Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotná po IVF - kdy to říct rodině?

jolana200
13. črc 2018

Ahojte kedy mam povedat rodine ze cakame babo. Som po IVF a bojim sa.ďakujem

weewisek
14. črc 2018

Já bych počkala do 3 měsíce přece je to nejrizikovejsi období 🙂 ale záleží na tobě 🙂 jinak přeji zdravíčko tobě i miminku

ruzicka06
14. črc 2018

@jolana200 Myslím si, že je jedno, jestli jsi po IVF nebo jsi otěhotněla přirozeně. Já osobně zastávám názor, že těhu se má rodině a známým oznámit nejdříve až po 3. měsíci.

begavan
14. črc 2018

Ahoj, máme děťátko taky po ivf. Nejbližší rodině jsme to řekli zhruba někdy v 6. tt, ale měli přísný zákaz to někde šířit do konce 3. mesice. Záleží, jaké máte vztahy, jak jim věříš atd.

silwin
14. črc 2018

Zalezi na situaci. Jestli vi ze jste na ivf byli nebo ne.
U nas to vedeli a i nam financne prispeli, tak jsme jim to rekli hned jak vysla krev, maji pravo se radovat taky, i kdyby to nakonec nevyslo.
Pokud o tom ivf nevi, tak az to bude jistejsi, moc by se ti v tom mohli bolestive rejpat, kdyby se neco stalo.

jolana200
autor
14. črc 2018

Ďakujem vam vsetkym 💋 som totiz stale na pn a nikto nevie cim sme si presli a vyhovaram sa ze mam zapal. Buduci tyzden idem na kontrolu budem uz v 11tt tak som myslela ze uz vydem s pravdou von

pipinka
14. črc 2018

jsem těhu po IVF a rodina to věděla hned, byla jsem od začátku na neschopence. Pokud by to neěděli neřekli bychom dřív jak ve 3 měsíci
@jolana200 Pokud budete příští týden v 11tt počkala bych do 1.screeningu a pak bych jim oznámila

zuzekk
14. črc 2018

Záleží jaký máte vztah- našim bych řekla všechno i při nezdaru, tak jsem radši, že byla pěkná příležitost, aby se to dozvěděli hned. Těší se s námi, berou ohledy, zajímají se, nemusím si vymýšlet žádné báchorky (proč zase spím, nepiju, leccos nejim..). Z předchozích IVF rovnou nic nebylo, tak to jsem zmínila až dodatečně, že jsme byli. A i kdyby bylo něco nedejbože špatně, budou vědět co se mnou je.