Během 2,5 měsíce kojení jsem zhubla 10 kg

lenulinka00
31. kvě 2011

Už 2,5 měsíce plně kojí a z 60kg jsem zhubla na 50kg. Je to normální? Hodně jím, ale váha jde pořád dolů... ☹

karmenta
31. kvě 2011

a není to spíš tím stresem, shonem, nevyspáním atd. než kojením?

simonceli
31. kvě 2011

Ahoj já jsem se po porodu dostala na nějakých 40kg. Musela jsem do sebe začít rvát proteiny pro sportovce a tak. Chodila jsem po vyšetřeních a prý jsem to měla z toho, že porodem a hormonama spojenýma s mateřstvím mi tělo zblblo a nedokázalo si brát látky z potravy (měla jsem pravidelný přísun jídla a vyváženou stravu) a proto si štěpilo svalovou hmotu. Ale nikdo mi na to nic nedal a tak. No a malá má 19 měsíců a těžkou dřinou se mi podařilo nabrat na 44kg. Než jsem otěhotněla, tak jsem měla 50kg. A opravdu jím neurvaná, furt do sebe něco plácám..... mě pomohlo na zastavení ty proteiny a hodně bílkovin a cukrů. A malá byla i velmi pohodové dítě, takže žádný stres a nevyspání u mě nehrozilo. Když jsem šla rodit, tak jsem vážila 64kg. Tak sand jsem ti nějak pomohla, ikdyž jsem to napsala asi trochu zmateně.😀

kaleilah
31. kvě 2011

řekla bych že v pohodě, jsi po porodu, to jdou kila dolů většinou rychle, nevyspání, únava.. a taky jsi mohla třeba zadržovat vodu v sobě, takže může odcházet i voda a otoky, ne? nenapsala jsi kolik jsi přibrala a co jsi "nechala" v porodnici.

estrellita
31. kvě 2011

ja jsem byla diky kojeni po porodu po 3 dnech na sve vaze a hubla jsem dal. Ale brzy jsem musela prestat kojit, a jakmile jsem prestala, nabrala jsem 4 kg. Takze mozne to je a znam takovych maminek hodne, preci jen je to velky vydej pro telo.

kalo
31. kvě 2011

Já zhubla z 55 na 42...taky dobrý ne? 😀 Někdo kojením takhle hodně hubne i když jíš normálně. Je to děs, poslouchat ty kecy, jak seš hubená, viď?? 😠 Jenže člověk za to nemůže...Ono se to pak zastaví a až přestaneš, tak to buď zůstane stejné nebo půjde nahoru, uvidíš 😉