Termín porodu březen 2019

dzogobelaModerátor
16. črc 2018
Komu taky vychází termín porodu na březen 2019? 🙂
kacka214
Dnes v 07:34
@michaela_2 paní doktorka Pavlů je opravdu dobrá.
tereza2016h
Dnes v 08:01
@michaela_2 hele,stejně tomu miminku peřiny dávat nebudeš. Já začala synovi dávat z někdy v roce a půl. 😉 ale matrací b to chtělo 😂
michaela_2
Dnes v 09:19
@tereza2016h jj 😃😂👍
kreatura
Dnes v 09:20
@baruda Ti jsou kouzelní 🙂 Jsou úžasní, za chvilku budete všichni doma a zase to bude jiné a krásnější 🙂
kreatura
Dnes v 09:21
@petratra Já jsem s dvojčaty měla menší břicho než teď s jedním 🙂 Nikdo mi téhdy nevěřil, že čekám dvě, protože v okolí měly všechny maminky větší pupík než já... 🙂
A držím palečky ať je všechno v pořádku a brzy se zahojíš, hlavně bez komplikací! 🙂
Myslím na Tebe 🙂
kreatura
Dnes v 09:25
Tak jsem byla včera na další kontrole v nemocnici, všechno v pořádku, jízva je prý v pořádku ( rozměr nevím, ale je prý dostatečně tlustá) Takže zatím stále normálnímu porodu nic nebrání 🙂
Otvírat se otvírám, ale byla tam jiná paní doktorka, takže mi jen řekla, že porodní cesty jsou krásně připravené, více mi neřekla 😃
No a další kontrola příští středu, to už bude den před termínem 😃 😃
Stále nemám tak něják nic dochystané, než to co jsem udělala před nějákým tím pátkem, ale teď mě to už vůbec nevzrušuje... Nevím čím to je 😃

No a dneska 39+0 , na to jak strašili, že budeme rodit brzy, je to skvělé a asi tak 2 dny mám pocit, že se žádný porod neblíží, přestalo mě všechno bolet a jsem jak v 33tt a né týden před porodem 😃
dmiska
Dnes v 10:19
@kreatura přesně, taky jsem si přečetl připadala víc v rozkladu 1-2 týdny zpátky a teď nic 🙈 holt asi budu přeci jen rodit obříka, když se mu tam tak líbí...
zuzka_f
Dnes v 10:19
Ahoj holky, dnes jsem 36+2 a termín mam 19.3. Malá sebou hezky v brisku mele 😁 odhad váhy je po včerejší kontrole 2850g a k porodu lehce k 3kg. Tašku uz mam pro jistotu týden sbalenou, vsechny papíry a písemné souhlasy do porodnice jsou přibaleny v jedné složce... oblečení a pleny výprane, vyzehlene a uložené. Postylka jedna v ložnici v patře a druhá v přízemí u prebalovaciho pultu. Člověk si to naplanuje, ale stejne počítám s tím, ze se to v průběhu bude přizpůsobovat. Jinak az ted mi trochu natekla chodidla a zacala jsem se spíše koulet než chodit 😂 Opatrujte se ☺️
kreatura
Dnes v 11:23
@dmiska Ano 😃 A tak v sobotu máme v plánu ZOO, tak třeba mě to nabudí 😃 U nás to na obříka zatím nevypadá, ale jestli tam bude ještě půl roku, tak to obr bude 😃
vendelinka08
Dnes ve 13:30
Tak dnes kontrola u dr...vse v poradku...vzal mi ster na streptokoka..za tyden me jeste objednal jednou na mereni plodu...nevim proc..pry jestli se miminku dari. A za dva tydny zase kontrola u nej a od 38tt me posle do porodky...neni to pozde? Drive se posilalo uz od 36tt...co kdyz bude porod drive? Jinak jsem pribrala cca 10Kg...takze zase nic.
dzogobelaautorModerátor
Dnes ve 13:33
@vendelinka08 zalezi doktor od doktora. Nekdo zustava u sveho az do konce, do porodnice jde jen rodit. Jinak ano, treba v Praze se vetsinou predava nejak po konci 36. tydne, nebo spis chtek aspon 1 navstevu v te dobe kvuli vyplneni papiru. Moje doktorka treba nema monitory, takze js bych u ni zustat nemohla i kdybych chtela 🙂
levandulina
Dnes ve 13:35
@vendelinka08 Já jdu naposledy ke své mudr.ve 34tt a pak už do porodnice. Ale nevím, za jak dlouho (nebo v kolikátém tt) tam půjdu poprvé.
vendelinka08
Dnes ve 13:59
No prave...vzdy jsem chodila od 36tt...stihla jsem alespon 2 az 3 monitory pred porodem...tak jsem si rikala ze tam zavolam a pojedu se tam alespon podivat a zeptat se na nejake info...kdybych rodila drive. Doktor monitory take nema...jsem myslela ze jdu k nemu dnes naposled...no...proste se to zmenilo...
dmiska
Dnes ve 14:11
@vendelinka Já chodím v Praze v Krci do porodnice od minulého týdne (37+3), ale monitory dělají až od ukončeného 38. Takže jsem je měla poprvé dnes ve 38+3. V minulém těhotenství to bylo stejně
michaela_2
Dnes v 15:04
Já byla dnes na druhem monitoru, vše v pořádku, váha miminka prý něco málo přes 3kg, plodovky dostatek a vše se tváří jak má být. Zřejmě si bere příklad z brachy a segry a před termínem se hold neuvidíme 🙂
michaela_2
Dnes v 15:08
@vendelinka08 a posila tam vždy doktor? Já tedy chodím i na gyndu do Hořovic, kde je i porodnice, takže i monitory, ale třeba kvůli te registraci v Rakovníku, jsem se po 36. týdnu objednala k nim na poradnu a natočení monitoru sama - chtějí minimálně jednu návštěvu před porodem....
dmiska
Dnes v 15:25
@vendelinka08 to jo, to je druhá věc, jak pise
@michaela_2 - doktor mi neříkal, kdy mam jít do porodnice, to běží víceméně svoji cestou. V porodnici jsem byla poprvé ve 34. týdnu na sepsání dokumentace a rovnou si mě objednali dle sebe bez ohledu na doktora
kreatura
Dnes v 15:41
@vendelinka08 Mě také můj doktor předával do porodnice až v 38tt, před tím jsem se tam byla domluvit, kvůli přirozenému porodu, takže jsem chodila do nemocnice i ke svému... A teď už jsem ofiko v nemocnici 🙂 I zaregistrovaná a tak 🙂
mialagia
Dnes v 17:03
@michaela_2 tak já jsem se přistihla, že vpodstatě se toho bojím kdyby se porod měl rozjet spontánně sám, tak mě chytá panika, bojím se že se to nebude otvírat stejně a skončím na akutní sekci..tak asi moc naladěna nejsem😔
tak jsem se asi už rozhodla, že si v pondělí domluvím termín sekce, lepší plánovaně než akutně..jinak vám to všem moc přeju a závidím zároveň, ale já se bojím, že bych to nedala..
stef9328
Dnes v 17:15
Ja jdu poprve do nemocnice v pondeli to budu 38+0tt. Jinak mi muj gynekolog od 35+0 delal v ordinaci monitor.
michaela_2
Dnes v 18:17
@mialagia žádný “nedala”! Ty to dáš, v každém případě - a jestli vaginálním porodem nebo sekcí, to už je jedno. Sekce není žádná pohodicka ani leharko. Takže každý porod je jinak náročný a ve finále obdivuhodný 🙂 V pondělí na vás budu myslet! Ty jsi teď 38 týden?

Sem začni psát odpověď...

Odešli