Rýma u 4.měsíčního dítěte trvá už 8. den

verunkadar
2. čer 2019
Prosím, máme rýmu už osmý den a stále hrůza..Včera už jsem nechtěla dávat Nasivin, Ale malá začala tak brečet a nemohla dýchat, tak jsem ji to dala a za pár minut byl klid. Stříkám Sterimar a Střídam to s Libenarem a odsavame. Už jsem z toho zoufalá.
priefi
3. čer 2019
@verunkadar ahojky, mi dr.rikala, ze to muze trvat i 14 dni. Jestli muzu doporucit, kup si physiomer baby, je to to same, co Sterimar, ale cenove lepsi. Nas prcek ma 5m az uz ji mel 4x. Uz jsem z toho taky na nervy. Snad uz nikdo nepritahne bacila, jinak uz budu vrazdit.
verunkadar
autor
4. čer 2019
@priefi ten mám také a už jsem i koupila Quixx baby kapky 😞. Teče nám to do krku a už 10.den a stále stejné.
fouskovi
4. čer 2019
Taky jsme měli 10 dní rýma antibiotika do nosu Pamycon a stejně jsme dostali nakonec antibiotika byl strašně zahlenenej a nešlo to ven
martiniquest
4. čer 2019
Nechci strašit, ale syn mívá rýmu i tři týdny. Pár dní hustou žlutou, ale než to přestane úplně, trvá to někdy i takto dlouho. U mimin je blbé, že leží na zádech a teče jim to do krku, takže trpělivost a odsávat...
priefi
4. čer 2019
@verunkadar a jsi kojici? Pokud ano, zkus brat lichorerisnici, to se Ti dostane do mlicka. A cim odsavas? My taky uz 10.den, ale mam pocit, ze se to konecne lepsi, ze trosku slabne. 6.a7.den hruza. Zadni ryma jak blazen.
michaelako27
4. čer 2019
@priefi Ahoj jaký máš zkušenosti s tou lichorerisnici,chtěla bych ji vyzkoušet,kojim a máme rýmu oba dva.
priefi
4. čer 2019
@michaelako27 dobre, pomaha, aby prubeh byl lehci a kratsi. Starsimu davam do cajiku tinkturu a sobe bud tinkturu nebo tbl.podobu. Casto pouzivam i jako prevenci, kdyz treba manzel pritahne bacila, abychom to nedostali, nebo aspon byl snazsi prubeh
michaelako27
5. čer 2019
@priefi Děkuji,určitě vyzkoušim.My máme hlavně problém teď,když je náhlá změna počasí,jinak chripkove období jsme zvládli a bacily se nám vyhýbají...
verunkadar
autor
5. čer 2019
@priefi Ano, jsem kojící. Dnes mi přijde, že snad lepší, ale stejně chrapti stále, teď to neteče ven a teče to stále vzadu. Odsávám, odsavackou na vysavac a plus odsavacka obyc. Teď přes spaním jsem ji odsala vysavacem. Zvedla jsem ji trochu postýlku..
verunkadar
autor
5. čer 2019
@martiniquest my máme právě stále průhledné hleny. Ale už je to o nervy. 😞
priefi
6. čer 2019
@verunkadar mi dnes rekla dr., ze chrapteni je fyziologicke, ze maly je pry uz ok a naockovala dokonce hexu. Je fakt, ze uz toho hlenu odsavam po skromnu. Spis to tak zaspini tu odsavacku ale hleny uz konecne prestaly se tvorit ve velkem
verunkadar
autor
6. čer 2019
@priefi my jdeme na Očkování 28.6. Hexa a Prevenar. Vůbec se na to netěším. První ve 3.měsícich celkem dobré, ale teď se teda netěším😞. Snad budeme do té doby O.K.
verunkadar
autor
6. čer 2019
@priefi jenže ono to v ní úplně vybruje, když chrapti..

Sem začni psát odpověď...

Odešli