2019 Březen
dzogobelaModerátor
16. črc 2018

Termín porodu březen 2019

Komu taky vychází termín porodu na březen 2019? 🙂
alnaa
Včera v 05:12
@vendelinka08 My s pubertou bojujemu uz 2 roky, dceri je 13 a az ted musim uznat, ze se to zlepsilo. Nepomahalo se dohadovat, ikdyz nekdy me z mi malem trefil slak. Teď když chce, tak mi rekne co ma na srdci (kluci, skola), kdyz nechce, tak z ni stejne nic nedostanu. Nastesti se vyborne uci, zaciname resit, kam pujde dal. Kolikrát si s manzelem delame srandu, ze nez vsechny decka vylezou z puberty, tak uz budeme v duchodu 🙂 Ted zacina puberta u prostřední dcery - HURA 🙂 Nekdy je to fakt o nervy, ale prejde to......... Doufam 🙂
lalusheee
Včera v 08:16
@vendelinka08 mám pregnafolin tu druhou řadu. Měla jsem první řadu do 12 tt a teď mám druhou od 13 tt. Je to prej úplně složenim stejně jako femibion nebo jak se to píše akorát je to levnější. U dr. Max. A pak sem tam ob den magnesium rozpustné. Nic víc.
baruda
Včera v 09:30
holky, máte na něco úchylku? já poslední dobou miluju vůni aviváže, takže pořád jen peru 😃 a ze všeho nejvíc vůni růžového Cocolina......takže žádný chutě, ale vůně 😃
lotta1234
Včera ve 13:17
Kazdy den beriem Femibion 2 a zelezo, lebo ho mam malo a planujem, ze budem brat aj nadalej. Stravu obcas zanedbavam, tak mam potom lepsi pocit...
merope
Dnes v 01:44
@baruda Já vůně a "smrady" nesnesu skoro žádné.
everyone
Dnes ve 04:33
@baruda Já mám teď hrozně ráda med 😃 jak tu vůni, tak i chuť. Poslední dny nesnídám nic jiného než rohlík s máslem a medem, k tomu čaj s medem samozřejmě 😃
alnaa
Dnes v 05:08
@baruda me je to tentokrat tak nejak jedno. Nic mi nevadi, ale taky nic nevyhledavam 🙂 Kdyz na neco dostanu chut, tak si to dopreji. Ze zacatku jsem nesnesla skoro zadny sprchovy gel, musela jsem používat synuv detsky, ted uz je to ok 🙂
vendelinka08
Dnes v 09:45
No sprchace beru na milost az ted...ale spise ne...staci mi intimni gel i snazim se ho necitit. Telovy krem jsem si musela koupit bez parfemace..vse mi smrdi. Co mi voni jsou panske korenene vune...a to mam i s jidlem...mam ted rada vyrazne chute..takze banan ted fakt nesnesu. A na cem ujizdim je grepovy dzus...
vendelinka08
Dnes v 09:47
@everyone med jim denne vzdy od podzimu do jara...mame vzdy zasobu a jim ho jen ja.
baruda
Dnes v 11:42
co máte v plánu kupovat v lékárně? potřebuju něco objednat, tak to chci vzít při jednom, teda většinu trvanlivých věcí
mysek
Dnes ve 12:23
@baruda ja dopredu z lekarny nic, ale tesim se, az budu vedet pohlavi a budu si moct pripravit oblecky. Na kluka mam a na holcicku bych si nakoupila.
baruda
Dnes ve 12:26
@mysek já chci koupit jen takový základ, protože nevim, kdy to přijde, tak aby bylo doma aspoň něco.já teda věřim v ten páreček, takže občas něco koupim 😃 no a když bude i to druhý kluk, tak holt to na holčičku někomu prodam 😃 😃, takže kdyby náhodou 😃 tak mam dva dudlíky a nějaké to oblečení v růžové 😃 😃 a jednu růžovou autosedačku mam volnou u teď 😃 😃
vendelinka08
Dnes ve 12:31
Tak konecne mam foto 17tt
vendelinka08
Dnes ve 12:32
Jsem to pekne zazdila...u Vojtymam foto prubezne od 7tt
vendelinka08
Dnes ve 12:33
Brisko uz je napapane..rano je asi mensi...ani nevim...
vendelinka08
Dnes ve 12:36
Holky...co muzu cumlat na skrabani v krku? Zacalo me skrabat v krku a nuti mi to na kasel...
baruda
Dnes ve 12:38
@vendelinka08 kde to mimčo máš?
vendelinka08
Dnes ve 12:55
@baruda je tam schovane...pockej za chvili..me vzdy vyskoci po 20tt
lalusheee
Dnes v 15:44
@vendelinka08 mě říkala gynekoložka Tantum Verde a na kašel Mucosolvan
lotta1234
Dnes v 16:17
@vendelinka08 vincentka pastilky, mam dobru skusenost 🙂
vendelinka08
Dnes v 16:38
Holky diky..myslim ze to mam doma..tak si hned vezmu
dmiska
Dnes v 16:50
@baruda před narozením Anicky jsem měla doma a skutečně se hodilo: odsavačka hlenu na vysavač, Nurofen a Panadol v cipkach, Espumisan na prdíky, Purelan na bradavky, Sudocrem na zadeček, teploměr s ohybnou špičkou a pak jsem kupovala i bezkontaktní, perlan (používala jsem na utírání zadečku spolu s Medvídkem)
baruda
Dnes v 16:54
@dmiska ten panadol v cipkach neměli, tak jindy a espumisan taky ještě dokoupim....ostatní jsem snad objednala 🙂 dekuji
michaela_2
Dnes v 19:38
@vendelinka08 moc ti to sluší a mas pěkný prádlo 🙂 jinak já bolest v krku řeším jitrocelovym sirupem, přírodním kloktadlem a na utiseni normální haslerky 😃

Začni psát odpověď...

Odešli