Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolesti prsou a jejich vymizeni

te_zz
19. pro 2018

Ahoj, všechny vás tu zdravím 🙂 Jsem nová a ráda bych uvítala vaše názory a rady 🙂 Jsem těhotná, končím pomalu 6.tyden a až do včerejška mě bolely prsa a s tím bylo spojeno i citlivost bradavek. Od dnešního rána už mě ale prsa nebolí, bradavky jsou stále citlivé. Četla jsem, že by to mohlo znamenat, že by se nemuselo vyvíjet vše tak já má a mohlo dojít k potratu 🥺

lucie01
19. pro 2018

Ahoj, je třeba myslet trochu pozitivně a nečíst na internetu takové věci. Těhotenské příznaky přicházejí a odcházejí, některé ženy nemají vůbec žádné a kdyby jim nerostlo břicho, ani by nevěděly, že jsou těhotné. Mě taky bolela prsa, když se měla dostavit MS a podle toho jsem i začala tušit, že jsem těhotná ...za nějakou dobu to ustálo a vše bylo v pořádku, Takže klid a přeji pohodové těhotenství 🙂

nikolspace
19. pro 2018

Ahoj. Tělo si začíná zvykat na hormony, ani to možná není ani to, že tě nebolí, ale tvé tělo si na tu bolest už zvyklo a nevnímá jí 😊 pouze ve výjimečných případech by se mohlo jednat o neprosperující těhotenství, to bys ale k tomu měla další příznaky. Mysli pozitivně, sama jsem to tak měla a teď pomalu končím 29.tt 😊

saminomimino
19. pro 2018

Já když .Ela zamlklém těhotenství tak mě prsa hrozně bolela dál,nečist kraviny na webu a v tomto TT je to vždy v rukou přírody tak či tak

te_zz
autor
19. pro 2018

Děkuji moc za odpovědi 🙂 Pokusím se myslet pozitivně. Já vím, že je to všechno na začátku a že je to všechno v rukách přírody. Ale přeci jen si člověk strašně moc přeje, aby všechno bylo v pořádku od samého začátku až po konec a samozřejmě i potom mimi bylo zdravé.

monika76301
19. pro 2018

@te_zz žádný stres me bolely prsa na začátku tak do 6 týdne pak to přešlo pak znovu kolem 12tt a nyní ve 21tt mam tak citlivé bradavky az hrůza nestresuj se... Jinak pri mimodeloznim me bolely furt

moxha
19. pro 2018

Asi jsem vyjimka, ale pokaždé když vymizely příznaky,tak jsem potratila. Ale u tebe to nemusí nic znamenat.