Termín porodu březen 2019

dzogobela
16. črc 2018

Komu taky vychází termín porodu na březen 2019? 🙂

stef9328
Autor odpověď smazal
Zobraz
stef9328
11. pro 2018

Holky,nam se vcera princezna nechtela ukazat,byla zklinena hodne ve spod,takze jdeme pristi pondeli znova. Jinak to je fotecka z minuleho pondeli,gynekolog se chtel pojistit,,jako by vedel, ze nebude chtit malinka spolupracovat...ale jak se divam,je cela segra. Haha

ivousek89
11. pro 2018

tak muj gynekolog mi taky nedela pokazde UTZ. ted jsem tam byla minuly tyden a UTZ mi nedelal prej az v 32 tydnu ridi se tim co mu zaplati pojistovna vic ty doktory nzajima…...bohužel nicmene na kazde kontrole mi dela prohlídku a kontroluje cipek a chodim jednou za 4 tydny

vendelinka08
11. pro 2018

No...chodim na kontroly kazde 4 tydny ...tam me zvazi a zmeri tlak..beru s sebou moc a kontroluje mi jen cipek...utz mi naposledy delal cca v 9tt. Pak uz ne..pak uz byl jen screening. Ale me to nevadi...hlavne ze to co kontroluje je v poradku.

vendelinka08
11. pro 2018

Holky a ted takova perlicka dne...byla jsem v sekaci..maji tady super hadriky..brala jsem tam kabat pro kamaradku na vyzkouseni. A mam ho doma...mamka na me..at si ho zkusim...tak jsem zkusila..mrkla na podsivku a tam kapse ve ktere neco zasustilo...rikam..ze by prachy? A ano....50Eur!!! To se hodi na jarni prazdniny na lyzovacku na Slovensko....tak uz vim..na co se zamerit az budu zkouset bundy a kabaty!!!😆😆😆

stef9328
11. pro 2018

@vendelinka08 tak to mas dneska stastny den, pust sportku,treba i nejaky ten milionek,vyhrajes 👍

vendelinka08
11. pro 2018

@stef9328 asi jeste neco zkusim...to fakt potesi!! A kabat luxusni...smes angora a vlna..skoda ze neni v me velikosti...no...ale tak treba priste...

vendelinka08
11. pro 2018

@stef9328 mala je tam krasne

baruda
11. pro 2018

Trochu vás pobavim.....od našich sem si o víkendu přivezla tašku,abych si ji připravila do porodnice ...... Nechala jsem ji ležet v obýváku s tím,že tam dneska dám vše,co mám.....no očividně už se to vyřešilo samo za mě :D a já mám sbaleno :D

stef9328
11. pro 2018

Obracim se k Vam o radu, uvazuji o koupi Swaddle me, mela jste nektera s touto zavinovackou zkusenost s predchozim detatkem, nebo uvazujete nektera taky o koupi? Dcerku jsem zavinovavala obycejnou velkou plinou,ale okamzite byla odkopana a neosvedcila se mi, tak jsem si rikala,ze tedkom zkusim koupit, protoze u dcerky mi to chybelo.

stef9328
11. pro 2018

Posilam foto,presny druh.

babikadaska
11. pro 2018

@baruda fiha... ja teda cakam dvojcatka a kontroluje mi cipek ultrazvukem (cervikometrii) kazde 2 tyzdne !!!

baruda
11. pro 2018

@babikadaska a v kolikátém jsi TT? Já taky čekám dvojčata,tak mi to pravé přijde divny

babikadaska
11. pro 2018

@baruda viem,ze cakas,preto ma to zaskocilo. Ja som v 23 tt.

kreatura
11. pro 2018

@baruda Ano, u nás se takhle balí běžně 😀 A ještě spí tak, že mi leží na hrudníku a jednu packu mám pomalu až v puse, stačí zívnout 😀 ( Jen už se mi s ní začíná těžko dýchat, tak asi bude muset spát na jiné části postele a né na mě 😀 )

kreatura
11. pro 2018

@stef9328 U kluků jsem neměla, používala jsem klasické péřové peřinky a když jsem je prala, tak jsem je v obyčejné peřince položila na péřový polštář 🙂

fiedlermonika
11. pro 2018

@kacka214 jj už mám mám neuroprofylaxi a i na plíce třetí dávku ale zatím se daří malou držet uvnitř každý den co tam vydrží je k dobrý

kacka214
11. pro 2018

@fiedlermonika tak držte holky 🍀

vladusa85
11. pro 2018

@vendelinka08 Což já bych to i zvládla, ale manžel je o 10 let starší než já a při představě, třetího dítěte po 45 mu běhá mráz po zádech 😉

petratra
11. pro 2018

Holky, tak dnes jsme byli na 3D a oba dva byli úplně špatně natočeni, takže nemáme ani fotku ani video. Manžel naštvanej, že jsme tam strávili hodinu a půl a nic, ptže si myslel, že nám aspoň řeknou, jak jsou velcí atd. Ale naštěstí po nás paní doktorka nic platit nechtěla, když nic vidět nebylo.

stef9328
11. pro 2018

@petratra uklidnim te,vcera se nam taky mala neukazla. Takze jdem pristi pondeli znova,to doufam,ze se ukaze.

mysek
11. pro 2018

@fiedlermonika drzim palecky. Co si pamatuju holky ze skupinky, kdyz jsem cekala Vasika, tak nektere se zacaly take otevirat a vydržely do terminu. Jen by me zajimalo nemohla byt souvislost s testem na cukrovku? A nebo nejaka infekce? Zkoumali to? Tak se drz. Jak pak to vubec zvladas v nemocnici?

mysek
11. pro 2018

Me cipek nekontroluje vubec a i kdyby chtela, tak bych odmitla. A ultrazvuk dela vzdy, ale jen rychly, jen zkontroluje srdicko. Ale nejradsi bych od ni odesla, ale ted uz to snad doklepu. 2 x na me byla ted hnusna, kdyz jsem ji rekla o problemu s plicema, tak me uplne ztrapnila i pred manzelem, cim jako premyslime a ze kdyz by me bolel zub, tak ji taky budu s tim otravovat no a dalsi navsteva, stala se mi takova vec, s malym jsme marodili a jednou chodim ve stredu, jednou v utery, byla jsem si jista, ze mam jit ve stredu, ale ten den jsem si uvedomila podle datumu, ze jsem tam mela byt. Volam sestre, omlouvam se a ze jsem to spletla, ona ze v pohode a preobjednala mi. Prijdu na radu k doktorce a ta mi sjela jak nejaky dite, co tam jako delam, ze jsem tam mela byt v utery. Tak jsem ji jen stihla rict, ze jsem to spletla a ona do me sila, jak je to neohleduplny a ze kdo to jako ma hlidat, kdyz ne ja. Jako ja uznavam nejakou svoji chybu, ale omluvila jsem se a aby se ke mne chovala takhle? I jsem se pred ni a pred manzelem rozbrecela. Tu kontrolu mi rekla i pohlavi a ja necitila nic, byla jsem uplne v haji. Vubec se mi tam k ni nechce. Nemuzu ji rict ani zadny treba problem, nic ji nerikam a nic s ni neresim a ani nehodlam. Jinak cetla jsem nejakou studii k tem vnitrnim vysetrovanim v tehu a vyslo z toho, ze to vlastne nema nijaky prospech, ze by se nejak zabranilo predcasnym porodum, vyslo ta nastejno. Naopak me se do toho vecnyho stourani cipku moc nechce a plus i riziko infekce. Ale chapu pokud to mate jinak a zvlast u tech dvojcatek. Ale ja se toho predcasnyho porodu bojim taky a bala jsem se i s Vasou. Stalo se mi i ted nekolikrat, ze jsem ten cipek i citila, ale cetla jsem, ze to tak nekdo mel, do toho potom vetsi namaha pri uklidu, neco poponest, namaha s Vasou, protoze on je tezce nespolupracujici a uz mam broucka. Musime proste vydrzet co nejdil. Pamatuju si jak jsme se baly v te prvni skupine a vsechny jsme rodily v terminu.

vendelinka08
11. pro 2018

No...jelikoz cekam treti a vzdyme vysetroval stejne a nikdy jsem nemela s cipkem problem tak verim tomu..ze to bude take tak i ted. Vubec si nepripoustim ze bych mela rodit drive..ale stat se muze cokoli..jen si takove veci vubec nepripoustim...funguji stejne jako netehotna...jen vice odpocivam kdyz si telo zada...ono to ani jinak nejde...

merope
11. pro 2018

@mysek Tak to je fakt drsný - to už se asi těšíš, až od ní zdrhneš na kontroly do nemocnice a na tvém místě už bych se dívala po jiné gynekoložce, toto bych nedávala. Mě tlak stoupne i jen dojdu 2 minuty pozdě a mám strach, že by mi za to mohla vynadat. Tady by mi naměřila tak 200/150, jak to popisuješ 🙂.

petratra
12. pro 2018

@stef9328 my už po druhé nejdeme, to by manžel asi nepřežil, kdyby jsme tam šli po druhé zbytečně a hlavně nám sama doktorka řekla, že u těch dvojčat je to dost nejistý, aby něco bylo vidět. Ale mrzí mě, že nebudeme mít žádnou památku.

stef9328
12. pro 2018

@petratra pamatka sice hezka to je,ale stejne ja mam vsechny fotky az videa na fleshce, takze jak uz se narodi detatka si na ty fotky pomalu ani nevzpomenes. Na dcerinu 3d fotku jsem se az ted po 2 letech podivala,abych srovnala fotky 😁

fiedlermonika
12. pro 2018

@mysek s ogtt rozhodně souvislost není u mě je to spojené s konizaci děložního čípku když jsem měla v minulosti rakovinu děložního čípku a možná je i nějaká infekce ale to výsledky z kultivace ještě nemají v nemocnici v pohodě

petratra
12. pro 2018

@stef9328 tj je pravda, že pak se ty fotky někde založí a moc často se k nim člověk nevrací. A fotit si je pak budu naživo 🙂

carolinca88
12. pro 2018

@mysek Já si nenechat zkontrolovat čípek ultrazvukem, tak vůbec nevím, že se mi zkracuje a hrozí mi předčasný porod..takže jsem ráda, že když jsem k mojí doktorce přišla s hrozným tvrdnutím břicha, že mi ten čípek hned měřila..a pak už s tím související úkony 🙂 Jako rodit 25+3 by nebylo ideální.. Takže jsem za všechny ty lékařské vyšetření, léky a vymoženosti moc ráda 😊 A to jsem nebyla jak @fiedlermonika na konizaci. Prostě to tak někdy je.