Termín porodu březen 2019

dzogobela
16. črc 2018

Komu taky vychází termín porodu na březen 2019? 🙂

mysek
16. říj 2018

@baruda jj to bude spis tvrdnuti bricha, muze to byt i z namahy, ja to tak mam. Jeste to potom dela i malo horciku, tak si dat magnezku a tusim v bananu, ze je taky? A odpocinek. Jinak s tou ledvinou, me by treba napadla i nejaka infekce, tak uvidis, jestli ti treba udelaji nejaky test treba moci, sono? Snad to nic neni a povoli to.

lenyskat
16. říj 2018

@baruda obvodak. Nejlíp hned. Když bolí ledviny, ať něco nezanedbas.

everyone
17. říj 2018

@lalusheee Já pořád doufám, že to přejde :/ Při 1. screeningu jsem měla docela vysoké to beta HCG, tak to podle doktorky může taky způsobovat nevolnosti. Mrzí mě, že si těhotenství zatím moc neužívám :(

baruda
17. říj 2018

@mysek
@lenyskat
tak od včera odpoledne to bylo v pohodě a nic nebolelo, tak nevim.......nebylo to nic výrazně nesnesitelného, tak počkam, jestli se to bude opakovat a pak půjdu.....stejně musim k obvodnímu na kontrolu do průkazky 🙂

vendelinka08
17. říj 2018

@everyone tak to me mrzi ze je ti stale nevolno..uz to trva dlouho...me to skoncilo v 9tt...jako zaludek na vode a i ta unava uz byla lepsi...ale i tak musim rict ze nejvice jsem si uzivala prvni tehotenstvi...jinak uz zacinam citit bublinky...tak to uz asi zacina prdolka davat o sobe vedet.

vendelinka08
17. říj 2018

@baruda tak uvidis..kdyby to fakt bolelo tak zajdes...ono to muze byt v tehu cokoli.

baruda
17. říj 2018

@vendelinka08 no právě :D přijdu si jak hypochondr :D a manžel vždycky vyletí, jestli teda radši nepojedeme na pohotovost :D

lalusheee
17. říj 2018

@everyone to pomine uvidíš ❤️ bude dobře. Já mám nějaký tlaky zase dneska asi jak se děloha zvětšuje.. A bolí mě hlava no pro zmenu.. Ach jo.

mysek
17. říj 2018

@lalusheee ja mela vcera silenou migrenu a hlava mi poboliva sna kazdy den. Je to neprijemy, ale ta migrena, to je fakt masakr, musim mit studeny kapesnik na hlave a zaspat to nejlepe a modlit se, ze to prejde😀

everyone
17. říj 2018

@lalusheee To jsem měla v pondělí :/ pomohlo mi se odpoledne prospat 🙂

mysek
17. říj 2018

@vladusa85 moc dekuju za zkusenost, jinak je mi lito, kdyz musi dite neco podobneho zazit, bohuzel je to o lidech a staci jedna zasednuta ucitelka a dite to ovlivni na cely zivot. No jsem na to zvedava, necekam zazraky, spis to beru jako terapii a vyrovnat se s minulosti a uzavrit to.

baruda
17. říj 2018

Znáte to,když jdete pro Rohlíky a shodou okolností jdete kolem své oblíbené cukrárny? Peněženka sice brečí,ale moje bříško se nemůže dočkat 🙂 samosebou se podělím s tatinkem..... Možná :D

mysek
17. říj 2018

@baruda tyjo to vypada krasne, at ti smakuje, dej si i za mne.😉

baruda
17. říj 2018

@mysek děkuji,budu si vychutnávat každý kousek :D

vendelinka08
17. říj 2018

@baruda tak ty vypadaji luxusne...take bych si dala...

alnaa
17. říj 2018

@baruda dnes jsem to se synem zaparkovala v cukrarne, taky jsem radne zhresila a nemam vubec zadne vycitky 🙂

vendelinka08
17. říj 2018

Me dnes cely den poboliva podbrisek...zitra jsem mela jet na hematologii do Brna ale radeji to odlozim...necitim se tam trmacet a cekat...necham to na pristi tyden. Dam si magnesium a odpocinek...a doufam ze se to zklidni...uplne miluju ty bublinky v brise....dnes mam manzela pres noc pryc..tak misto jednoho chlapa budu mit v posteli chlapi dva 😃😃😃.

baruda
17. říj 2018

@alnaa však jo,není důvod mít výčitky 😀 já si to nechávám na snídani,tak snad to fakt do rána vydržím 😀

kacka214
17. říj 2018

@baruda já snedla zase celou pizzu...

lalusheee
17. říj 2018

@baruda já nějak zatím sladký ani Chipsy nejím. Ujíždím na tomhle každý ráno.
Ovesny vločky, alpro mandlové mléko, oříšky a maliny a to bílé jsou plátky kokosu mňam.

baruda
17. říj 2018

@lalusheee ty jo,to vypadá taky pěkně....já na sladký ani Slaný taky moc nemám chuť.nekdy to ale přijde a prostě musím 😂

vendelinka08
17. říj 2018

Holky..berete nejake tehu vitaminy?

dzogobela
autor
17. říj 2018

@vendelinka08 vyhrala jsem tady kdysi baleni femibionu 2, to jsem nedavni dobrala. Dalsi kupovat nebudu, ted zobu jen rybi tuk. U dcery jsem to delala stejne a je v poho 🙂

maryoneta
17. říj 2018

@vendelinka08 já jen listovku, kterou spíš jen dobiram, protože mi zbyla z 1.trimestru. A pak občas zobnu tabletku Hořčík-vapnik-zinek... Ty mám ještě z doby před otěhotněním, takže vlastně taky dobiram. Jinak nic.

dmiska
17. říj 2018

@vendelinka08 brala jsem Femibion 1 a ted jsem presla na o neco levnejsi Superfolin (Chytré miminko). Minule jsem touhle dobou už s vitamíny přestala, ale to bylo jaro a dobré ovoce a zelenina. Přes zimu to stojí za prd, takže vomu tolik nedám a raději budu zobat vitamíny.

vendelinka08
17. říj 2018

No tak zacinam zjistovat ze mi starsi syn vstupuje do tezkeho obdobi jako je puberta...zacina mi neustale oponovat..hadat se se mnou a kdyz na nej zvysim hlas tak zacne plakat...no tak ted nevim jak na nej...budu nad tim muset popremyslet...rada bych mu rozumela a hlavne s nim chci vyjit po dobrem...je to fakt zkouskove obdobi pro rodice..a to teprve zacina

vendelinka08
17. říj 2018

Prave ze jsem byla v soku kolik ten Femibion stoji...je to asi fakt byznys...protoze tehulky udelaji vse pro zdrave mimco...ja mam jeste nejake tehu vitaminy z DM...a beru omega 3..vse kdyz si vzpomenu. Jinak jsem zacala brat zelezo sirup..ja na nedostatek trpim..tak tim nic nepokazim...ja jsem na to brani pilulek strasna...beru kdyz si vzpomenu...

kacka214
17. říj 2018

Beru Femibion a brát budu.

mysek
18. říj 2018

@vendelinka08 ja brala jen jedno baleni v 1. trimestru a ted nic, moc uz nejsem na ty chemicky srajdy😀 ale beru taky s malym tekuty zelezo plus vitaminy-floradix plus, kdyz si vzpomenu a rybi olej, obcas si hodim do caje rakytnik od babi. Jinak mi zacina tvrdnout bricho a bolet ten podbrisek taky a je to z namahy, jak mi je ted trochu lip, tak dohanim resty, nakupilo se mi pradlo a plno bordelu a fakt me ted uzira, jak vidim manzela cely dopoledne, nez jde do prace valet se na gauci s telefonem a ja kmitam, abych stihla obed a uklid, odpoledne se prevazne potom venuju malymu a je to ted celodenni maraton, dnes teda po prvi, kdyz jsem prisla z venku, byla jsem odnes sousedce jablka, s odbadky a sebrat po psikach bobky, tak jsem ho nasla na zemi s malym, tak aspon neco. Musim zacit bejt trochu zenskou a ne jen matkou a sluzkou a nejak na tom zapracovat a umet si rict slusne o pomoc, ale ja to ted moc slusne neumim, tak radeji mlcim😀

mysek
18. říj 2018

@vendelinka08 on byl manzel docela dost pedant a ze zacatku jsme se dost hadali a ja i resila, jestli s nim byt, byl uz zenaty jednou a ve vztahu 10 let, ta manzelka mela 120 kg a myslel si, ze ji ma jistou a ze si k ni muze dovolit vsechno, nakonec si nasla nekoho jinyho, ale manzela opustit taky nechtela. Jako on je jinak skvely chlap, otec, ale musim najit nejakou rovnovahu, abych davala i brala stejne, proto asi ty plice. I kdyz se manzel zmenil hodne i sam to rika-on treba neumel podekovat nebo fakt me buzeroval a sjel za kazdou blbost, to uz nedela a kdyz to udela, tak ho proste sprazim, ze nema co rict, ale nehadame se to ne. No proste ma ten vzor z domova takovy zvlastni no, proste chlap je pan tvorstva, a nedela nikdy chybu, o vsem rozhoduje- tak u nas jako fakt se treba o 80 % zmenil nez jaky ten vzor mel a rozhodujeme o vsem spolu, manzel bude delat tu koupelnu nejspis ted pres zimu, tak asi sbira sily, na jare by se melo zacit komplet rekonstrukce strechy-prestavba i a fasada, to by uz jsme najmuli i par makacu tady z vesnice, tak ze bude to narocny, ja tehule, mimco potom, do toho skola-nudit se nebudeme. Ale tezko rict, jestli se to treba neodlozi? Manzel ma vzdy strasne moc planu a je rad, kdyz splni neco potom. Ja treba mam vzor z domova, ze tata je treba fakt machr a ten teda mame pomaha uplne se vsim, taky treba postavil chatu, kulnu, pergolu, delal, dela obcas prescasy, dela na zahrade a do toho mame pomuze doma se vsim, vari, luxuje, dela rajony, no proste vsechno a tam si toho zase nevazi mama a jeste ho buzeruje-mama je takovy general a to zase mi prijde taky spatne-ja jsem spis po mame taky takova lina pihodlna, ale chci byt po tatovi spis pracovita, aktivni, ale aby me to tesilo a mela z toho dobry pocit. Ja jsem na ty vitaminy taky lajdak, ale ted clovek resil ten mocak, plice, mozna roupy a clovek nevedel co druv😀jak jsem hlidala toho kamaradky syna, tak si myslim, ze jsme chytli nejaky bacil, protoze on vlastne celou tu dobu hlidani chrchlal, mel rymu, potom jsme meli oba s Vasikem tu rymu, malej i kasel a ja kasel prave nikdy nemam a sedlo mi to na ty plice a nejspis jsem mela zapal plic, to uz se potom nezjistilo-brala jsem ty tinktury a porad mi teda trochu na tech plicich tlaci, ale tak o 50 % to lepsi je a muzu lip dychat-uz nemam tolik tu dusnost, tak to jeste dolecim lichorerisnici, piju kontryhel na ten mocak a taky dobry a na roupy mam nejaky leky z lekarny, tak ze hlidani se mi moc nevyplatilo a clovek si to tehu zatim vubec neuzil, ale snad uz bude vse lepsi a budeme uz jen zdravy.