Termín porodu únor 2019

smigliModerátor
18. čer 2018
Ahoj holky,
pojďme si povídat o radostech a starostech těhotenství i následných chvílích s dětmi..
😉
mrs_v
Včera v 21:39
@val333 přibírá ti úplně krásně a naprosto ukázkově. Doktorka ať se laskavě dovzdělá. Tohle by mělo být trestný takhle znejistovat matky.
Moje první měla v porodnici úbytek z 2980 na 2780, pak jsme šli 3.den po porodu k pediatrovi a ona měla úbytek na 2630, byla na hranici dehydratace, měla infekci v pupíku a žloutenku. Mně se ten den rozjela laktace a když viděl dr., jak “tahá”, tak nám řekl co máme dělat a co kontrolovat a kdy kdyžtak jet okamžitě do nemocnice a pozval si nás na další kontrolu až v těch 2t podle očkováku. Za týden přibrala 115g, infekce ustoupila, mm bylo fakt jak elixír, nešetřil chválou. Zpět na porodní váhu se dostala někdy v mesíci. Co to znamená, že kojené děti přibírají “skokově”, jsem viděla v momentě kdy za 6t přibrala 2kg a to za předchozích 6 přibrala tak lehce přes půl kg. Byl to obrovský rozdíl a pak přibírala co měsíc to kilo. A taky rychle rostla do délky. Dneska má 2 roky a 3 měsíce, přes 90cm a 13,5 kg. To že jsme neskončili na dokrmu byla hlavně zasluha podpory okolí, včetně pediatra. Je hodně prokojící a i teď u druhé dcery ho jako první zajímalo jestli mám dostatečnou výživu a jsem v klidu a jak jde kojení. Ta od začátku přibírá naštěstí hezky.
mrs_v
Včera v 21:42
@jessulka co Terezka a ten kašel? Malá už vypadala že lepší, teď zas horší. Do toho lehl manžel kterej mi dělal opernou skálu a tahle domacnost se pomalu ale jistě rozkládá. Pediatr ji na rymu napsal Atb kapky tak doufám, že se toho brzy zbaví. Nechtěla jsem ji to dávat, ale u tak malyho miminka, mám strach.
jessulka
Včera ve 22:02
@mrs_v Ahijky, moc děkuju za optání. Terezka uz je zda se lepší. Uz skoro vůbec nekasle, obcas si trosku zakucká, ale to sibspos myslim, ze je tim, ze je lina polykat mlicko a nechava si c pusince, nebo kdyz ublinkne, tak ji tam trosku v pusinxe zustane. Obcas si pšíkne, tak malinko rymicky z nosanku vyletí, ale uz to neni ta hrůza co byla o minulém víkendu. Asi jí pomohl ten Sterimar s tou mědí. Strikam ji ho preventivně jeste kazde ráno. Fenistil uz nedávám. Venku jsme tedy ještě zatim radeji nebyli, ono neni o co stát, protože tu mrzne. Dnes bylo sice krásně na sluníčku, ale ja nule. Nichal furt spoléhal, ze uz půjdeme ven, tak jsem mu rekla, jestli se nezblaznil, ze mrzne a Terezka i Verunka jsou po nemoci. Verunku si nechám ještě radsi doma, aby se ji to nevratilo. Ta chripka u nás ve městě furt radi.
To je mi líto, ze take marodíte. Ty antibiotické ksoky vam Dr. napsala jentak, nebo to vyslo z CRP? Ja myslela, ze je Terezka dostane taky ale hodnota CRP vyšla taková, ze pry nebyly potřeba. Jenže chudinka jak trpěla a trvalo to vlastně týden. Tak st to u vás ma hladky průběh a jste brzy fit.
jessulka
Včera ve 22:12
@skretik A pijes fenyklový čaj? Ja ho piju preventivně. je fakt, ze Terezka taky u každého prdu pláče, ale vyprdi se a je klid. Ty kapičky Bio Gaia jsi ještě neporidila? Jsou úžasné. Mast Pupik mazes na bříško? A ten nahrejvaci polštářek take nepomáhá? Co zkusit zmenit neco ve stravování? Ja se teda v jidle hodně hlidam co jim. Ta trubička je na to aby se vyprdel? Nebo aby se pokadil? Drzim vam palce.
1nelinka
Dnes ve 02:05
@arielka222 to je hrozne spravnej pristup a take to tak mame..miminko se prizpusobuje rodine ne mi jemu
smigliautorModerátor
Dnes ve 02:56
@1nelinka @arielka222 A holky, jak to s tim rezimem teda delate? Nedokazu si predstavit, ze mu proste reknu: Ted te nenakojim, az za hodinu, protoze pak potrebuju, abys dve hodiny spal, protoze jdem vsichni spat. Nebo jako jak?? 😮

Sem začni psát odpověď...

Odešli