2019 Únor
smigliModerátor
18. čer 2018

Termín porodu únor 2019

Ahoj holky,
pojďme si povídat o radostech a starostech těhotenství i následných chvílích s dětmi..
😉
andelka
Dnes ve 14:34
Tak jsem se rozhodla,že teda půjdu příští týden na tu cukrovku. U nás to šlo vždy dobře,v 7h odběr, vypít a v 9 h druhý odběr a domů na snídani. Kontrola dnešní proběhla v pořádku,viděla jsem na chvíli mimco,i ve 3D, vypadá spokojeně. A na další jdu za 3 týdny,hlavně kvůli očkování.
skretik
Dnes ve 14:35
@beruska125 no prave
zuzekk
Dnes ve 14:50
Zajímavý, jak ty testy probíhají všude jinak - já mám přijít na půl devátou a nápoj si umíchat sama doma den předem, ochutit citronem/limetkou a přinést. Odběry povinné 3, podle nových směrnic, a jdu ve 27tt. Zároveň si odbydeme poradnu.
silwiin
Dnes ve 14:53
@cuccinka v Repromedě, pokaždé🙂 Už totiž věděli, co s náma. Představa že to všechno absolvuju znova někde jinde... brrr
frndafrrr
Dnes v 15:56
@misak48 Aspoň nejsem sama. 😃 Jít o mě, tak se hodím marod, ale to té mojí cácorce nemůžu udělat. Se chci vidět jak akční budu na Vánoce, když se mi nechce už teď ani do oslavy. 😂
skretik
Dnes v 16:28
@frndafrrr no to se Ti nedivim 🙈, ale tak co bys pro dite neudelala vid 😅❤️. Ja tuhle v praci balika nejaky balik a tsky jsem myslela na Vanoce 🙈🙈🙈, moc se na to baleni darku s pupkem tesim 🤦‍♀️🤦‍♀️😱😱🙈🙈😂😂
vilmic
Dnes v 16:32
@frndafrrr Měla by sis to zařídit jako můj švára se švagrovou. Nahlásili, že se v sobotu bude slavit neteřin rok. O výzdobu stáhli mě před měsícem po oslavě Vojty, dort přivezla tchýně a vzhledem k tomu, že pak oznámili, že přijedou až v sobotu, tak výzdobu připravila taky tchýně, občerstvení taky. Jediný co přivezli bylo maso a kdo myslíte, že ho griloval? Ještě to stálo za hovno, protože to bylo hovězí a na to je holt potřeba nějaký um a taky správnej kus masa.. Takže vlastně přijeli k hotovýmu, posbírali dárky a spát šli k tetě, takže jsme to po oslavě ještě všechno uklidili taky my.. Dobrý, ne? 😃 😃
vilmic
Dnes v 16:34
@frndafrrr A ještě byl dobrej gól, když malá usnula a švagr si šel taky lehnout a švagrová vytáhla knížku.. Tchýně řiká: "ty si jdeš číst?" a prej "jo, když mám teď čas".. Já myslela, že puknu.
val333
Dnes v 16:48
@vilmic jo hold rodinu si člověk nevybírá 😁 vždycky se najdou takový experti...
seveneye
Dnes v 16:50
@vilmic koukám super pribuzenstvo😮no u nás jak jsme rozvětvená rodina slaví se spousta lidí naráz a dohromady,tak se vždycky podelime o ukoly, a naštěstí každý plní to co je dano,takže tak.
frndafrrr
Dnes v 16:53
@skretik Balení je to poslední, ale ten humbuk okolo... 😑🚅😂

@vilmic Joo to jsou nej oslavy, taky to mám nejradši- náš je taky o 14 dní před neteří, člověk, vychystává, sklízí a švagrová dělá oslavu v herním centru, takže se pak trmácíš 30km dál, znáš jen švagrové, jinak všichni cizí, protože stáří bez děcek se neúčastní, ale jen jejich přátelé, lítáš tam za roční, aby se neztratila, nebo nevylezla 3m vysoko a občerstvení si dospělý platíme. Ale tentokrát s novošem budu vysvobozena a vy žere si to chlap, když bude hodný tak si nechám mladou doma. 😃
vilmic
Dnes v 16:54
@seveneye Ona je tchýně prostě skvělá. Ale tahle dvojka mě vždycky dostane.. Bych mohla vyprávět, ale nestojej za řeč. Hrozný je, že před měsícem jsme tam slavili toho mýho chlapečka a rozdíl neskutečnej. Za nákup občerstvení jsem nechala skoro dvojku, dort jsme byli vyzdvednout den dopředu, nakoupila jsem výzdobu a taky jí připravila i s občerstvením (to mi teda taky pomáhala tchýně s babičkou), ale zásadní rozdíl, že jsem se těch příprav kurva účastnila! Já teda doufám, že příští rok se na ně vykašle a můžou si bejt jistý, že si nějakou uštěpačnou poznámku v brzký budoucnosti neodpustim.
frndafrrr
Dnes v 16:57
@vilmic A když píšeš občerstvení 2jku atd.. Tak si to pak sesumíruj a taková oslava, kde jsi pozváná v herně, s dárkem, benzínem, jídlem nás vyjde pomalu nastejno jako oslava našeho mladého, kterou platím komplet a všichni pozvaní mají řízečky, pití a ostatní klasické občerstvení.
skretik
Dnes v 17:06
@vilmic obavam se,ze pristi rok to bude to same... muj bracha se svagrovou a detma jezdi vikend co vikend k nasim na nejaky obed/veceri,protoze se jim nechce varit...svagrova/krava neskutecna se jeste tvari,ze bych ji jednu vrazila hned mezi dverma...a mama se to porad snazi prekousavat a ja to nedavam jak si s ni vytiraji zadek 😒, hlavne svagrova...
skretik
Dnes v 17:06
@frndafrrr tak ja Ti to tam hodim na zabaleni jo 😂
frndafrrr
Dnes v 17:09
@skretik Jestli mi při jednom vezmeš aspoň okna na Vánoce... Tak jo, pak balím. 😂
skretik
Dnes v 17:14
@frndafrrr zalezi kolik mas oken ☝️😅?
frndafrrr
Dnes v 17:43
@skretik že si to ty stačí 2 do ulice, do dvora snad do jara uvidíme a v podkroví bude zatmění celou zimu, sousedi topí dřevem. 😃
seveneye
Dnes v 17:44
@skretik
@frndafrrr nějaká ta okna tu taky ještě mám, kdyby byl dobrovolnik😉
seveneye
Dnes v 17:50
Dneska mě dostal mudr.nejen ze na cukr-test valim bez vyjímky,ale mam počítat že už v prosinci nepracuju,ta placenta stale nic moc,takže kopyta nahoru a odpočívat..kurna ja myslela kolik mám ještě před sebou k odkrouceni v práci a pomale snad abych zacala balit si stůl..
bombat
Dnes v 18:57
@andelka @renulkka
Fakt ho tam nemáte, jo? Já ho měla v průkazce naopak pokaždé, ani si neumím představit, že by tam nebyl. Tak hold je pro vás ta tabulka.
skretik
Dnes v 19:06
@seveneye zalezi co nabizis 😅
@frndafrrr tvoji nabidku prijimam 🍷
skretik
Dnes v 19:07
@bombat ja na tabulky radeji ani nekoukam beztak s tim nic neudelam, i kdyz budu mimo graf 😏,max. me to jeste vic vystresuje
skretik
Dnes v 19:08
@seveneye ono treba nakonec budes rada,ze si uzijes predvanocniho klidu 😉
vilmic
Dnes v 19:12
@bombat Co jsem na to tak koukala, tak se synem jsem se pohybovala na tý horní hranici. Teď jsme tedy nad, ale píšou, že to platí pro jednočetná těhotenství.. 🤔
andelka
Dnes v 19:32
@bombat nemám,měla jsem ho jen v jedné ze 4 průkazek. Vím že u prvního jsem kopírovala tu spodního linku. U druhého tu prostřední. No a teď..asi horní.
Kdyby mi někdo mohl ten graf hodit,ať si to můžu stáhnout jako obrázek, byla bych ráda 🙂
zuzekk
Dnes v 20:17
@skretik souhlas - minule mi řekl, že mám pochvalu, že se konečně vlezu do tabulky. 🙂 paradoxně mě to naštvalo- jako kdybych byla (jako vždycky se vším) pod, tak mi vynadá?? Co s tím mám jako dělat?!
skretik
Dnes v 20:23
@zuzekk ja mam nastesti rozumnyho doktora,minule jsem se ho ptala proc tak pribiram a jestli neni nekde problem a on mi rekl,ze vahu sleduje a kdyby videl problem hned mi rekne at jsem hlavne v klidu a vecer si dam dortik 😄,jeste me sjel pohledem a ze rozhodne nejsem tlusta 🙄😄, jen mi doporucil at neodmitam test na tu cukrovku,kdyby nahodou

Začni psát odpověď...

Odešli