliko, moc tece mliko, jeale unaveny...

darkwitch
21. led 2019

Tak nase madam uz se toci i z bricha na zada zatim jen obcas, ale uz mi konci klidne dny

biciklissie
21. led 2019

@jitiss No jo, jak naty tech 2,6 kg, tak hold ma trochu skluz. Ale je to jedno, hlavne, ze pribira. Je to moc pekny klucik.

biciklissie
21. led 2019

@jitiss Jako souhlas, kdyz si rekne, tak to taky urcite potrebuje. Naty na um tedy vetsinou ji jen 4x denne a asi i o chlup min, nez by mela, ale proste nasilim cpat nebo nasilim odtrhavat je blbost.

biciklissie
21. led 2019

@darkwitch Nemam zkusenost s kojenim, ale naty tohle dela u flasticky, kdyz ma prdiky nebo ji celkove uz tlaci brisko. Bud se odtrhava nebo u piti pobrekava. To pak dam odrihnout a dam pit znovu a je to lepsi, vypije pak treba jeste jednou tolik.

sju2929
21. led 2019

@jitiss hele! Hlavne, ze prospiva.. vsak on to vyroste 😉 Ondra kdyz se narodil, tak mel 4220g 😉 ted bude mit 16 tydnu a ma 6,5 kg a 64 cm 🙂 furt jsme velci 😉
Hlavni je, ze je zdravy! Na vse ostatni se vyser ;)
Taky maleho kojim a rekla bych, ze celkem casto.. koj na pozadani.. nekdy chteji jen dojdat, nekdy pit, nekdy uklidnit..

Kdyz se mi maly takhle odtahuje, tak se zacne vztekat/brecet a vetsinou to znamena bolistku..

knoflikarka
22. led 2019

Holky, malá je nemocná, tentokrát to od chlapa chytla. Strašně kašle hlavně v noci, máme antibiotické kapky a kdyby se to zhoršilo, tak pohotovost... 😥😢 Asi nemusím říkat, jak moc se bojím a jak jsem ve stresu, je to fakt strašné 😣

amenophus
22. led 2019

@knoflikarka A sakra 😢 moc držím palce ať se z toho rychle vyhrabe! 🍀🌹🌷

ah1234
22. led 2019

@knoflikarka jaaaj moja snad to bude coskoro ok, drzim palce a myslim na vas ❤

ah1234
22. led 2019

Inak maly konecne vie nieco aj udrzat v rucke, nechce to uz 20 minut pustit 😁

knoflikarka
22. led 2019

@amenophus
@ah1234 Děkuju holky, zatím to nese celkem dobře, spinká. Ale bojím se večera, aby jí moc nevylítla horečka 😣

biciklissie
22. led 2019

@knoflikarka Smankote, to verim. Moc drzim pesti, at je brzo ok.

knoflikarka
22. led 2019

@biciklissie Děkuju. No, musím přiznat, že jsem to nezvládla a pobrečela jsem si. Díkybohu jinak dopadla improvizovaná tříměsíční prohlídka dobře a na rehabky nemusíme, aspoň zatím teda

petronelas
22. led 2019

@knoflikarka chapu te jak ti je.My uz jedeme druhe kolo nemoci.Nejdriv manzel,starsi syn a ted ja.Maly se drzi ale nevim na jak dlouho.Obcas zakasle a obcas kychne.Ve ctvrtek mame jit na prvni ockovani,tak nevim jestli je to dobry napad ho ockovat.....uz sem z tech nemoci zoufala.

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru