Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ultrazvuk - kdy má smysl, aby tam šel i partner?

martonina
3. zář 2018

Prosim. Na kolikaty ultrazvuk s vami sel partner ?

zavodnice
3. zář 2018

@martonina Na první screening, teď půjde se mnou i na druhy.

jaja01k
3. zář 2018

@martonina Na velký ultrazvuk v 32 tt.

jednaholkaa
3. zář 2018

Na prvni screening. Vic uz nepujde..Myslela jsem ze bude brecet ale neukapla mu ani slza :D

knoflikarka
3. zář 2018

@martonina Manžel byl na prvním UTZ ještě v CARu, pak na 1. a 2. velkém UTZ.

ruzicka06
3. zář 2018

@martonina Se mnou byl manžel na utz při prvním screeningu ve 12.tt (byl z toho naměkko 🙂 ) a určo půjde i na ten druhý ve 20.tt.

andelka
3. zář 2018

Vždy na první screening. A potom buď na velký utz nebo echo. Potom až naživo.

priefi
3. zář 2018

@martonina na prvni screening ve 12tt a pak ve 20tt na velky utz 😉

klea81
3. zář 2018

20 tt

jajulin
3. zář 2018

@martonina při všech čtyřech těhotenstvích byl manžel u velkého utz ve 20tt. Tam už je všechno pěkně vidět. Na screening v prvnim trimestru nechodím ani já, takže utz ve 20tt je jasná volba 🙂.

daisymaminka
3. zář 2018

Manžel byl na všech třech velkých UZ ve 13, 21 i 32tt. Za prvé mě na ně vždy vezl a za druhé je to dítě nás obou, oběma stejně vymodlené. Pro oba to byl vždy krásný zážitek - nejen "něco pořádně vidět", ale i to zjištění, že je miminko zdravé a všechno v pořádku.

bartakova_veronika
3. zář 2018

u nás šel akorát na velký ultrazvuk někdy kolem 20 týdne? ted si nejsem jistá kdy je ten velký ultrazvuk a ještě na jednom později už si to nepamatuji přesně ... ale vím že ho na víc jak 2x nepustili + tedy echo srdíčka tam ho taky pustili jinak ne .... záleží na gynekologovi kdy ho tam pustí a pozve, že může taky ... každý gynekolog to má jinak ... ono se chodí i na ten screening první ale to také záleží kde ... mě ho dělal přímo můj gynekolog a tím pádem tam manžel nemohl .. ale docela jsem litovala že jsem nejala raději do Karlových Varů jako ostatní mé známé ... on nás tam ani nepustil, prostě to chtěl u sebe .. a to že mi neudělal ani zdarma 3D ultrazvuk, nedal žádnou fotografii vůbec nic a sebral si 1000 Kč .. v těch karlových varech za prvé jim řekli pohlaví pokud to šlo, dostali asi 2 - 3 fotky 3D a ještě dalších asi 4 fotky z klasického ultrazvuku .. takže mě to dost mrzelo ...

demetritis
3. zář 2018

na 13tt tedy 11-12plus6 1 scrinyng je vse krasne videt detatko je ješte malinke tak jde videt cele pak ve 20 tt a okolo 30tt je třetí predním jde delat ten 3D a prohlednout si obličej detátka ,unás tedy pustili vždy ale stojí to 100kc obyc fotky napred byli zadara ted se platí 50 lepsí jako skutecna fotka ne ta co se zaklada dokarty 100 barevna 200 a 3D 300kc to jsou ceny u Polaka v OL tehu 2016 porod březen 2017 u večiny vecí si musíte řát co chcete a cone protože jinak máte smulu to funguje všude

bartakova_veronika
3. zář 2018

@demetritis to máte pravdu ... u mě klasická černobílá fotka 50 kč jenomže mě je dělat nějak nechtěl .. mám bohužel jenom 2 fotky ☹ a jak jsem psala u toho prvního screeningu mě to dost mrzí že mě takhle odbil ani neudělal 3D ultrazvuk nic a to si účtoval 1000 kč jako běžně jiné nemocnice, které na to jsou specifikované .. když jsem nechávala od pojišťovny proplatit tak se divili, že mi to dělal můj gynekolog a ne právě v Karlových Varech nebo v Ústí nad Labem ....

ange_de_la_morte
3. zář 2018

manžela sebou beru jen na velké screeningy - prvotrimestrální a teď i ten druhý ... u prvního dítka byl se mnou manžel jen na tom prvním

antoinet
3. zář 2018

Nejhezčí je ten ve 13 tt, to pro něj bude zážitek🙂

skatules
20. zář 2018

U nás na gynekologii může na každý tak semnou chodí na každý ultrazvuk a vždycky je nadšení a doktorka mu všechno popíše

lachtanice86
20. zář 2018

Se mnou byl ve 13tt, 24tt a teď ve 31tt už nešel.

ejmate
20. zář 2018

Holky když teda půjdu 10+5 tt, tak to ještě nemá cenu aby chodil? Pak jdu ve 13 tt na ten screening nebo co to je, to teda by se mnou mohl jít? Já těm ultrazvukům vůbec nerozumím, jen mi dr. řekla, kdy se kam mám objednat 😀 Přítel by šel rád, ale abysme tam nebyli jak dva blázni tak brzy 😀

kittyy17
20. zář 2018

Na oba hlavni screeningy, jinak stačí fotka 😉

evee24
20. zář 2018

@ejmate na velký screningy ideal. Tam to hezky měřili a ukázali. Me dr nedělal pak utz. Jen na začátku. Po 12 tt už ne.

ai30
20. zář 2018

@skatules U nas taky! U prvniho se mnou chodil na kazdy, ted u druheho uz to asi nepujde, protoze ty tehulovske poradny jsou odpoledne a musi vyzvednout maleho z jeslicek..

sluckynek
20. zář 2018

Můj manžel byl na screeningu prvním i druhým v 21TT Uz jsme nestihli protože tři dny před ultrazvukem malá umřela

kristyn.g
20. zář 2018

tak manžel říká, že to má smysl vždy když partner jít chce... chodí se mnou od první kontroly - kdy viděl srdíčko a mluví o tom často že to bylo jak animáče 🙂 jak to srdíčkou skákalo 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli