2019 Únor
smigliModerátor
18. čer 2018

Termín porodu únor 2019

Ahoj holky,
pojďme si povídat o radostech a starostech těhotenství i následných chvílích s dětmi..
😉
bombat
Včera v 19:59
@renulkka Nemyslím, že s každým dalším porodem zavinování dělohy víc bolí... Z mých čtyř porodů to bylo nejhorší po druhém. To si pamatuju, že mi při kojení tekly slzy bolestí.
bombat
Včera v 20:01
@jessulka Dokonalý popis i mé noci 😀...
frndafrrr
Dnes ve 04:34
@jessulka Mám to se spaním podobně, teda s přetáčením, na čůraní se nebudím (vstávám s malou k půl5), ale pak mám ráno co dělat abych se cestou nepočůrala, jak jednou kýchnu budu jasná. 😂
yvonneullmann
Dnes v 06:21
@renulkka 16.2 podle utz. To nam vyjde ze tam budeme spolu 🙂)) jakého mas doktora??
1nelinka
Dnes v 06:53
@frndafrrr ouuuu teda nezavidim vstavani v pul paty to bych umrela😂😂😂 u nas se vstava kolem 7 a i tak mi to nekdy prijde brzo😅
frndafrrr
Dnes v 07:15
@1nelinka Taky jsem se musela naučit ovládat, aby ta malá slepičí prdelka co všechno opakuje nezačala mluvit sprostě. 😂 Ze začátku těh. jsem musela chodit po obědě spávat s ní, teď už zvládám fungovat.
renulkka
Dnes v 07:28
@yvonneullmann Já většinou rodím dřív 😂 Tak uvidíme, jak to výjde 🙂 Starší byla o dva týdny spíš a mladší o 3 dny 😃 Tak uvidíme, jak to výjde teď 🙂 Bylo by dobrý tam někoho znát na pokec 😃 I když jsem měla teda vždycky štěstí na maminku na pokoji, to si nemůžu stěžovat 🙂 Jinak chodím k doktorce Tlustošový 🙂 Ke komu ty? 🙂
michaelarei
Dnes v 10:14
@1nelinka Holky já běžne jsem vzhúru mezi pol 5 a 5 vúbec nemusím ,to tak nějak automaticky sem vyspalá prostě...a když se náhodov vzbudím na záchod v 3 pak ne a né usnout....raděj jsem když vydržím do rána...

Začni psát odpověď...

Odešli

Další diskuze