Termín porodu únor 2019

smigli
18. čer 2018

Ahoj holky,
pojďme si povídat o radostech a starostech těhotenství i následných chvílích s dětmi..
😉

skretik
23. únor 2019

@seveneye dekuju, ja neco odstrikam,ale taky ne celou davku,odsavacku mam, navic mi to ted blbe vychazi casove,ale snad to nebude potreba,kdyztak mu da teochu a ja hned dorazim. Jinak my teda rezim jeste zadny nemame,kazdy den je to jinak zatim

skretik
23. únor 2019

@arielka222 120ml asi takhle na rychlo nedam 🙈. Mam zatim 50ml, myslim,ze jeste 20ml treva odstrikam. Ono to nebude potreba,stihnu se vratit,to jen pro sichr. Cele dopoledne nespal tak doufam,ze ji ty 2-3 hodky prospi v kocare ted

arielka222
23. únor 2019

@seveneye režim máme stejný jako před mimi, dodržuju ho synovi a mezitím obhospodařuju mimi. Takze časově ráno v 8 snídaně, 10 svačina a ve 12 oběd, pak všichni spíme cca do 14. Pak kolem 15 svacina a jdeme ven do 17. V 18 večeře a od 18.30 koupeme mimi a po něm jde syn a v 20.00 všichni lezime už. V tech mezičasech většinou kojím mimi, uklízím a nebo vařím, čteme pohádky a hrajeme si. Režim ale hlavně dodržuju od té 18.00 aby to bylo každý den stejné.

cuccinka
23. únor 2019

Tak nás měly včera propustit ale malému se trošku rozjela zloutenka tak řekli ať slunim a dnes se uvidí.Bohuzel zloutenka se rozjela tak tu musime zustat a malej je v tom fotu 😭 já už jsem se rozjela tesila domu 😭 ale na jednu stranu jsem ráda , protoze malej pořád jen rve řve a řve. Mliko nemám moc toho nenasaje, spíš téměř nic A do toho me ty prsa boli jak prase 😭😭takže malej šel s vahou dosti dolů tak ho tu chcou i kvůli tomu 😢

ajdamajda
23. únor 2019

@seveneye nosím leginy a je to 😂

ajdamajda
23. únor 2019
ajdamajda
23. únor 2019

Holky trocha z našich newborn 😇

jessulka
23. únor 2019

@ajdamajda Nádherné fotečky a mala jak uz se krásně směje, ta fotka s jejím něžným úsměvem je dokonalá

ajdamajda
23. únor 2019

@jessulka dekuju. Zachytit ji jak se směje se mi nedaří 🙂
Ale poprvé se usmala po porodu

basice
23. únor 2019

@ajdamajda krásné fotečky. Malá ti je podobná😉.

jessulka
23. únor 2019

Holky, v Teta drogerii maji akci na Pampers Premium Care, 1 balik za 299Kc a nebo 2 baliky po 269Kc za kus. Tak jsem hned pro dva baliky bezela.

basice
23. únor 2019

@jessulka díky za tip😉. Nevis, jak ta akce bude dlouho trvat? A je k tomu potřeba ta jejich karta?

jessulka
23. únor 2019

@basice Ježíš to nevim ale myslím, ze nový leták vyšel ve čtvrtek ale nevím do kdy platí. Karta je k tomu potřeba. Není zač 😘

jessulka
23. únor 2019

Tak je ze mne od včerejška konečně člověk 😂

jessulka
23. únor 2019

Takovou upřímnou radost má, když mne a Verunku vidí 😍😘

basice
23. únor 2019

@jessulka děkuji😘

smigli
autor
23. únor 2019

@arielka222 To ses dobra, ze ten rezim takhle zvladas! To ja to nejak pytlikuju zatim..

seveneye
23. únor 2019

@smigli taky jsme ve stavu bez rezimu,nevim snad se to brzy zmeni...doufam ze po sestinedeli uz je to lepsi,muze me tu nekdo v tomto duchu uklidnit???

val333
23. únor 2019

@smigli
@seveneye já teda nemám absolutně žádný režim.. a nechápu, že to někomu jde 😀 Jonášek je jeden den vzhůru skoro celou dobu a druhý den zase skoro celý prospí... Prostě pokaždé jinak

arielka222
23. únor 2019

@smigli mě to prave takhle přišlo automatické, že miminko se musí přizpůsobit domácnosti. Syn je právě takto zvykly a já mu jeho režim nechtěla nabourat ptz je na to ještě malý, tak miminko přizpůsobuju nám. Ale samozřejmě někdy to taky nejde ;)

andelka
23. únor 2019

@seveneye
@val333 též nemáme režim. Obvykle odpoledne spí. Čumákuje večer mezi 20-23h. Teď výjimečně spí teda. Já jsem ve vaně 🙂 Ráno kluci moc asistence nepotřebují. Večer se snažím aspoň je uložit,s pohádkou.

andelka
23. únor 2019

@jessulka dneska jsem poprvé satkovala. Manžel mi pomohl a malý mi hned usnul.

andelka
23. únor 2019

@ajdamajda je to dobře? Vadí že nemám až tak dlouhý šátek,že nemám vzadu cípy delší? Ale na dva uzly jsem to zavázala.

jessulka
23. únor 2019

@andelka Jezis to je krasny, jak Fanousek spinka v tom satku. Ja uz ho dnes zaplatila, tak snad mi ho paní brzy posle. Uz studuju na internetu videa s úvazy. Snad to zvládnu 🤔

skretik
23. únor 2019

Ja ho teda nosim v te kolibce zatim..my dnes bojujem ted vecer s prdima nebo hladem, ja neviiiim 🙈😅, uz se tesim na rano

seveneye
23. únor 2019

@val333
@andelka
Holky a jak bojujete s unavou?me maly nekdy zaspi mezi kojenim sotva na hodku,varit a domacnost moc nezvladam a neco naspat taky jak kdy,zacinam byt docela vycerpana.

smigli
autor
23. únor 2019

@seveneye Hele, mně manžel se synem včera odjel na hory, měla jsem představu kolik toho doma udělám a neudělala jsem vůbec nic. Koukám na telku a odpočívám. Vrátí se zítra po obědě, takže beztak už nic nestihnu.. No nic, no..

andelka
23. únor 2019

@skretik my teď též bojujeme

skretik
23. únor 2019

@andelka s co s nim delas?? Ja uz fakt nevim, vzdycky usina a najednou zacne rvat 🙈. Jeste ze dnes mame tatinka doma a kouka s druhym na Piraty z karibiki.ja zvazuju zkusit rektalni trubicku uz 🤦‍♀️

skretik
23. únor 2019

@smigli jen odpocivej kdyz muzes 😉