2019 Leden
tsasenkaModerátor
8. kvě 2018

Ledňátka 2019

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂
malecek
Dnes v 05:57
Holky na ty prsa pamatuju si že něco se muselo před kojením utírat a některý krém ne. Nevíte který je ten tolik nechemický?
malecek
Dnes v 05:58
Holky čím rozmasirovavate nohy po křeči? Mě už od včera tak tepe v noze po ranní křeči u které jsem se málem po ... Bolestí. Napadá mě jedině taková ta kostivalová mast
zetta01
Dnes v 06:07
@malecek moc děkuji 🙂 mě překvapilo, že už teď, přišlo mi to právě brzo
kikika87
Dnes v 06:09
@zetta01 Jo tak to je mlezivo, to mi teď říkala kamarádka, že ji v noci taky teče. A to je nějaký 23tt.
Holky teda ta cukrovka, vypít tu sracku byl nadlidskej výkon ! Teď tady musím hodinu sedět, pak druhy odber krve a pak dalsi hodinu cekat a zase odber. Sem ráda, že sem ještě nevrhla a další jejich LEKTVAR bych teda nevypila ani omylem. Je mi zle🤢🤢🤢🤢🤢🤢
malecek
Dnes v 06:09
@zetta01 ono to třeba zase na chvíli odezní a pak zase, tělo už se připravuje
malecek
Dnes v 06:11
@kikika87 to dáš vydrz. Je to hnus ale dá se to. Ale jak se tělo vzbouří neuděláš nic.
zetta01
Dnes v 06:23
@kikika87 no už to máš aspoň za sebou 🙂 u mě byla nejhorší 1.hodina začala se mi točit trochu hlava (ale těžko říct jestli z toho, pač se mi ten den točila, už trochu doma) a hlavně se mi chtělo strašně spát. Pak jsme 2.hod. prokecaly s ostatníma maminkama, tak to uteklo rychle. Akorát já jsem pak ještě vyrazila na nákup a nic nejedla, že se najím, až v klidu doma a pak jsem sebou málem sekla v obchodňáku to se mi fakt udělalo zle 😕

Začni psát odpověď...

Odešli