39. týden těhotenství jsem špinila po kontrole

katkauselova
27. pro 2013

Ahojky maminky a tehulky.Dnes jsem byla na tretich ozvach,vse ok.otevrena jsem zhruba na 1,5 prstu, takze pomaloucku priprava na porod. Dojela jsem domu a mela jsem na intimce trosku tmave krve,pak jeste jednou a ted vecer klid. Prcek se pohybuje jak vzdy. Mela jste to nektera pred porodem? Nevim jestli je to zacinajici porod,nebo hlen.zatka. U prvni dcery jsem nic takoveho nepoznala, tam mi rupla voda a za 8hod byla na svete. Jestli je ta krev po kontrole na konci tehu nekdy normalni🙂Dekuji vsem....🙂

mabe
27. pro 2013

@katkauselova ahoj, ja vždycky po kontrole spinila a ke konci uz porad. dr. rikal, ze je to v poradku, ze je vse dole prokrvene a nebo jak se oteviraji porodni cesty..kdyby se ti to ale nezdalo, tak klidne zajdi na kontrolu radsi

zuza2008
27. pro 2013

@katkauselova ja taky vždy po kontrole špinila, je to normální. hlenová zátka by to být neměla, ta je spíš jen narůžovělá.

selverin
28. pro 2013

já ke konci těhu taky po každé kontrole špinila a velice drobně krvácela.... jela jsem kvůli toho jednou zpátky do porodky a tam se mi skoro až vysmáli, že je to normální už ke konci....to bylo ve 38.tt. Nakonec mi kvůli tlaku vyvolávali ve 39+6... do té doby se samo nic ani nechystalo 😉

katkauselova
autor
28. pro 2013

No ja si prala at je to nejaky zacatek porodu,uz se na nej tesim🙂 a tez jsem si predstavila,jak by se na me koukali jako bych rodila poprve a nevedla co a jak. Ale po tech letech si pripadam opravdu jak prvnicka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru