Termín porodu únor 2019

smigli
18. čer 2018

Ahoj holky,
pojďme si povídat o radostech a starostech těhotenství i následných chvílích s dětmi..
😉

michaelarei
19. čer 2018

@renulkka neboj se to projde rychle ani se nenazdáme....

lith
19. čer 2018

Prvni jsem rodila 2014 🙂 no clovek by rekl nedavno, ale uz je tak velka ze mi to prijde jako strasne daaavno 😂😂 a to jsem v 6+2 mela uplny kulovy 😂😂 tahle fotka ne z nedele.

Jinak se nam povedla takova krasna nahoda. Ze cekame prvni jsem zjistila 26.6.2013 a ted o temer pet let pozdeni cekame druhe 🙂

basice
19. čer 2018

@renulkka u dcery jsem měla tak nějak chuť na vše, u syna na slané a tak teď uvidíme co se tam schovává 😉

renulkka
19. čer 2018

@lith Taky pěkný pupík 🙂

lith
19. čer 2018

@michaelarei tak v praci to budu muset taky rict driv, ale manzel ma v srpnu narozeniny tak jsme chteli jakoze prekvapko 🙂

renulkka
19. čer 2018

@basice Já u první na sladký, u druhý na maso :D A teď toto :D Tak snad tobě se tam schovává holčička a mě klučík 😂

renulkka
19. čer 2018

@michaelarei Už aby to bylo 🙂 Ráda bych už viděla srdíčko, pak člověk bude hned o něco klidnější 🙂

michaelarei
Autor odpověď smazal
Zobraz
lith
19. čer 2018

@renulkka jsem na tom stejne. Dalsi KO 2.7 a uz abych videla srdicko. Hned budu kludnejsi

basice
19. čer 2018

@renulkka to by bylo fajn😉. No už se těším až to budeme vědět...

michaelarei
19. čer 2018

@renulkka prěsne taky sem ted byla hodne nervozna ani sama nevím s čeho jen aby bylo vše ok...to si prejeme každá...

1nelinka
19. čer 2018

@jessulka na zitrek drzim palecky😙

lith
19. čer 2018

@michaelarei Taky krásnej pupen :* Já dělám asistentku v kanclu, ale jsme taková malá firma a navíc se skvělým šéfem a kolektivem a je mi jasné, že to pro něj je trochu komplikace najít někoho kompetentního za mě tak mu to chci i trochu usnadnit.

1nelinka
19. čer 2018

Teda holky nestraste me s tema briskama😅😅ja porad doufam ze to ututlame alespon do cca 20tt..minule tehu jsem nemela skoro zadne brisko tak jsem zvedava jak velky bejvak si udela miminko tentokrat😍😍

michaelarei
19. čer 2018

@lith No presne.... čím drív vědí tím líp i pro tebe... ted už sem v kanclu i já...takže to snad nejak zvládnu...

michaelarei
19. čer 2018

@1nelinka no v prvém mi dlouho nebylo videt možná kolem 20 týdene,druhé už drív a tohle už ted :D

lith
19. čer 2018

@1nelinka tak teď je to jenom nafouknutí a ono to třeba ještě splaskne :D Ale je fakt, že já nejsem žádná hubendíra, ale začala jsem chodit do fitka, pak jsme jeli na dovolenou a teď už nikam nepůjdu :D jsme si přivezli Slovenský bonus :D

hanule8619
19. čer 2018

Ahoj tak jdu taky do diskuze 😉 pozitivni test 3.2. u mudra predepsane leky a dnes kontrola 6+2 velikost odpovida...srdicko nebylo dalsi kontrola za tyden....coz me znervoznuje po neuspesnych tehu

lith
19. čer 2018

@hanule8619 neboj to bude dobré 🙂 Já dnes taky 6+2 a včera ještě srdíčko nebylo :*

1nelinka
19. čer 2018

@lith ja nafoukla ani moc nejsem trochu na vecir ale pak rano zas hubenour.. ja jsem na rizikovem takze me se nejake velke cviceni moc netyka😢ale chodim hodne na prochazky do lesa a litam za 16mesicni dcerkou takze tam toho pohybu taky neni malo😅

michaelarei
19. čer 2018

@basice možná ty tretí sou takový ....já už taky kalhoty nemúžu nosit to je hodné tesné a tlačí...no unavená sem ..zaspávam pred osmou a cez den po oběde taky sem zaspala čo nikdy bežne nedělám...

1nelinka
19. čer 2018

@michaelarei ja uz 14dnu chodim spat odpolko s dcerkou😂😂😂vzdycky se na to hrozne tesim..

lith
19. čer 2018

@1nelinka Tak to je mi jasné, já měla rizikové s první, teď je to zatím dobré tak doufám, že budu moct pracovat až do nástupu na mateřskou 🙂 Procházky jsou super a upřímě máš rozhodně víc pohybu jak já :D

michaelarei
19. čer 2018

@1nelinka ❤❤ Však je to prospešné i pro miminko...

renulkka
19. čer 2018

@lith Hele třeba u mě to u druhého těhu nafouknutí nebylo :D Už pak jen rostlo a rostlo :D 😂 Takže teď taky nedoufám ve splasknutí 🙂

lith
19. čer 2018

@renulkka Sakra a já měla furt naději :D

michaelarei
19. čer 2018

@lith ja myslím taky ,že to už nesplaskne :D

lith
19. čer 2018

@michaelarei Holkýýý notáák :D Tak já jsem se tím alespoň uklidňovala :D

renulkka
19. čer 2018

@lith A to u první mi břicho vylezlo až kolem 20tt, u druhé kolem 6-7 týdne a tentokrát už v 5tt 😂

lith
19. čer 2018

@renulkka No vy mi dáváte, já si přijdu jak blázen. Dítě malý jak borůvka a pupek jako kdyby tam byl minimálně kokosák :D