7. měsíc a spánek na břiše. Spal až do konce těhu někdo?

markytkynka
29. bře 2022

Ahoj 😊
Je tu někdo, kdo spal třeba až do konce těhu na břiše? ... já sice zvládnu usnout na boku či na zádech, ale vždy když se v noci probudím, tak jsem prostě otočená na břiše a panikařím, jestli jsem malé v břichu neublížila 😶
Už jsem si koupila i těhotenský polštář, abych se přes něho na to břicho nepřevalila... Usnu s ním, ale ve spánku ho vždy mrsknu na zem a spokojeně spím na břichu 😅
Opravdu to nemůže mimi ublížit? Břicho mám už fakt velké, takže bych se nedivila, kdybych byla schopná se ještě v 9. na to břicho položit 😳 .

vejuu98
29. bře 2022

@markytkynka To je snad až nemožné takhle spát.😀Sama si to nedokážu moc představit,kolikrát i na boku to bylo nepříjemné.Nicméně pokud by jsi byla v počátečním stádiu,tak bys mohla v klidu spát na břiše,ale když dítě už je velké,tak tím tlakem při ležení mu můžeš ublížit.🙁

inssomnia
29. bře 2022

myslím, že by se ti začalo mlít, kdyby mu nebylo dobře... Já spím takhle a šlo to až do porodu (polštář pod kolenem, aby bylo místo na břicho)

markytkynka
autor
29. bře 2022

@vejuu98 ... jenže co s tím...? 😶.. Bych se musela k té posteli přivázat 😅

markytkynka
autor
29. bře 2022

@inssomnia ano...tohle je přesně ta poloha ve které spím... Polštář pod nohu je dobrý nápad 😊 ..ten třeba nevykopu 😅

jjasmina
29. bře 2022

Mě už ani nešlo spat na břiše :D

vejuu98
29. bře 2022

@markytkynka skvělý je kojenecký polštář,hezky ho dáš pod hlavu,pod bříško,aby se ulevilo a mezi kolena.Takhle se usínalo mně nejlíp, když bylo nejhůř.🙂

drakenn
29. bře 2022

Já tě uklidnim, já tak spala do porodu. Na mega břiše, sama to nechápu. Usínala jsem na boku nebo zádech a vzbudila se ráno na břiše. Syn je zdravý jak řípa!

markytkynka
autor
29. bře 2022

@vejuu98 ..ten mám, usnu s ním, ve spánku vyhodím z postele a šup na břicho 😅

markytkynka
autor
29. bře 2022

@drakenn ....jeee ❤️ ...tak super, já už se bála, že si budu muset na břicho přilepit pískací míček, aby mě to vzbudilo, když si na něho lehnu 😂😂😂

habakuk22
30. bře 2022

Já jsem teda zatím v 5 měsíci ale také usínám v této poloze. Břiško teda zatím prťavé ale je to poloha ve které usnu, jinak ne :/

iris92
30. bře 2022

Ja jsem zvykla spat na brise, ted jsem v 6. mesici ale na bricho uz si nelehnu, proste me nepusti 🙂 takze spim tak nejak napul, tak aby to bylo pohodlne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru