Říjnovky 2018

ishumisz
18. únor 2018

Ahoj, diskuze pro všechny, které očekávají přírůstek v říjnu. 🙂

dusovkam
5. čer 2019

@biciklissie Právě že Kubík je taky horkokrevný po tátovi, vím jak se oba vztekaj když jim je vedro byť jen v tílku. 😁 No jako tu deku ve stínu večer závidím, u nás ve městě to jaksi není možný . Ale dneska už padám vedrem i já, tak jsem si oblékla plavky, čapla prcka a šli jsme do sprchy pod vlažnou vodu a to je bááájooo. 😁🌡🚿

biciklissie
5. čer 2019

@dusovkam Jo, tak u nas jsou spoceny nozicky i bez ponozek. Ja to nechapu, ja se potim, az kdyz je nad ctyricet a jsem primo na slunku. I ted mam normalne kratasy, tricko, ponozky a kdyz uz si sednu k tv, tak se zakryju dekou🙂. Takze se mi ji tezko oblika a zase to nechci prehnat opacnym smerem. Tak v tomhle je vesnice a baracek se zahradou fakt vyhoda. Naty byva k veceru desne zpruzena, ja uz unavena a moc nevime, co se sebou. Tak jak uz je konecne pocasi, tak jeste mimo prochajdu jdeme na tu deku. Chvili se zabavi a lip to ubiha. Ona tedy neni z tech, co se zabavi vejranim na listecky ve vetru (to jenom kdyz chce spat), ale tak kazda chvilka dobra. To meste musi byt vyhraty fakt fest a to byva hur, vim, tak aspon ta sprcha, no. Mate aspon s prckem spolecnou srandu v tom...

ah1234
5. čer 2019

@biciklissie ja som v zime tu sedela vo svetry a pod dekou a Richard iba v body a tenkych teplakoch. Nechapem toto svoje dieta.. mne v noci pride este celiom zima, mam tricko, leginy a teplejsiu perinu, in uz spi nahy v spacom pytly a dekou ho neprikryvame. Ako my mame na leto klinu v byte, ale inde sa podla mna roztopi ak si nezvykne...

amenophus
5. čer 2019

@dusovkam @biciklissie My měli takový síťovaný bodyčko bez rukávů a to bylo úplně nejlepší na velký vedra. Nebo ještě šatičky se špagetovými ramínky, ale chápu že to na chlapečka asi nebude 😀. Ale k těm šatičkam měla ještě takový jako "bombarďáky" přes plínu, tak ty by se mohly dělat i pro kluky, ať si ji nerozepíná 🙂

biciklissie
5. čer 2019

@ah1234 Jo, tak to mame podobne🙂. Naty tedy spi v takovem tom overalku s kratkym rukavem a kratkymi nohavicemi, bez ponozek a v pytli. Okno pootevrene, pres nej blackout zavesy. Chodim to v noci zavrit, ale myslim, ze by to tak mohlo byt az do rana. Prijde mi, ze vecer je t dost teplo (jedno okno na zapad, jedno na sever), ale pak do rana uplne akorat. My mame dum bez klimy, ale kdyz clovek dobre hospodari (vetrani, zaluzie), tak se to docela da. Jen kdyz je uz spousta dnu ty sileny vysoky teploty jako minulej rok, tak to uz nepomahalo nic, bez te klimy. Akorat muj manzel furt lita jen v trenckach a je mu sileny hic. Kdyz je zima, tak prida tlusty ponozky a zupan a hotovo🙂.

biciklissie
5. čer 2019

@ah1234 A vis co, jeste je to blby pro ty nase deti skrz to poceni. To je mi ji lito, jestli se celej zivot bude takhle potit. To je pak furt na prevlikani, sprchovani, deodoranty, voneni. Ma atopicky ekzem, zatim ne tedy nejak moc, tak snad to casem uplne prejde, to je blba kombinace.

biciklissie
5. čer 2019

@amenophus Tak to musi byt dobry, to sitovany, to neznam. Ja prave, jak mam ty body s kratkym rukavem, tak se mi to zda dost teply. Nejaky ty saticky taky mame, ale zatim schovavam, az bude nejhur. Ja jsem v tomto divna, sama moc nechodim odhalena, nemam to rada. Tak ani u tech deti mi to nejak nesedi, ale samozrejme ji nechci nejak trapit

amenophus
5. čer 2019

@biciklissie to síťovaný jsem viděla prodávat akorát jednou ještě než se malá narodila, koupila jsem jedno na zkoušku a zpětně lituju, že jsem jich nekoupila víc! Teď se po tom pídím a nenacházím :(

biciklissie
5. čer 2019

@amenophus Tak to jo, pritom skoda, na ty vedra by to bylo super.

petramana
5. čer 2019

@biciklissie @amenophus my ty sitovane tilka ted dostali od znamych, znacka lupilu, takze z lidlu..

biciklissie
5. čer 2019

@petramana Aha, tak budu koukat v lidlovskem letaku, ted v sezone by mohly byt. Moc diky za info...

veraakubik
6. čer 2019

Holky a nemá ty ,,síťovaný,, tílečka i H&M? Mám takovej pocit,že na Natálku jsem je odtud měla No jo,ale pravda-před 4 roky..🤔 Jinak co se spinkani týče v noci-máme ložnici v patře,barák zatím bez klima i když o ní přemýšlím,ale malá spí většinou jen v bodíčku s dlouhým,ponožky jí dám,ale než usne sundá si je a vyhodí je z postýlky.Spí nepřikrytá,ty pytle nesnese a je spokojená.Máme tady horko,sama spím skoro nahá,okno mám dokořán+dveře na balkon,zavírám je než usnu,okno na ventilacku,který většinou v noci zavírám,ale kdyby zůstalo otevřené nic by se asi nestalo..No ale včera malá ne a ne zabrat,fnukala,prevalovala se..Převlékla jsem jí do krátkého rukávu,lehla,spala.V tom dlouhém byla úplně spocena.. :(

biciklissie
6. čer 2019

@veraakubik Tak to je totalne roztomily, ze si ponozky sunda a vyhodi je z postylky. Se tady smeju🙂.

veraakubik
6. čer 2019

@biciklissie Je to taková herečka..To samý dělá s dudlíkama..Alespoň vím,kde 100% najdu..😉

biciklissie
6. čer 2019

@veraakubik U nas dudliky taky, ale jen nahodou🙂. Naty se zase jakoze navaluje z jidla a pak zase otevre pusu na dalsi nasup a porad tak dokola🙂.

amenophus
7. čer 2019

@veraakubik jo, dudliky nase mala taky vyhazuje. Je to takova hra pozornosti, vzdycky to zkousi a ja ho chytim. Pak nekolikrat jen naznaci, ja polevim v ostrazitosti a sup ho! Je na zemi 😂

amenophus
7. čer 2019

Hele je to jen nase uchylka nebo je to vekem? Mala je naprosto posedla popruhy. Vsechny hracky, vsechny mnamky, by vymenila za nylonovej pasek. Popruhy od kocarku, od zidlicky, od nositka, od batohu...hned se po tom sape a cpe to do pusy. Celjem ji bavi i snurky od obleceni, vlasy a kabely, ale ten nylon je nejlepsi. Ted jsem z toho spatna - kocar jsme vezli letadlem, tak jsem ho pak dukladne cistila a desinfikovala a rikam si "ted to smrdi desinfekci, to ji nebude chutnat a kousat to nebude". Hadejte co? Jen se usadila, dudlik letel do kouta a slastne se zakousla do popruhu. No vypada v pohode, tak snad se nepriotravila...

dusovkam
9. čer 2019

Holky asi se zeptám blbě, ale jak to máte doma s chlapama?? Nechci být za cíťu, ale vím víc pozornosti ode mě Kubík vyžaduje, (už péruje na čtyřech) tak tím větší propast je mezi mnou a přítelem. Včera jsem šla na oslavu kamaráda, s tím že do půlnoci budu doma a ten můj se nějakým způsobem "naštval " , poslal mi smsku že ať si spím kde chci a že zamyká a klíče budou v zámku. Tak jedu jak debil domů a fakt že jo. 😣 volám- nic , zvonit jsem nechtěla protože malý spal. No nebýt kamaráda tak jsem asi skončila venku. Ráno jdu domů, oni nikde a on mi řekne do telefonu že vzal malého a jel s ním ke své matce (nechal Kubíka samotného vzadu!) Omlouvám se za výlev ale nikomu z rodiny to ani můžu říct protože co mám podle nich kde courat a už fakt nevím jak dál. 😏

darkwitch
9. čer 2019

@dusovkam to mi nepřijde, že bys byla za cítu, to bych ho asi sežrala... Teda jednou se mi stalo něco podobného (měsíc před porodem prvni), ale to bylo pro to, že automaticky zamknul a usnul, po hodině zvonění jsem ho vzbudila, ale ve vašem případě bych se fakt zlobila a nevím proč bys měla sedět jen doma

biciklissie
9. čer 2019

@dusovkam Promin, ze to pisu tak na rovinu, ale zas se tu nezname, tak clovek muze dat uprimnou zpetnou vazbu. Nevim tedy presne, proc se nastval, jestli v tom bylo neco i jineho, nez to ze sis dovolila jit na svou akci. Ale i kdyby v tom nic dalsiho nebylo, tak mi to prijde jako hodne (hodne hodne) neadekvatni reakce. Za prve, dost ponizujici, nemoct se dostat do vlastniho domu/bytu a za druhe, jde i o bezpecnost, skoncit na noc nekde na ulici nebo kdo vi kde. Mam nazor, ze at jde o cokoliv, tak na prvim miste je vzdy zdravi, bezpeci a ohleduplnost - tj. nerikat a nedelat veci, co nejdou vzit zpet. Plus tedy jesta ta domnela pricina, ze vas odcizuje potomek, vim, ze nekteri muzi to tak asi vnimaji, co s tim, to nevim, je to asi dost povaha nebo nevyzralost. Bud se s tim nejak srovnaji nebo ne. Ale dost bych myslela, ze i kdybychom to trochu prehanely (s upnutim se na dite), tak kazdy musi pochopit, ze jde o urcitou fazi v pestrem zivote. U nas je tohle ok. Trochu nas valcuje, ze na sebe moc nemame cas a energii (zadne hlidani), ale proste to fakt bereme jako obdobi. Ze to ma zase jina pozitiva a taky, ze se tesime na veci pristi. Drzim pesti...

dusovkam
10. čer 2019

@darkwitch No prostě já ještě dneska to nemůžu rozdýchat, je mi do breku. Nic mu doma nechybí, měl nachystanou večeři, malýho jsem nakrmila, uspával on.. No a včera když přijeli tak měl malého ve vajíčku vepředu (vím že se to může ale nemám to ráda). 😞
@biciklissie No prostě podle něj najednou musím sedět asi jen pořád doma a jít maximálně na brigádu. On mi teď dává "sežrat " že on nikam nechodí, protože všechny kamarády má v okolí vesnice kde žil s matkou, a když mu řeknu ať si tam na víkend jede, tak zas najednou nemá čas . 🤔 on na bezpečí a ohleduplnost očividně nijak nekouká . No ale jestli to takhle bude pokračovat, tak to radši půjdu od něj.. Nenechám se uzurpovat, kámoš který vidí co se u nás děje (kolikrát mi jen volá a mladej vedle mě remcá co zas ten (jméno) chce a dělá xichty) tak mi zrovna po té smsce řekl že takhle se chlap nechová a kor když má s ženskou dítě společný.

biciklissie
10. čer 2019

@dusovkam No, ja doufam, ze to nejak date, tak aby jsi byla stastna a spokojena, ale jako je to docela varovne a spokojene moc neznis, natoz stastne. Asi ti nemuze zapomenout, ze dokazes u toho mit svuj zivot, ktery on nema a ani se pro nej nesnazi. Mozna ale i zarli na toho kamarada? Ja jsem treba hodne zarliva, takze pro tohle jako zas mam pochopeni (ksichty, kdyz vola, ne, ze te nepusti domu, to se neda omluvit nicim). Jako mam kamaradku, jejiz manzel se chova podobne (tam je to ale horsi o alkohol) a u nej je to hodne nejistota, male sebevedomi. Vzal si silnou zenskou a kdyz chce maloucko rozlet, tak se divi. S tim se tezko neco nadela, bud si promluvit a pochopi nebo tedy trochu pritvrdit a treba mu to dojde?

darkwitch
10. čer 2019

@dusovkam to se ti nedivím, asi fakt zkusit si s ním o tom v klidu promluvit (ale ja to teda neumim, hned začnu bulet)

dusovkam
12. čer 2019

@biciklissie
@darkwitch On moc dobře ví že já vyrůstala převážně mezi klukama a že k nim mám prostě blíž... No už jsem ho sprdla, tak je relativně klid ale stejně jako asi nevím co dělat když takhle pitomě řádí, kvůli němu se svých kamarádů nevzdám..

martina250703
14. čer 2019

Někdo tu zmiňoval sitovany body. Já teď objednala tílka z Lidlu a teď koukám, ony jsou to ty sitovany. Jsou na omak příjemný.

martina250703
14. čer 2019
ah1234
14. čer 2019

@martina250703 tyjo, fascinuje ma velkost, Richard nosi este 68 a z lidla mu je 62-68 furt velka 😂

amenophus
14. čer 2019

@martina250703 tyblaho obr! My mame zatim 74 a jeste chvili se tam vejdem! Ale diky za tip. Hned jak prijedu do cech, vyrazim do Lidlu 🙂

martina250703
14. čer 2019

@ah1234
@amenophus byl dlouhej už při narození. A v těch pulenych velikostech beru tuhle, bude mu větší. Ale 74/80 by bylo asi za chvilku malý. Teď nosí 80.

laja64
22. čer 2019

@dusovkam Nejsi dnes na Štříbření Kutné hory? Se mi zdálo jako bys to byla ty 😊

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru