40tt zo mňa išiel hustý hnedý výtok, čo to znamená?

lenuliklenka
22. bře 2013

Ahojte , chcela by som sa spýtat som v 40. týždni tehotenstva a termín mám na 31.3 . Dnes ráno sa my stalo že som išla na wc a išeiel zomna hustý hnedý výtok ktorý skor pripomínal ako keby sopel . Chcela by som vediet čo to znamená ... Dakujem za odpoved

karlam
22. bře 2013

ze mě šel hlen v jednu ráno a v osm byla na světě naše dvojčata 😉 zřejmě ti odchází hlenová zátka, což značí, že brzy přijde porod

milin
22. bře 2013

podle mě odešla hlenová zátka, takže porod by tu měl být coby dub. Tělo se pěkně připravuje. přeji mnoho zdravíčka.

hojda
22. bře 2013

Já to měla taky ráno a večer se jelo do porodnice.

lucyvivien
22. bře 2013

Može to byt odtok hlienovej zátky, blížiaci sa porod ... 🙂

petrusew
22. bře 2013

myslím, že to bude odtok hlenové zátky, blíží se porod. Hlenová zátka ale může odcházet i několik dní před 🙂

speedygon
23. bře 2013

Podle mě mají holky pravdu a porod je za dveřmi 🙂 Držím pěsti, ať je rychlý a pohodový....

dorinek
23. bře 2013

Já myslím, že to bude určitě hlenová zátka, hlavně se nestresuj 😉 U prvního porodu mi odešla týden předem, u druhého asi 2 dny před porodem...

ratatooy
23. bře 2013

a neporodila už třeba autorka? 😀

zlatickamoje
2. kvě 2013

me odesla teda nedele pondeli dnes ctvrtek v poradne mi bylo receno ze k porodu to nevypada ☹

vendullka
2. kvě 2013

Mě u druhého porodu odcházela skoro tři týdny:(

andulka86
30. čer 2013

vím, že už autorka porodila, ale odpovídám jako info. pro další. U první dcery mi odešla hlenová zátka večer a noci jsme jeli a další den dopol. jsem porodila a teď mi odešla před třemi dny a ani dnes to na porod nevypadá, jsem 4Ott, takže babo raď. Když jsem soudila podle prvniho těhu, myslela jsem si, že už v noci pojedem a asi odchod hlenové zátky fakt není důkaz, že to musí být v nadchátejících 24hod. ☹, aby se v tom pes vyznal

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru