7. měsíc těhotenství, blížíme se do finále

amona
29. bře 2009

Ahojky, právě jsem začala III.trimestr a hledala jsem téma který by bylo aktuální. Našla jsem jen III.trimest-od začátku, ale tam už jsou jen samé maminy s dítky. Takže doufám, že se ke mně někdo přidá a ty poslední 3 měsíce si pěkně zpříjemníme! 😀

helulicek
5. črc 2009

No já mám teda prsa nalitý pořád. Jen dnes mě teda úplně vysosl 😀 No, asi do té odsávačky taky půjdu. Alespoň budu moct odsát, když budu muset někam jít a bude malej na hlídání 😀 Zatím asi odsávat nebudu, připadá mi, že malej pije dost a vždycky až do dna 😀

apap
5. črc 2009

Ahoj holky,
tak koukám, že se tady rozjela diskuze o kojení a odsávání. No, já s tím bojuju už od začátku. Vždycky když chci už kojení vzdát, tak se Matoušek krásně přisaje, tak jsem zvědavá, jak dlouho ještě budeme spolu takto bojovat. Hrozně mě mrzí, že nemůžu kojit plně, ale podle toho, co jsem si přečetla na koníkovi, je vidět, že spousta mamin má stejné problémy.
Jinak já mám taky manuální odsavačku od Aventu a jsem s ní spokojená. Ze začátku jsem taky odsála jen málo a měla jsem pocit, že to úplně nefunguje, ale teď už je to lepší.

mimikiki: představ si, že jsme měli u porodu stejnou lékařku!

Tak hezký prodloužený víkend!

amona
autor
6. črc 2009

Ahoj holky, jen na skok, protože se mi ten náš tygřík začíná nějak kroutit v lehátku, odhaduji že za pár minut bude řev...☹
Já a moje kojení...☹ Malou přikládám přes klobouček protože mám menší bradavku a malá se neumí chytit, ale problém je spíš v tom, že si u mě toho moc nenasaje. ☹ Ale nevzdávám to a přikládám ji před každým krmením. Jinak odstíkávám, mám manuální odsávačku od Conpool babies (nebo jak to je) ale už jsem si objednala elektrickou http://www.e-maminka.cz/product/elektricka-odsa..., protže to pumpování bylo o nervy. Zase se mi maximálně rozjel ten zánět šlachy v ruce takže pumpovat byl pro mě nadlidský výkon a MM taky není doma pořád....-( Tak jen vyhlížím poštáka až ji přinese. Jinak moje score je 20 minut odsávání= 20 ml mlíčka a KONEC!☹ Akže přikrmujeme nutrilonem. Hodně mě to mrzí ale nedá se nic dělat...☹

mimikiki
7. črc 2009

Ahojky maminky 🙂 ,

tak ako sa máte? Tak ja plne kojím, ale aj napriek tomu mám strašne vela mlieka. Malý toho až tolko nevypije 🙂 A tú odsávačku stále neviem použiť ☹ , tak mám stále mokré flaky na tričkách 😀 doma mi to neva ale keď ideme vonku je to dosť nepríjemné. Dávam si do podprsenky dve vložky, ale ani to nestačí 😅
Dnes sme boli u p. doktora 🙂 už máme 55 cm a vážíme 3550 g, takže priberáme 🙂 (z porodnice nás púšťali s váhou 3310 g)

Moni: nebuď smutná kvoli tomu kojeniu 😉 naozaj je podstatné , že Nelinka je spokojná a zdravučká. Ta tvoja ruka, to je teda potvorka, dúfam ,že ťa to čoskoro prejde a ty budeš v pohode.

Ani: tak to je fakt náhoda s tou lekárkou 🙂 Dúfam , že si s ňou bola spokojná. Ja áno, ešte sme aj žartovali a smiali sa spolu, kedže je tiež slovenka tak bola sranda (samozrejme kým neprišla kontrakcia 😀 ) Inak pridaj nejaké fotečky matouška, už z neho musí byť chlapák 😉

Zuzik: to s tou krytkou, to je mazec, dobrá vychytávka. Musím to vyskúšať, pretože aj ja keď kojím, tak z druhého prsu mi to steká ako vodopád 😀 😅

Helu: tak prcek je asi poriadny papkáč 🙂 ale to je dobre 😉

Inak malý teraz išiel na prechádzku s babičkou, ja som ostala doma pretože som k.o. 😅 Dnes sme už boli u lekára , potom pozrieť tatinka v práci, išli sme spolu na obídek a potom ešte na kafčo na zahrádku. Boli sme vonku 4 hodinky a malý to celé prespal 🙂 bol hore len chvíločku u lekára ale ani raz nezaplakal 🙂 Je to proste moje zlatíčko. S drahým a s maminou to nechápeme, ale on fakt neplače, a ak náhodou tak to berieme ako sviatok 😀

Inak chcem sa vás opýtať či máte niektorá problémy s nohami. Mne stále napúchajú a večer už fakt nevládzem pomaly ani stáť , stále ma bolia šlachy a päty ale dosť brutálne 😕

Tak joooo, nateraz sa lúčim, užite si zvyšok dňa. Večer juknu, či ste sa tu niektorá neobjavila 😉

Jéééé a inak LENUS , UNKA čo je s vamíííííí??????????????? Dajte o sebe vedieť aspoň pár riadkov......

helulicek
7. črc 2009

Mimi, no je to hroznej žrout. Připadá mi, že teď v těch horkách by mě úplně vysál. Ani prsa se mi kolikrát nestačí nalít a už zas kojím, to pak nevím, jestli to mlíčko je vůbec nějak výživný, když pořád kojím ☹ Asi ho ty vedra a dusno chudáka zmáhá ☹
Zítra jdem prochajdou k našim. Od sedmi do čtyř odpo tu nepůjde elektrika, tak to nemá cenu být ani doma. Snad nebude pršet 😕 to by mě naštvalo jet busem, už vidím jak mi řidič pomáhá do busu 😅
My dnes našli starou plechovou váhu, spodek je normální klasická stará kuchyňská váha a vršek je spešl kolíbka na vážení dětí. Stará ale dobrá 😀 Tak jsem prcka orientačně zvážila a měl o 300g víc než ve čtvrtek u mudry, je fakt, že to bylo po kojo, ale i tak si myslím, že docela nám zas přibral, no ne 😀

mimikiki
8. črc 2009

Ahoooj holčiny,

pozerám, že tu je mrtvo 😕 Ale chápem, vonku je krásne a vy si užívate svoje poklady 🙂 😉

Helu: neboj ... mliečko máš určite výživné, možno je naozaj z toho horka a dusna hotový a mliečko ho osvieži 🙂 Malý krásne pribral , tak si myslím že tvoje kojeníčko je ok. Proste máš doma malého žroutíka 🙂 😉 😵
Ako dopadla prochajda k vašim?

U nás všetko ok, v noci sme spali 5 hodín v tahu, takže super. Zajtra zase ideme k Dr. tak som zvedavá kolko za tie 2 dni pribral. Inak som konečne prišla na to ako použiť odsávačku, takže som spokojná.

Inak ZUZIK tú krytku som dnes vyskúšala aj ja a kým som malého nakojila, v krytke bolo 30 ml mliečka. No proste mazec 😀 a ja som sa čudovala, prečo mám po každom kojení na triku mokré flaky 😠 😵

Tak ja idem do hajan, snáď sa tu zajtra niektorá objavíte. Paaaaaaaaa

helulicek
9. črc 2009

Čauky holky,
Mimi, nakonec nás manžel odvezl ráno o půl šesté k našim. Celou noc tu hrozně pršelo a já bych musela s kočárem asi tak 50m po polňačce, což bych asi fakt nedala. Malej byl stejně vzhůru, tak nás rychle naložil a odvezl 😉 Jinak to bylo skvělý. Při kočárkování jsem potkala kamošky, co sice mají už děti o něco větší, ale aspoň jsem posbírala nějaký zkušenosti a hlavně si pořádně zplkla 😀 Byl to moc fajn strávenej den 😉

Dnes v noci byl už malej hodnej, poprvé jedl až po necelých čtyřech hodinách - no to je co říct, a pak už po třech. Ale celou noc krásně spinkal, takže asi fakt na něho působil ten úplněk a to dusno 😠 Teď už je asi tak hoďku vzhůru, ale mrčí si sám pro sebe, tak ho zatím nechávám. Ale nevím jak dlouho to ještě vydrží 😕
Tak jsem to zakřikla, tak letím 😅

Mimi, jakou máš odsávačku???Chci si nějakou koupit, ale teď bych ji asi nepoužívala, připadá mi, že mě tak vycucne. A když už začnu protíkat, tak to už se stejně hlásí o kojení 😒

mimikiki
9. črc 2009

Ahooj holčiny 🙂 ,

nakukuju či je tu niečo nové... Helu nesklamala 😉 vždy podá správičku ako sa darí..... Maminky a čo vy ostatné, dúfam , že ste všetky v pohode a miminká vám robia len radosť... ja viem som moc zvedavá, ale samozrejme chápem, že niekedy jednoducho nie je čas posedávať pri PC 😉 🙂

Helu: odsávačku mám túto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5025961 , kupovala som si ju hlavne kvoli tomu, že aj flaše a ohrievač na flaše a detskú stravu mám od tejto firmy. Navyše tie flaštičky svojim tvarom fakt pripomínajú prso, takže keď si malý dopije odtečené mliečko z flaše, potom nemá problém chytiť prso 😵 (na začiatku som z toho mala obavy a som rada , že je to v pohodke) Kupovala som ju tu: http://www.caryfuk.cz/category/Detske-potreby-T... , obchod majú v Brne ale dá sa objednať aj cez internet a cena si myslím , že je dosť prijatelná.
No tedaaa Helu o pol šiestej si už cestovala k vašim 😕 tak to by som nedala 😅 máš moj obdiv - hovorím ty si nezmar.... Ja sa s malým ledva po osmej vykopnem z postele, skor naozaj nie som schopná 😀 😅 Ale podstatné je , že si si včerajší deň užila. A ako vidím tak aj malý už spinká celkom v poho v noci, tak držím pršteky aby vám to vydržalo 🙂 😉

Tak ja idem niečo porobiť, malý spinká tak mám čas, na dvanástu ideme k Dr. tak som zvedavá kolko pribral 🙂

Prajem vám maminky krásny den s vašimi mimískami 🙂

mimikiki
11. črc 2009

Ahojda holky 🙂 ,

tak tu je teda mrtvo ☹ , včera som nakukovala a nikde nikto, predvčerom taky tak a dnes tiež 😕 ☹ .
Achjoooo asi nemate čas ukázať sa tu , už ani nemám s kým "pokecať" ☹

Tak vám aspoň prajem krásny víkend, užite si to....

paaaa

lenusinecka
11. črc 2009

🙂 ahoj holky, tak vás jdu konečně zase pozdrait, celý týden jsme měli na opravě PC - chjo ty viry pitomý, ale už jsou pryč a já zase funguju.
zatím vás nedočítám, ale to ještě stihnu, 😉 🙂 - no máme se dobře, budíme se tak po 3h na jídlo a zatím jsme spokojený. Včera jsem měla ale den D, páč teďkom nějak něemám mlíčko přes den, nebo já ho mám (jsem si odstříkala naschvál odsávačkou(mám od firmy Madela elektrickou) , za chviličku jsem měla 50ml, ale přes den mám ty prsa takový měký 😒 ale v noci je mám krásně pevný, nalitý a to malá saje o 106, za10min je najedená a v poho, ale včera jsem musela dát příkrm, páč byla furt hladová a prostě si to mlíčko nevytáhne - tak nevím 😠 - holky mi doporučily nějaké homeopatika, tak to asi prubnu, jestli to bude lepší - páč kojící čaj piju denně šálek 0,5l a to pravidelně a nic moc go neučinkuje 😒 .

aha, tak jsem si něco přečetla a koukám, že KOJO je problém docela veliký, skoro každá mamina má něco ☹ - tak já teda nevím, ........

no zatím se opatrujte, pěkně kojte, buďte v poho a já se zase zastavím

helulicek
11. črc 2009

Čau holky,
no je fakt, že je tady nějak mrtvo. Že by nás tak mimísci zaneprázdnili???Vždyť jsou všichni tak hodní 😕 Tak holky šup sem 😉

Lenus, zkus pít meltu s mlékem. Já tedy problém s mlékem nemám, ale po půl litru melty s mlíčkem mám kozy fakt ještě víc nalitý a malýmu to snad ještě víc chutná 😀 .....mi tak připadá 😀

My teď měli asi dva dny problémy s prdíkama, chudák tak musel tlačit než si prcl....včera jsem mu dávala na bříško mastičku Pupík a polštářek s třešňovýma jádrama a dnes prdí o sto šest 😀 Tak snad už to bude dobrý...vůbec jim to těm našim miláčkům nezávidím ☹
Dnes je tu třetí vlna zapíjení Štěpánka, ach jo, já zas budu o vodě ☹

mimikiki
12. črc 2009

Ahojky maminy 😉 ,

LENUS caoooo, tak PC zlobil, a ja som si už myslela, že nestíhaš ani nakuknúť 😅 Adélka je nádherná 🙂 , krásne fotečky, vyzerá taaaak spokojne 😉 A to kojení sa ešte srovná si myslím, v porodke hovorili, že niekomu to trvá dlhšie a niekomu to ide hneď 😉

Helu: tak tretia vlna , jo? 🙂 a ty o vode, no tak to je nic moc teda 🙂
Aj vás trápili prdíky, nás dnes nadránom, chúďatko malé sa krútil asi hodku v postielke, ako neplakal, len tlačil a tlačil a nič, tak som mu urobila masáž bruška a pomohla sa vykakať tou trubičkou, teraz už je všetko ok. Chcem sa ťa opýtať, že kde si kúpila ten polštářek s třešňovými jádrama - počula som , že je to celkom účinné, tak by som to chcela vyskúšať.

Taaak ,práve sa zobudil moj malý pokladík, tak bežím za ním, tatino ešte spinká, tak sa musím povenovať ja, a to som chcela rýchlo upratať, ale to neva, prcek je na prvom mieste 🙂

Holky, užite si nedelu, večer juknu,pa...

lenusinecka
12. črc 2009

hojda,
helu: meltu doma mám, tak já to prubnu a uvidíme 😉 🙂 - vyzkouším asi úplkně všechno 😉 🙂

jj, holt už není tolik času na vysedávání u PC - přeci jen když je čas, tak uklízím, peru, žehlím a občas i uvařím 😀

helulicek
12. črc 2009

Mimi, dostala jsem ho od kámošky, ale viděla jsem ho normálně v DM drogerii, odtud ho mám taky 😉 Já mu dávala na bříško mastičku Pupík a nato dala nahřátej pytlík s třešinkama a můžu říct, že druhej den dobrý. Sice nám ještě teď nad ránem trochu brečí, tak mu hodím pytlík a natřu, on usne a u toho tak krásně prdí a srajdí 😀

helulicek
12. črc 2009

Lenus, já piju denně tak půl litra - dám do toho půl voda půl mléko a fakt účinek je 😀 ikdyž ho zas tak nepotřebuju ☹ Možná ti to bude vyhovovat jinak (myslím to naředění) ale všeobecně by melta měla pomoct 😉

mimikiki
13. črc 2009

Hojdaaa holky 🙂 ,

taaak my sme dnes prvý krát samy (myslím ja a prcek) 🙂 Mamča mi odišla v sobotu a drahý šiel pred chvílkou do práce... Drobček teraz spinká, poobede sa chystáme do obchodu (potrebujeme nejaké overaly na spanie, pretože vel. 56 nám už je malá 😕 😅 ) a na prochajdu, tak dúfam, že vydrží počasíčko.

Lenus: máš pravdu, ani ja už tolko nesedím u PC, nakuknem ked malý spinká a potom až večer keď zase spinká 🙂 Som zvedavá ako ja všetko zvládnem, myslím upratovanie, varenie, žehlenie... doteraz tu bola mamča tak sa to dalo a čo bude odteraz ... uvidíme 😀 😀 😀

Helu: tak polštářek som včera zohnala v DM - dík za typ 😉 Nadránom sme použili pretože, sa malý krútil v postielke a zabralo.... krásne sa vykadil 😀 😅 Hovoríš , že melta zaberá.... Ja pijem Caro - myslíš, že to má rovnaký účinok?? Teda mliečka mám dosť ale aj tak ma to zaujíma... 🙂

Holky a čo vy ostatné ?? Nejak dlho som tu nezaregistrovala MONI - dúfam , že ste v pohode....
UNKA sa tu od porodu neobjavila eče..... ZUZIK ako vy????

ANI: pridala si fotky Matouška 🙂 Ja fááákt nádherný 😉 🙂

helulicek
13. črc 2009

Čauky holky,
Mimi: jak jsem dojela z porodky, tak byl se mnou taky manžel týden doma a já pak měla trochu strach, jak to sama zvládnu. Neboj, vykoukneš trochu režim bábetka a podle toho se zařídíš 😉 a když něco nezvládneš, tak se holt nedá nic dělat. Mimisek je přednější.
Jinak já piju obojí, ale tu meltu víc a ve větším 😉 ...takže nevím, jestli to Caro zabírá jako Melta.

Je fakt, že se k tomu počítači taky nedostanu tak jako dřív. Když spinká, tak se snažím rychle něco udělat, uvařit atd. takže k počítači sedám ¨jen občas a na chvilinku 😖

Nám už je 56 taky malá, oblíkáme 62. Včera jsme ho vážili na té naší prastaré váze a vypadá to, že už budeme mít těch 5 kilo. Já to furt říkám, že je to žrout 😀
Jinak na ty prdíky jsem použila teď ještě kapky, myslím že Seba simplex. Hrozně mu chutnají 😀 Kajdí sice krásně, ale po noci je ráno uplakanej a furt tlačí. Po kapkách se krásně uklídní a proprdí. 😉

helulicek
13. črc 2009

MONČO, jak jsi spokojená s tou elektrickou odsávačkou od Farlinu???

mimikiki
13. črc 2009

Helu: ty kapičky máme tiež, predpísal ich Tobinkovi lekár, ale aj napriek tomu je tiež nadránom nejaký mrzutý.... a tiež mu velmi chutnají 😀 😉 si myslím, že keby sme ich nedávali, tak by to bolo omnoho horšie s tými prdíkmi

helulicek
13. črc 2009

mimi a dáváš mu těch 15kapek nebo ti určil jiný dávkování?? Já si je totiž koupila sama bez předpisu na doporučení maminek 😅 Naše pediatrička má teď 14 dní dovo a k jiné se mi kvůli tomuto nechce jit. Připadá mi to zbytečné

dont_speak
13. črc 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že vstupuju do rozjeté diskuse 🙂 , ale my máme teď pár dní problém s bolestmi bříška..a ty kapičky Sab simblex se dají teda v lékárně koupit bez receptu?

mimikiki
13. črc 2009

Helu: dr. mi povedal, že mu mám dávať 15 kvapiek 5 x denne. Ale dávam mu ich tak 3 x denne, 5 x som nedala ece ani raz....

Dont_speak: ja som ich mala na recept, ale myslím si , že sa dajú kúpiť aj bez receptu, tuším mi to dr. hovoril 🙂 A neomlouvej se, že vstupuješ do diskuse 😀 je to v poho.... 😉 Jeeee, detičky sú nádhernééé 🙂 😵

helulicek
13. črc 2009

Dont, já je koupila bez receptu. U dr jsem nebyla, má dovču a k jiné se mi kvůli tomu nechtělo. Co vím, tak v mém okolí je používá každej a hodně si je chválí. I já si nemůžu stěžovat 😉 Malej je sice teď pořád jakejsi rozmrzelej, ale ty kapky ho hodně zklidnili 😉

mimikiki
14. črc 2009

Hooj holky,

nejak nemozem spat 😠 ,drahý aj malý krásne odfukujú a ja tu ponocujem, no hruza, som zvedavá ako prežijem zajtrajšok 😕

Helu: s tým režimom máš pravdu, nejak sa prisposobím mojmu pokladu 🙂 Mimčo je fakt na prvom mieste. Tak ja si zajtra prikúpim aj meltu 🙂 Vy už budete mať 5 kg? No nádhera, malý je naozaj žroutííííík 🙂 My už tiež pomaly prechádzame na vel. 62, síce nám je ece niektorá 56 dobrá ale myslím si , že tak o týžden už to bude celkovo pasé 😕 Nechápem ako rýchlo tie mimča rastú, ten čas taaaak letíííííí 😕

Idem skúsiť zabrať, dúfam , že sa to podarí......

helulicek
14. črc 2009

Nazdar kočky maminky,
Mimi, je fakt, že prďolkové rostou. Koukala jsem na fotky z porodky a je to rozdíl 😉 Ke všemu jsem si uvědomila, že už to bude za chvilku měsíc, co je tu s náma.
doufám, že jsi to tvoje ponocování dohnala a budeš dnes fit 😉

Hodila jsem do albíčka nějaký nový fotečky 😉

mimikiki
14. črc 2009

Dobré ránko maminy 🙂

tak sme hore od pol osmej, tatínek pred chvíločkou odišiel do práce, malý si hovie v lehátku a ja si dávam raňajky...

Helu: zatial som v pohode, som ale zvedavá kedy dorazí kríza... myslím, že určite príde 😀 Týýýjooo Stěpánek už bude mať mesiac??? To je fakt neuveritelné 😕 🙂 Je už poriadny chlapák 🙂 je vidieť, že sa má skvele 😉 Fotečky nádherné , a ako krásne drží hlavičku 🙂

Práve rozmýšlam kedy vyraziť na prechádzku.... Dnes má byť poriadny pařák tak neviem... cez obed nechcem, včera sme išli až okolo tretej ale aj tak bolo strašné teplo.... Ja fakt neviem.... 😖

helulicek
14. črc 2009

Já jdu na procházku se Štepánkem vždycky kolem desáté, abych ho pěkně udrncala a jakmile usne, valím dom, abych mohla navařit. On zatím spinká ve stínu na dvorku a odpo to už záleží na počasí, včera jsme byli od pěti do půl sedmé a i tak bylo pořád teplo, takže dnes asi zas dřív než v pět nevyrazím ☹
Na mě poslední dobou padá krize po obědě, to se vždycky modlím, ať už usne a já zalehnu k němu a aspoň na půl hoďky s ním spočnu v postýlce 😔 😔

lenusinecka
14. črc 2009

bréé ránko,
tak já jsem se dala do převlékání postele - malá usnula, tak mám klid, teďkom teda snídám u PC 😀
u nás hlásí na dnešek nějaký přeháňky, tak uvidíme, zatím tam je tak pod mrakem ale dusno 😒

s těma procházkama to je fakt mazec, já taky nikdy nevím, kdy jít, jestli vůbec jít, atd..... ale většinou chodíme každý den okolo 17h s taťkou a já někdy přes den, ale ne vždy - se mi zdá že tam je mooc vedro - nechci ji chudinku uvařit 😅

dneska teda musím do toho města, tak uvidíme jestli to vemu autem nebo pěšo, páč zase musím do banky a to mě štve, že tam se s kočíkem nedostnu anechívat malou venku (někdy i dost dlouho, když tam jsou frnty) se mi nechce - to jsou ale problémy, co?? 🙂 😒

zuzik28
14. črc 2009

ahoj holky, tak se tady ukazuju po delší době. Ondrášek je sice hodnej, ale málo spinká, takže se mu musím pořád věnovat, a když chvíli spinká, tak musím honem něco poklidit a tak.
Holky poslední dobou je to v noci hrůza. Krásně spinká tak do tří hodin a potom čumákuje a pořád tlačí a tlačí. Trošku se vyprdí, ale i tak tlačí pořád. Hlavu červenou jak se snaží a hrozně nahlas u toho oddychuje. Takže spát samozřejmě nemůžeme. Ale to je to nejmenší. Dávám mu kapičky Baby Calm...prý jsou moc dobré na prdíky, přírodní. Ale trápí se pořád. Asi zkusím ty Sab Simplex nebo tak nějak jste to psaly.
Jinak u nás celkem pohodička, malej je zlatíčko. Dokonce jsem se tak rozkojila, že už nemusím vůbec přikrmovat, takže paráda. Dávám mu občas jen navečer 60 ml Nutrilonu...pak krásně a dlouho spinká (třeba až do půl páté ráno).
Jsme taky pěkní cvalíčci...on vám holky snad bude jíst a jíst dokud nepraskne 😀 Asi nemá záklopku nebo co...takže už máme taky skoro 5 kilo. Mudr. se to moc nelíbí...že prý přibírá moc (za týden přibral 570 g) ale já jsem ráda, že je spokojenej. A tlustej se mi teda nezdá.
Utíká to teda pěkně, v sobotu bude mít malej 6 týdnů. Ani mi to nepřijde...za chvíli už budeme na ty malinký miminka jen vzpomínat.
Jinak v sobotu jedeme na svatbu spolužáka z vysoké...do Slavkova u Brna, tak se celkem těším. Bereme i malýho tak jsem zvědavá. Asi jen na obřad a na oběd...no uvidíme jak se mu tam bude líbit....
A ty horka jsou hrozný. Chodíme ven většinou až večer, ale horko je stejně taky ještě pořádný. Ale zase buďme rádi, že je teploučko a né zima, že jo?
Už se ten náš poklad zase hlásí, tak já mizím....

helulicek
14. črc 2009

Hej Zuzi, můžu vědět jak se ten spolužák jmenuje??Jsem kousek od Slavkova 🙂 tak jen tak ze zvědavosti 😉 Přeju vám, ať je malej hodnej a tu svatbu si užijete 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru