2019 Leden
tsasenkaModerátor
8. kvě 2018

Ledňátka 2019

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂
veselaopicka
Dnes ve 13:24
@priefi tak mi třeba nemůžeme už teď.... mě to problém nedělá, já po tom nějak momentálně netoužím 😃 a přitel ten to prej přežije 😃
verunkadar
Dnes ve 14:13
@priefi tak jsem jela na gyndu a byl rád,že jsem přijela. Na pohmat prstem je vše dobré, ale pak udělal vnitřní ultrazvuk a já se začala otevírat. 😞 jsem na dně. Mám doma mít přísný režim, dal mi polykat utrogestan a ještě k tomu cipky macmiror na výtok 😞. Se z toho zblázním 😞. Bojím se..Příští čtvrtek na kontrolu a tam se uvidí.
krisatko
Dnes ve 14:36
@verunkadar jejda no tak odpočívej a drž se, ať zůstanete co nejdýl pohromadě
verunkadar
Dnes ve 14:54
@krisatko no musí se to upravit. Je hrozně brzo. 😞.
daskaaa1
Dnes v 15:52
@verunkadar Taky mam ted to same..😞hrozi mi predcasny porod..utrogestan a beru hodne magneska..musim jen lezet..unika mi plodova voda..musim pry vydrzet aspon do 32 tydne😞
bemo
Dnes v 16:04
@tsasenka u nás byl odhadce kvůli refinancování asi před měsícem. Akorát se mi to nikdo neobtěžoval říct, tak jsem se to dozvěděla po telefonu od manžela, asi 20 minut před tím než odhadce přijel. Myslela jsem že manžela fakt přetrhnu. Doma nepořádek jak něco, v kuchyni výbuch, jako vždycky, oblečení a hračky snad úplně všude. Jsem před tím člověkem chodila a sbírala binec nejvíce bijící do očí a červenala jsem se studem. Pak dojel manžel, vysmátý jak lečo a říká mi, no tady to vypadá....... Myslela jsem vybuchnu vzteky a taky jsem to nevydržela a pustila se do manžela, bankéř, nebankéř.
halasovci007
Dnes v 16:09
@daskaaa1
@verunkadar drzim pesticky at se vse zlepsi a na kontrole vam to dopadne dobre..Kolik tt ted jste?Moje kamaradka porodila 31+0 a malej vse v poradku akorat se malej musi "dopect"
tsasenkaautorModerátor
Dnes v 16:10
@verunkadar
@daskaaa1 Holky, držte se, věřím, že to bude dobré, myslím na vás. Kolikátý tt, jste?
tsasenkaautorModerátor
Dnes v 16:11
@bemo Já to fakt nemám ráda, když mi někdo chodí po baráku. Konečně jsem se zbavila před pár měsíci dělníků a teď odhadce. No, naštěstí to vzal rychle a moc se nezdržoval. Ale abych tu měla vyuklízeno, to bych musela rodinu někam zaizolovat 😃 Dokážu si představit, jak Ti bylo. Já bych chlapa asi přizabila.
halasovci007
Dnes v 16:16
@bemo tak to bych manzela zakousla asi! Nesnasim neohlasrne navstevy.A tohle delaji jeho rodice,zavolaji ze jedou a jsou u nas za 10minut.Vzdycky poklidim alespon to nejhorsi..Nemame vylozene bordel ale vecne rozhazeny polstarky a deky na gauci a pokud vegetime tak i papirky nebo nadobi na stole..Snazim se poklizet prubezne to je jen provozni neporadek.Ale jeste nemame prcka-s malou bude horsi udrzet poradek kort neverim,ze hracky zustanou jen v pokojicku 😂🤗
daskaaa1
Dnes v 16:18
@halasovci007 Dekuju dnes jsem 28+2 delam co muzu i ma rodina..
daskaaa1
Dnes v 16:19
@tsasenka Dekuji ja jsem 28+2
tsasenkaautorModerátor
Dnes v 16:23
@daskaaa1 Doktoři to dokážou trochu pozastavit, i když třeba nevydržíš až do termínu, tak věřím, že co nejdéle, aby to miminko zvládlo. Držím palečky.
halasovci007
Dnes v 16:25
@daskaaa1 tak hlavne dodrzuj co doktor doporucil a bude to dobre uvidis...Oni si te pohlidaji..Je moc fajn,ze zi pomaha i rodina,to je velka opora..Ja musela lezet na zacatku-vim,ze je to tezky,ale zkus byt co nejvic v klidu a pohode..
daskaaa1
Dnes v 16:26
@tsasenka Uvidime za tyden jdu na kontrolu, ale je pravda, ze se necitim moc dobre..mala ma ted 1 kg..klidne pujdu i lezet do nemocnice...
verunkadar
Dnes v 16:27
@halasovci007 já jsem teprve na začátku 26.tt. Ale říkal, že když budu odpočívat, tak se to zase snad zavře..musím v to pevně věřit. Mám ještě dlouhou trať před sebou.
tsasenkaautorModerátor
Dnes v 16:36
@daskaaa1 Ségra měla v práci i miminka, co měly 700 g a vyrostly z nich zdravé děti. Tak se neboj, dobře to dopadne. Mimčo ještě u Tebe nějakou dobu vydrží a něco ještě přibere
daskaaa1
Dnes v 16:39
@tsasenka Dekuji za podporu..pevne doufam v to, ze vse dobre dopadne..bude to nas benjaminek moc se na Elišku tesime
verunkadar
Dnes v 16:41
@tsasenka já jsem na začátku 26.tt. až jsem začala brečet, i když doktor říkal, že to bude dobré. Ze příští čtvrtek na kontrolu.
verunkadar
Dnes v 16:42
@tsasenka říkám si, říkal, že je to hraniční, ale že mám doma odpočívat, jestli nechci ležet v nemocnici..Tak kdyby to bylo Nejhorší, tak mě přeci nepošle domů. 😞
bemo
Dnes v 16:46
@daskaaa1 držím pěsti, ať u tebe miminko vydrží co nejdéle, každý den je dobrý. Moji kamarádce se obě děti narodili o 2 měsíce dřív a vůbec bys to na nich nepoznala. Já sama jsem z dvojčat a narodili jsme se ve 32tt a měli jsme každá necelé 2 kg.
bemo
Dnes v 16:48
@verunkadar tak odpočívej a odpočívej, určitě kdyby to bylo špatné, tak už ležíš v nemocnici. Moji kamarádce zašívali i čípek, že se otevírala a ležela v nemocnici a nakonec všechny tři děti přenášela.
verunkadar
Dnes v 16:50
@bemo fakt. Tak to ráda slyším. Pozitivní informace. Říkal, že se to musí do příštího čtvrtka zlepšit, jinak půjdu na kapacky. 😞. Já nikde nemohu zjistit, zda se zase dokáže stáhnout ta branka ci, jak se tomu říká.
priefi
Dnes v 17:11
@verunkadar to je mi hrozne lito 😔 ktery jsi tt?
Dobre ze jsi jela. A v jake jsi fazi otvirani? Pouze kraceni cipku, anebo uz ke spotrebovany? Mi u syna ve 28tt zacaly stahy a silne tvrdnuti briska, zkratil se mi hodne cipek a dr.nasadil magnosolv a naridil totalne klidovy rezim a nastesti to pomohlo a stoplo se to. Porodila jsem az 40+3. Dr.mi rikala, ze at se nebojim, ze kdyby se to opakovalo, tak zvysi davku magnosolvu + da progesteron a ze to krasne ve vetsine pripadu zabira. Prozatim tuk tuk, u me v poradku. Zitra jdu na kontrolum drzim pesti, at i u Tebe se to stopne a je to zase v poradku.
@daskaaa1 jejda 😔 a jak zjistili, ze unika plodovka? A jsi doma nebo v nemocnici? A ktery jsi tt?
Drzim Vam obema pesti, at to dobre dopadne a miminka jsou u Vas cim jak nejdele
daskaaa1
Dnes v 17:18
@priefi Vytvorila se mi nalevka jak je cipek o velikosti 2,2cm a v tom je plodova voda..a jak je ten cipek o to kratsi, tak tam mam mezeru a muze mi prasknout voda a proto bych mohla predcasne porodit..rekla mi ze pokud se to nebude lepsit budou me muset hospitalizovat..poctive lezim, ale obcas neco udelat musim..je pravda,ze mi pak hned zacne moc tvrdnout bricho a musim si hned zase lehnout
verunkadar
Dnes v 17:37
@priefi zatím jen ta ,,nalevka" čipek je dobrý zatím prý. Tak mě nechal doma jeste..a věří, že se to zavře utrogestanem. Tak snad ano. 1.11.Mám kontrolu a uvidíme, co dál. Tak teď mám podlozeny zadek a ležím. Dala jsem si studenou sprchu. Tvrdnuti břicha mam take, ale nebolí to. Doktor věří, že to bude dobré zase. Tak mu věřím.

Začni psát odpověď...

Odešli