Termín porodu březen 2019

dzogobela
16. črc 2018

Komu taky vychází termín porodu na březen 2019? 🙂

dzogobela
autor
16. črc 2018

Ahoj holky. Už mám dceru, které budou na konci července 2 roky. Když to dobře dopadne, v březnu bude mít sourozence 🙂 podle poslední MS termín 13.3., podle ovulace 16.-17.3. U doktora jsem ještě nebyla, byli jsme na dovolené.

nikolspace
16. črc 2018

My jsme ještě s doktorem termín nekonzultovali, ale vychází nám to zhruba na únor/březen 😊

dzogobela
autor
16. črc 2018

@nikolspace ja zadala do kalkulacjy na netu 🙂

makrela17
16. črc 2018

@dzogobela Ahojky 🙂 Já mám taky dceru, ale o trochu starší, teď v neděli jí bude 10... Mě podle poslední MS vychází TP na 16.3. a na tuhle středu mě sestřička objednala na kontrolu, tak jsem zvědavá, co uvidíme a neuvidíme. Nejradši bych šla na kontrolu ještě o týden dýl, ale to už by bylo dlouhé čekání...🙏😍

dzogobela
autor
16. črc 2018

@makrela17 ja predpokladam, ze pujdu az ten dalsi tyden. Zitra budu volat doktorce, mela taky dovolenou, tak bude mit asi naval 😀

nikolspace
16. črc 2018

Tak podle ms mi termín vychází na 11.3., ale podle velikosti plodu jsem o týden víc, tak kdo ví. Každopádně to bude březen 🙂

dmiska
16. črc 2018

Tak už jsem tady taky 🙂 termín mi vychází na 4.3., ale pokud to bude jako s Aničkou, půlka března to jistí 😁

dzogobela
autor
16. črc 2018

@dmiska kolik jsi prenasela? 🙂

mishula11
16. črc 2018

Ahoj 🙂 ja mam dceru 19mesicu a ted cekame nejspis druhy, termin vychazi na 17.3. ale k doktorce budu teprv zitra volat a objednavat se, minuly mesic jsem prodelala biochemicke tehu, tak mam docela obavy aby bylo vse ok 🙂

dmiska
16. črc 2018

@dzogobela 10 dní... Ráno už jsem měla jít na vyvolání a nakonec to stihla dobrovolně brzy ráno 🙂 sice jsem na ni čekala dlouho, ale porod byl pak rychlovka - byla na světě dvě hodiny od odjezdu do porodnice a to jsem jela jen "pro jistotu"

dzogobela
autor
16. črc 2018

@mishula11 taky budu zitra volat a termin mi vychazi cca stejne 🙂
@dmiska no mala byla na svete po prasknuti vody za 3,5 hodky, takze taky celkem rychlovka i kdyz zle mi bylo uz tak 4 hodiny pred tim 😀 ale mela jsem vyvolavany porod kvuli vysokemu tlaku, buh vi, jak by to bylo, kdyby to bylo prirozene 🙂

ivcis
16. črc 2018

Zdravím vás maminky, já má tp asi 4.3 na mé narozeniny. U doktora jsem ještě nebyla ani nejsem objednaná, nechám to asi na konec týdne. Jinak když se všechno podaří tak našim dvoum raubířům přibude třeti lumpin.

dzogobela
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzogobela
autor
17. črc 2018

Tak ja jdu na kontrolu az pristi patek, to bude dlouhe 😀 ale podle ms budu 7+2, podle ovulace cca 6+6. Tak snad uz bude srdicko!

mishula11
17. črc 2018

@dzogobela ja jdu na kontrolu pristi ctvrtek, taky doufam ze uz bude srdicko 🙂

nikolspace
17. črc 2018

Já byla ve čtvrtek minulý týden, podle ms jsem byla 5+3, podle velikosti 6+1 a srdíčko už bylo vidět 💜

everyone
17. črc 2018

Ahoj, tak já se taky přidám 🙂 Jsme po IUI (26.6.). Byla jsem zatím jen na potvrzení hcg z krve. Na ultrazvuk jdu příští úterý, měla bych být 6+0, tak snad bude vše ok a půjde něco vidět. Jinak mi podle poslední MS vychází termín na 19.3.

rkozakova
Autor odpověď smazal
Zobraz
petulhell
17. črc 2018

@rkozakova ahojiik, koukám máme to stejné, podle poslední ms mám termín 14.3, ale na první kontrolu jdu v pátek tak se uvidí. 🙂

dzogobela
autor
17. črc 2018

@rkozakova
@petulhell me stve, ze me objednala az na pristi tyden, pritom mam termin podobne... Se nedockam 😀

petulhell
17. črc 2018

@dzogobela no musím říct že je to pěkně dlouhé. Člověk je i nervózní aby bylo vše v pořádku. 😕

petulhell
17. črc 2018

@dzogobela a na kdy jsi objednaná?

dzogobela
autor
17. črc 2018

@petulhell az pristo tyden v patek 😀

petulhell
17. črc 2018

@dzogobela no dlouhé to je, ale zase už určitě bude vidět srdíčko.

rkozakova
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenyskat
20. črc 2018

Ahojik holky, tak jsem se k vám přifařila, jsem ted 8tt, termin mam 1.3 🙂 doma už mám chlapečka v zaří bude mit 2 roky, tak snad vse dobře dopadne. Biochemicke tehu jsem nejspis prodelala měsíc před početím. A pak se zadařilo. Jinak už mám nevolnosti, je to s tim skřítem docela mazec, ale tatka pomuze. Jinak s temi dovolenými je to složitý ,strasně se mi to vše porotahuje, ted cekam abych se mohla objednat na prvotrimestralni screening🙂 atd

natlinka27
20. črc 2018

Ahoj holky minulý týden sem přišla podle testu že sem tehu v pondělí sem si koupila clear blue a vyšlo 1-2 tak dr mě řekla ať přijdu příští týden a poslední ms byla 16.6. A ovu 3-4.7. A podle kalkulacky bych měla mít termín 23.3.2019

absintka19
20. črc 2018

@dzogobela jeeee ty taky 💋💋💋 nase mala mela v kvetnu rok a sourozence cekame kdyz vse dobre dopadne 26.3 💞

absintka19
20. črc 2018

@dmiska to zavidim, js prenasela taky 10dni, vyvolavacka a porod 36hod a nakonec se zasekla takze skut.cisar.

dzogobela
autor
20. črc 2018

@absintka19 ja te zahlidla v nejake diskuzi, ze budes za tyden testovat, tak jsem si rikala, jestli to klapne do stejne skupinky 😀 do te klasicke terminovky se hodim, az to reknem osobne jedne kamosce, co tu taky je, ale diskuze nesleduje 🙂 gratuluju moc!