Ledňátka 2019

tsasenka
8. kvě 2018

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
irisv
15. kvě 2018

@priefi až tak pomáhá céčko, jo? Někde by měl být zahrabaný celaskon...

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
irisv
15. kvě 2018

@priefi ty jo, to je mazec...to sem asi ani nikdy neslyšela... díky za tip 🙂

horvathova3
15. kvě 2018

@priefi moc gratuluji! ♥️🍀 Snad se za těch 16dni taky dočkám ☺️.

jollisek
16. kvě 2018

@priefi gratuluju 🙂 ja doufam,ze na dalsi kontrole uz take neco bude videt a bude vsechno ok

myskaq
16. kvě 2018

Tak ja termin 17.1 4+5 tt ale holky prijde mi ze na to ze jsem teprv v 4+5 mi to bricho moc roste 🙄🤷🏻‍♀️ Mate to taky tak? Zatim teda nevolnosti nejsou tak uvidime. :/

horvathova3
16. kvě 2018

@myskaq podle ms 6+0 ale dlouhé cykly, takže to odhaduju na 4+0 samozřejmě pokud to potvrdí doktor 😁 teď tam nic nevidel. Jinak mě začínají bolet prsa, žádné příznaky jiné nemám ale začínám mít docela břicho a jídlem to nebude. Jim skoro furt stejná jídla 😂

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
jollisek
16. kvě 2018

@priefi diky,take verim,ze to bude ok,jen to cekani je dlohe. To mas tedy vesele s tim krkem,to je nejhorsi,ze v tehu ti na to nemuzou dat vubec nic.tak drzim pesti,aby ti to brzo povolilo😉

Jinak ja jsem tedy taky pekne nafoukla, zacinaji mi byt tesne kalhoty, si rikam to tedy brzo...

Holky a cekate prvni nebo uz doma nejake deti mate? Ja uz mam doma dvouleteho spunta, takze nektere dny, kdy mi je blivno jsou opravdu narocne...😅

letadylkokane
16. kvě 2018

@misakri cetla jsem v jine debate zacatek tveho pribehu, byla jsem zvedava, jak dopadnes. Kazdopadne celkem masakr 🙂 Puvodne jsi teda musela cekat dvojvajecna dvojcata, ne? A to mensi, ktere zustalo, je to z pozdejsi ovulace...
Nikdy by me nenapadlo, ze jedno muze odejit s krvacenim a druhe se zaroven udrzi.
Gratuluju a drzim palce do dalsich tydnu!

irisv
16. kvě 2018

@priefi hmm, miluju zdravotní problémy v těhu "nic vám na to nedáme" 😀 zkus to nahřívat, nějaký polštářek nebo klidně rýži do hadru a ohřát v mikrovlnce.

@jollisek 😀 dvouletého, jo? Naše malá měla před dvěma týdny rok 😂 a nechodí. To je teprve zážitek.

Holky, já nevím, já o tom těhu začínám nějak pochybovat. Už teda vůbec nešpiním, ale nemám ani břicho, ani mě nebolí prsa, ani se nezvětšily, není mi vůbec špatně, ani žádné "bolesti jak před ms" jako u první. Je to nějaké podezřelé 😕

misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
jollisek
16. kvě 2018

@irisv jj,dvouletaka se zacinajicim obdobi vzdoru. To budes mit taky vesele s nechodici jednoletackou, me malej zacal chodit v 15m a od te doby je k nezastaveni 😂😂😂
Jinak si myslim, ze to, ze momentalne nemas zadne priznaky neznamena nic spatneho. Taky mam dny, kdy mi vubec nic neni a znam spoustu holek, co zadne priznaky krome vynechane ms nemely, takze klidek 😉

irisv
16. kvě 2018

@jollisek člověk si nevybere, každé to období je v něčem blbé. No to já u první neznám...prozvracená půlka těhu a břicho jak při nejhorší ms 😀 Ale ja fakt, že mám pořád hroznou žízeň a močák jak průtokáč 😀

jollisek
16. kvě 2018

@irisv jj, to mas pravdu 😊
Vis co se rika? Kazde tehotenstvi je jine 😉

horvathova3
16. kvě 2018

Tak u nás by to bylo první ☺️, takže doufám, že vše dobře dopadne.

jollisek
16. kvě 2018

@horvathova3 urcite dopadne, musime tomu vsechny verit 😉

kamcaajirka
16. kvě 2018

Ahojky, tak u mě je už 11 dní zpoždění a bt stále stoupá. Testovat budu až na konci měsíce, minulý měsíc to zkoncilo potratem bez revize, tak na to nějak nespěchám, co, když ještě dorazí 😁

lazuli35
16. kvě 2018

Ahoj! Tak já se taky přidám 😊 v neděli jsem měla 4. den zpoždění, pozitivní TT večer, v pondělí pozitivní test odpo a šla jsem k doktorovi, měla bych být podle poslední MS 4+5 ( termín 18.1.) takže v pondělí samozřejmě ještě nebylo nic na UTZ vidět, ani váček. Ale vzali mi krev a dnes jsem si volala pro výsledky a hladina hcg byla 98. Je to nízké, ale podle tabulek to odpovídá tak nějak týdnu, ve kterém bych měla být... V pátek mám přijít k Dr. znovu, bude prohlídka a kdyžtak zase krev. Mám přijít hned ráno, tak jsem zvedava, zda budou výsledky už odpo nebo až v pondělí, to bych asi umřela nedočkavostí 😅 jinak jsem první 2 dny menzes jen lehce špinila a pak nic, zatím (ťuk ťuk). Celou dobu mě s přestávkami pobolívá podbřišek, nemám moc chuť na jídlo, občas mi je ráno trochu zle od žaludku, ale nic strašného. Všem nám, holky, držím pěsti, aby to dobře dopadlo! Jsem z toho dost nervózní 😀 a k dr. jsem šla takhle brzo, protože pracuji v chemické laborce (karcinogeny, teratogeny, mutageny, prostě organika, hnus) a nechci se vystavovat zbytečnému riziku.

irisv
16. kvě 2018

@lazuli35 dle ms bych taky měla termín 18.1. U dr. sem ještě nebyla, je čas. Tak gratuluji 🙂

lazuli35
16. kvě 2018

@irisv jej, to jěště pořádně není k čemu, není zatím ani váček ani srdíčko, ale děkuji, snad to dobře dopadne 🙂 jojo, je nás tady více s tímto stejným termínem

kamcaajirka
16. kvě 2018

Je tu někdo s terminem 12.1.? 😎😊

maximaty
16. kvě 2018

@kamcaajirka já mám 13.1.

tsasenka
autor
16. kvě 2018

@misakri Teda, to je pohádka se šťastným koncem 🙂 Držím palečky 🙂
Holky, já jsem se předchozíma dvěma těhu problila až do konce, tak jsem zvědavá, jak to bude teď. Zatím jsem 4+6, takže ty nevolnosti očekávám každým dnem ☹

radullah
16. kvě 2018

Ahoj holky, tak se taky přidávám, jsem dnes 5+5, kontrola až příští čtvrtek, ale jsem už teď napnutá jak kšandy. Chodím sem na vás koukat často, jen jsem si říkala, abych to nezakřikla, když se přidám. Ale začínáte házet fotky z utz, tak nám taky budu věřit 🙂

radullah
16. kvě 2018

jinak termín dle ms 11.1. 🙂

radullah
16. kvě 2018

@irisv koukám, že píšeš, že jsi taky bepříznaková. Mám to stejně, sice jsem u první dcerky nezvracela, ale touhle dobou už jsem měla celodenní kocovinu, bolelo mě břicho, prsa, bradavky..a teď nic. Tak aspoň průběžně čůrám na testy, abych měla trošku klid v duši. :D Ale už mi ztmavly bradavky, hodně sliním a momentálně je mi těžko po věčeři..těžko říct, jestli je to taky příznak.