7. měsíc těhotenství, blížíme se do finále

amona
29. bře 2009

Ahojky, právě jsem začala III.trimestr a hledala jsem téma který by bylo aktuální. Našla jsem jen III.trimest-od začátku, ale tam už jsou jen samé maminy s dítky. Takže doufám, že se ke mně někdo přidá a ty poslední 3 měsíce si pěkně zpříjemníme! 😀

dont_speak
14. črc 2009

Holky dík 😉 Už sem manžu vyslala do lékárny se seznamem, tak mu tam připsala i Sab simplex. Tady je to náročný. Pracně jsem uspala mimčo a Dav mi ho řevem zase probral. Ach jo 😔 Tak jdu nanovo... 🙄

amona
autor
14. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem si sem po dloooouhé době odskočila. Babička uspává malou tak mám chvíli oddech...🙂
To uspávání je u nás mord...Ze začátko to bylo docela v pohodě, ale ted ne a ne usnout. Tak třeba pláče hodinu a půl (najezená, suchá, namasírovaný bříško...), nic prostě nepomáhá.. ☹ Pak usne, spinká tak do 2-3 hoin, to se počůrá nebo pokaká, tak přebalím, nakrmím a mám tak do 5-6 hodiny klid,pak se znova napapáme a spinkáme do 8-9 hodiny ráno. TAkže v noci už je to dobrý, ten obrácený režim jsme zdárně překonali...🙂
Jinak s mlíčkem jsem na tom pořád stejně bídně a to furt přikládám a pořád odsávám (ta odsávačka Heli je hodně razantní...připadá mi kolikrát že mi to mlíko tahá až z paty, což je kolikrát i dost nepříjemný,ale snažím se vydržet a nevzdávat to...). Takže papáme nutrilon extra sytící..... Ve čt jdeme k mudrovi, tak jsem zvědavá jak prospíváme...🙂
Ty kapky na prdíky si asi taky budu muset koupit, všichni je chválí....tak asi budou fakt dobrý. Malá prdí hodně a občas mi připadá že má to bříško tvrdší...sice nepláče...ale třeba se jí uleví...🙂
Jinak jak zvládáte ty vedra? Děs a hrůza, co!☹ Dneska jsem byla spařená jak vrata od chlíva...no možná je malá protivná právě z toho dusna..... TAk už myslím hlásí ochlazení tak jsem zvědavá.....
Mamka tam bojuje s malou, ta nějak poplakává, tak je jdu zkontrolovat! No měhte se, pozdravujte prcky a at nezlobí!🙂

mimikiki
16. črc 2009

Ahoooj maminky 🙂

včera som sa tu vobec nedostala ale ako pozerám tak ani jedna z vás....

Zuzik: tak nech vám ta svatba dopadne 🙂 malý bude určite hodný 😉 Takže už kojíš ... to je úplne skvele 😉 a to že sa Dr. nelíbi, že malý moc priberá ?? 😕 veď to je predsa super, že je spokojný , teda aspoň si myslím 😵

Moni: konečneee si sa ukázala 😉 ste holky šikovné , že sa vám už podarilo ten režim otočiť 🙂 Keď budeš mať čas tak pridaj nejaké nové fotečky Nelinky...

Inak malý nás včera tááák prekvapil, napapal sa o 21:30 a spinkal až do 4:00 🙂 😵 a to som ho musela zobudiť aby sa napapal, pretože som mala pocit , že mi prasknú prsa 😅 . Keď som ho dokojila tak som si šla ešte odsať mlieko pretože to bolo fakt neúnosné. Podarilo sa mi odsať takmer 100 ml !! 😕 Takže mliečka je fakt dosť.. Lenže mám aj problém... keď dám malému to odsaté mlieko a nenakojím ho tak mám prsa zase naliate a musím odsávať.... tak sa chcem opýtať :
MÁTE NIEKTORÁ skúsenosť so zmrazovaním mliečka??? (ak ho zmrazím ako dlho može byť v mrazáku, po rozmrazení ho asi treba hneď spotrebovať že??... atď)

No včera som sa nestihla nahlásiť pretože sme behali po úradoch, boli sme pre rodný list, potom odniesť nejaké papiere zo Slovenská kvoli mojej materskej (ešte stále som nedostala žiadne penizky a navyše ešte ani neviem či vobec budem mať na materskú nárok!), potom kvoli porodnému (to mi oznámili, že na neho budem mať nárok až o rok, zase kvoli tomu , že sa to berie podla zakonov Európskej únie a nie českých) ale , zase pozitívna správa je , že mám nárok na porodné aj zo slovenska 😉 . Takže sme celý deň strávili na úradoch, chúďatko malý bol z toho tepla taký unavený a zmorený... je to fakt o ničom v aute v tých horkách 😠 😕
No a ešte sme boli včera s malým na UTZ močového mechúra a ladvín - všetko je v poriadku tak sme radiii

aaaaa prcek sa práve zobudil tak musíííím bežať

Maminky prajem krásny dníííík ...pááááá

mimikiki
16. črc 2009

Týýýjoooo už dva dni nikto nikde 😕 ☹ ☹

Holky tak kde ste??? 😕 Normalne rozmyšlam či mám eče písať 😅 ... aby som sa nebavila sama so sebou 😅 ☹

helulicek
17. črc 2009

MIMI, piš!!! náš prcek nám dává teď pěkně zabrat 😠 Horka dělají asi holt svý, tak je jakési nevrlej a furt má oči jak tenisáky, ne a ne zabrat.Kojím snad po hodině, po dvou...se divím, že kozenky stíhají 😝 Tak nemám ani moc času něco napísať, vždycky jen proletím a on už zas brečí...

mimikiki
17. črc 2009

Helu: u nás je to to isté, je nejaký nervózny a ja predpokladám že z toho tepla, včera sa zobudil o osmej a zaspal až po druhej, a to celý ten čas mrnkal. Tak som to vzdala a uvarila mu čajik a predstav si , že to zabralo. Podla mňa bol smadný a z toho bol taký nervózny 😠 Dr. mi síce povedal , že stačí mliečko ale mne ho bolo lúto, takto ho trápiť... Som mala aj trosku výcitky svedomia, že som mu ten čajík dala ale na druhej strane si nemyslím, žer by to bolo až také hrozné ☹ 😅

helulicek
17. črc 2009

Mimi, tak já jsem toto řešila na jiném tématu. Byla jsem z toho taky taková nervní. Já jsem mu včera taky vrazila navečer trochu čajíku a malej se zklidnil. Pak se ještě napapal a krásně v noci spinkal. Budil se po 3,5hod, což je u něho co říct. Nechci mu ten čajík dávat, ale pokud bude takovej nervní a pořád u prsu, tak mu ho asi kapku dám 😕

helulicek
17. črc 2009

hodila jsem tam dnes nový fotečky, kdo má zájem 😉

zuzik28
17. črc 2009

Helu, spolužák se jmenuje Roman Šiler a jeho "skorožena" Petra Navarová...ale ona je z Vyškova a on z Kozlan

lenusinecka
17. črc 2009

čauky holky, no mazec s tím vedrem - nejen že já sota dýchám , ale malá je úplně hin - jsem na tom asi jako helu a mimi - jen kojím, snad každou 2 hodinu, a přesně nemůže zabrat - ale te´dkom už jsem teda úplně vyždímaná tak jsem musela dát příkrm, usla tak snad to vydrží alespoň chvilku 😉 - páč dusno je čím dál horší, už aby sprchlo.
My jsme na víkend, vlastně až do PO sami, taťka odjel do Anglie - tak to snad zvládneme 😉 🙂

Jinak jsme dneska byli u dr. - váha 4500 a měříme 56cm, jako pěkně rosteme - ale nic neříkal, takže asi dobrý
😉 - jen musím podkládat malý hlavičku, páč jí má snahu dávat jen na jednu stranu - tak to musím vychytat 😉 🙂
jo a o tom čajíku, jsem se ho a to taky ptala, ale říkal že jako jim má mlíčko stačit, ale v těchto vedrech, prý klidně můžu trošku čaje heřmánkovýho nebo tak dát - tak si myslím, že jste udělali dobře - prostě chudinky mají taky žízeň 😉 🙂 - normálně lituju ty mrňousky, se kterýma jedou k moři - když to vidím tady doma 😒

mimikiki
18. črc 2009

Ahoj holky,

Lenus: caooo, tak to holky zvládnite bez tatínka, ale vy ste šikovné, tak to určite bude ok 😉 To dusno to je fakt mazec, ale dnes u nás od rána prší tak konečne je to na pohodu 🙂 Pániii už máte 4500g , tak to je super 😉 🙂 Keď budeš mať chvíločku čas tak prihoď nejaké nové fotečký, rada sa pokochám ako rastiete 🙂 😉

Helu: už sa kvoli tomu čajíku nebudem trápiť (že mu ho sem tam dám), proste si myslím, že je lepšie dať mu trošku čaju ako to , že bude celý deň nervózny a umrnkaný 😒 A fotečký nádherné, štepánek je krásne miminko a už je aj poriadny chlapák 😉 🙂

Zuzik: 🙂 🙂 to teda bola rýchlovka 😀 Ako sa máte vy??? Nabudúce aspoň riadok ako sa vám daríííí 😉 🙂

Neviem ako je u vás ale tu je od rána faaakt nie moc pekné počko, ale po tých horkách to len vítam 🙂 Ale sa nedá ísť ani na prochajdu, tak sme sa rozhodli , že pojdeme aspoň do obchodu a do ikei, poobede čakáme návštevu.... Užite si teda dnešný dník, paaa večer juknu či je tu niečo novéééé........

lenusinecka
18. črc 2009

zdravím při sobotě,
no u nás je dnes taky pěkně hnusně, zatím neprší, ale už bouřilo 😒 - no alespoň je fajn vzdoušek, takže to vítám. No my budeme dneska doma a zítra uvidíme jaký bude čásek a kdyžtak pojedeme k našim na návštěvu 😉 . Takono nám to nějk uteče, ale řeknu vám, sama bych být teda nechtěla - je to takový smutný,přesto že mám toho andílka, ale smutno je - není si s kým pokecat celý de, pokud nedojde návštěva atd.... 😖 😅

jj, fotky hodím jen co přijede manža , bral si foták sebou 🙂

unka7
18. črc 2009

Ahoj holky,

tak jsem se taky dostala k Vám. Přes den to moc nejde, je to celkem záhul se dvěma dětma a kord když je vedro to jsem snad celej den jen kojila, jakou měl malej žízeň.

Jinak je malej zlatej papá po třech hodinách, musela jsem teda přestat jíst spoustu jídel, protože chudák pak prděl, jako starej chlap.

lenuš na mě padla samota včera, byla jsem sama s dětma celý týden, děti jsou sice zlatíčka, ale člověk si potřebuje občas pokecat a zajít mezi lidi.

Jakpak se jiinak máte???

helulicek
19. črc 2009

Krásné ráno maminky,
včera jsem se nedostala ani k PC. Dopo jsme byli něco vyřizovat v Kyjově ohledně reklamace, odpo nebyl prostě čas 😠 Nevím proč, ale malej byl otravnej až hrůza. Nevím, jestli to počasí či co....ale v půl jedné se vzbudil na jídlo a od té doby nespal. Vždycky tak na 10-15 min max a pak zas řev, tak jsem mu furt domlouvala a poslechl mě až o půl osmé večer, kdy vytuhl 😔 Furt měl hlad, jsem myslela, že mě ty prsa už upadnou či co. 😕 No, snad to bude dnes lepší 😅
Od čtyř furt vydává jakýsi zvuky,tak jsem mu čouhala do košíku, ale má zavřený očka. Jen jsem to už nevydržela a šla si uvařit kotel melty a chvíli sedla k PC, ať mám něco v žaludku, než se probudí.Což bude určo brzy.

Jinak včera u nás odpo pěkně lilo, lítaly blesky a párkrát to tu pěkně buchlo, že vypadla vždycky elektrika. V noci taky chcalo, ale zas se pěkně spalo. Konečně žádný dusno. Dnes je tu zamračený, tak uvidím co z toho bude.
Liják měl ještě jedno pozitivum, aspoň byl manžel s náma doma (jinakby byl na stavbě) a užil si malýho...aspoň viděl, co to je být s prckem doma, když je tak otravnej a uřvanej.

zuzik28
19. črc 2009

Ahoj holky, teda já nějak nestíhám nebo co...
Mimi, byla jsem jen na skok, ani jsem vás moc nedočítala...tak proto jen tak rychle 😉 🙂
Včera jsme byli na té svatbičce. Bylo to bezva až na to počasí. Měli to na zámku venku v zahradě, ale dalo se to vydržet. Pršet začalo až jsme byli v hospodě 🙂 Malej trošku zlobil, nějak se mu nechtělo spát a byl trošku rozmrzelej...asi moc lidí a jiný prostředí...ale zvládli jsme to. Domů jsme dojeli až v 7.

Příští týden to mám nějaký nabytý doktorama. V pondělí jdeme na sono ledvin a odpoledne na kontrolu na chirurgii (udělalo se mu cosi na zadečku, prý něco od streptokoka, nějaká infekce, je to takovej červenej nafouklej flek mezi půlkama), v úterý jdu já na kontrolu na gyndu, ve středu máme poradnu, a v pátek jdeme na kyčle. Už se na to těším 😒

Taky mám jednu příhodu...jela jsem poprvé sama městskou hromadnou...a teda řeknu vám...horor. Myslala jsem, že mi někdo pomůže, ale trochu jsem se přepočítala. Při nástupu jsem stála u otevřených dveří a nikdo se k ničemu neměl, tak jsem zavolala do busu jestli by mi někdo nepomohl. Nooo jeden chlápek se s nechutí zvedl. Při vystupování (na konečné) se všichni zvedli a prostě zdrhli. Jedné paní se mi zželelo a se slovy: "oni všichni radši utíkají, pojďte, já vám pomůžu" nám teda pomohla ven. No nic přijemnýho to nebylo. Fakt hrozná neochota a nezájem.

zuzik28
19. črc 2009

Jinak jsem docela naštvaná kvůli kojení. Jde nám to teda krásně, mlíčka dost...ale včera jaksi se to nedalo...na té svatbě byl fakt nervozní tak jsem mu musela dát 60 ml nutroše a dneska ráno (když jsem se potřebovala dospat po té probdělé noci) mu manžel navalil dokonce 150 ml 😀 Tak mám strach, aby jsme nevyšli z rytmu. Ale snad se to rychle spraví...jak jsem vstala jsem odsála 100 ml a teď se za chvíli vzbudí tak budeme kojit (prsa už jsou zase pořádně nalitý....jau jau 😀 ). Noo sem tam mu hodit ten nutroš snad zase tak moc nevadí.

zuzik28
19. črc 2009

jo holky, co kdyby jsme si založily nové téma? Přeci jenom "do finále se už neblížíme" 😀

lenusinecka
20. črc 2009

ahojda,
zuzik: já zase toho mlíčka toho nemám, takže musím 2*denně ten příkrm dávat - přešla jsem taky na Nutrilon a malá s tím nemá problém, prostě když mám mlíčko - tak pije ode mne a když nemám musíme dávat příkrm, páč ten řev když je hladová, bych vám nepřála 😀 😀 😀
ale jinak docela v poho, ale už jsem taky zjistila ´jak strašně moc reaguje na počasí 😉 , když jsou ty vedra tak to je taky furt vzhůru a furt u prsa 😉 🙂 , zato když prší tak furt jenom spí 😉 🙂

jinak , kdo se toho ujme??? myslím založení nového tématu 😉 - a nějakej pěknej název vymyslí 😵

mimikiki
20. črc 2009

Ahooj holky,

som tu len na skok, chystám sa s malým na prochajdu, ale teraz zaspal, tak som to využila na obed. Dočtu vás neskor, asi až večer keď ten moj poklad bude spinkať.

Nové téma by bolo fajn, ja navrhujem zuzik - keď s tým prišla 🙂 😉 Tak skúste navrhnúť nejaký pekný názov a nejak sa dohodneme... 😀 😉 😵

Zatial pekný dník - juknu večer...

zuzik28
20. črc 2009

No to je pěkný dámy, že jste to nechaly na mně 😀 Ale já teda moc fantazie nemám. Popřemýšlím u žehlení a na něčem se určo shodneme.

Dneska jsem byla s malým na ultrazvuku ledvin...naše mudr tam posílá všechny miminka...a všechno máme v pořádku. Pak jsem s ním byla na kontrolu na chirurgii kvůli tomu zadečku a pak doktor měl cedulku, že má dneska dovolenou. A to jsme tam byli v pátek a řekl mi, že máme dneska přijít. Tak jsem se otočila a hurá zpátky domů...škoda, že je to zrovna přes celý město a že jsem tam tutíž šla úplně zbytečně. Tak zase zítra, ach joo ☹
Ale aspoň jsem se po cestě zpátky pěkně prošla a dala si super zmrzlinu.
Teď malej ještě spinká, hodila jsem ho na balkon a jdu trošku požehlit...mám tam zase plínek jako hrom 🙂

mimikiki
21. črc 2009

Dobréééé ránkoooo maminy 🙂

Vcera som sa tu už nedostala, pretože som bola K.O. ☹ Malý mal nejaký zlý den, nemohol spat, a stale mrnčal, keď sa mu náhodou podarilo zabrať, tak vydržal maximalne pol hodku a potom zase plakal, nechcel byt vobec sam, ked som sa od neho vzdialila tak proste krik a rev, som nechapala, pretoze nic podobne som u neho zatial nezazila ☹ Zaspať sa mu podarilo okolo pol dvanastej (v noci) , ale zase ma potešil pretože sa zobudil až po šiestej 🙂 takže sme sa aspoň vyspali. Som fakt zvedava aky deň nás čaká dnes.....

ZUZIK: tak určite ťa napadne niečo skvelé, si nemyslím žeby si nemala moc fantazie ☹ tak čo žehlenie ti v tom pomohlo??? Na tej fotke vám to mooooocinky sluší 😉 Super , že ultrazvuk dopadol dobre a že máte všetko v poriadku. Ale ten doky na chirurgii vám mohol povedať, že tam nebude 😠 mňa by to teda poriadne nastvalo. Neboj ak maly stale chce prso, tak ten nutros neva 🙂 😉 Daj potom vedieť ako dopadli všetky tie KO, a to ich teda maš tento tyždeň dosť..... a čo sa týka tej hromadnej dopravy... to je fakt sila, ludia sú dnes fakt divnííí, to nikdy nepochopím 😠

UNKA: No tak super, že si sa ozvala, už som chcela po tebe vyhlásiť pátranie 😀 😉 Malý je kúzelný a tá fotka so sestričkou je božíííí 🙂 😉

LENUS: super , že malá nemá s nutrilonom problém. Som sa pobavila na tom , že ten rev by si nikomu nepriala 😀 😉

A čo MONI tá sa tu faaaakt dlho neukázala - tak teda MONIIIIII ohlás sa 🙂

A čo HELU??? Včera si mala náročný deň alebo ti malý nedovolil k PC ? 😅 😉

Jeeejda, zase som sa rozpísala... 😅 😕 Už teda končím, prajem vám maminky krásny dník ... zatial paaaaa 🙂

helulicek
21. črc 2009

Nazdárek 😀
Včera jsem jela s malým na prochajdu a skončila jsem ve vedlejší vesnici u našich. Zkysla jsem tam až přijel manžel a odvezl si nás. Pak už mi malej nedovolil jit k PC 😉 Byl sice celkem hodnej, ale už holt vyžaduje pozornost, začíná z něho být pěkněj vyčůranek 😉
Náš malej nechtěl tak spát myslím předevčírem, jakmile usnul, tak za chvilku zas řev. Připadalo mi to, že se jakoby bojí, nebo ho něco vylekalo a má z toho furt chudák šok. Docela mi zabralo, že jsem ho chytla za ručičky(byla jsem nakloněná u něho v košíku). Za chvilku se zklidnil a pak pěkně spinkal. bohužel jsem nato došla až po třech, čtyřech hodinách střídavého spánku a řevu 😅 No, taky nebylo o co stát. Úplně mě to rvalo srdce, jak brečel.

Unka: moc pěkný fotečky obou dětiček 😉
No Monča tu dlouho nebyla, doufám, že se brzy ozve a podá zprávičky jak se daří. Doufám, že dobře 🙂
Zuzik: s tím novým názvem tématu máš pravdu, mělo by se něco založit....já bych tam nechala to slovíčko "finále"
Něco ve smyslu Finále je tady, jedeme dál...nebo něco takovýho, určitě musíme holky o něčem popřemýšlet a budem se házet tipy, co vy nato?? ať to není jen na zuzíkovi 😉

zuzik28
21. črc 2009

ahojky holky, tak dneska jsme si kontrolu u pana doktora zopakovali...prý to ještě necháme na mastičce a ve čtvrtek další kontrola...tam se uvidí.
Taky jsem byla ráno na gyndě na kontrole po šestinedělí. Pan doktor mě pochválil, prý to mám všechno "hezký" 😀 Asi už se budeme muset s manžou o něco pokusit 😉

S tím tématem ještě nevím, čekám na ty vaše návrhy...možná něco jako "už máme drobečky, jsme konečně maminky" nebo tak něco

lenusinecka
21. črc 2009

hojda, no vida jak jste pěkně vymyslely název pro nové témátko 😀 , ale aby jste neřekly tak taky jeden přihodím.....
"Tak teď už jsou z nás maminy,....." nebo tak něco 😉

jinak my jsme se pěkně opotničkovali na hlavičce, vůbec nevím z čeho, ale je to mazec - mažu jen olejíčkem tak uvidíme co z toho 🙄 😅

helu: jj, to malý taky pomáhá když ji chytím ručičky, a chvilinku jí je podržím, tím se sklidní, ale mě z toho pěkně bolí záda - páč je to třeba i 10 min. 😝 😀 - ale oni to tak mají asi všechny děti, že se vždycky polekají snad svých ručiček jak s něma pořád melou 😉 🙂

zuzi: už jseš po kntrole?? já terpve čekám, jdu začátkem srpna, ale já se cítím skvěle, bych už něco prubla s manžou ale nevím, nevím 😀 😀 😀 😀 😀

lenusinecka
21. črc 2009

jo a dneska má Adélka výročí - je jí 1 měsíc 😀 😀 😀

zuzik28
21. črc 2009

Leni, taky se cítím skvěle...ale to už dlouho...Já už tak 3,4 dny po porodu jsem skoro nevěděla, že jsem rodila...teda nebýt té jizvy. Tu jsem trošku cítila, ale bylo to v normě. Teď už je to úplně parádní.
Gratuluji k výročí

helulicek
21. črc 2009

Já už se holky taky cítím skvěle, a stejně jak Zuzik, nějakej ten den po porodu jsem skoro nevěděla, že jsem rodila. Jen ještě trochu mám očistky, už to vypadalo, že budu mít klid, pak zas tekla červená a teď už snad bude konec.
Venku je nehoráznej pařák, vyšla jsem s malým chvilku ven, ale po půl hoďce jsem to vzdala, raději půjdem až trochu později.

mimikiki
21. črc 2009

Ahoooj holky,

my sme boli nakupovat, takze sme v obchodnom centre stravili asi 3 hodky, maly co to pospal a teraz lezi na hracej deke a konečne ho zaujali tie hračky na hrazdičke a konečne neplače keď ho necham sameho 😀 , teda nie tak celkom lebo leži vedla mňa ale aspoň ho nemusím mať na rukách 😉 Som rada , že dnes mám zase hodné miminko 😀 😅

Zuzik: super , že KO dopadla dobre a teraz hurááá za manžou o niečo sa pokúsiť 😀 😀 😀 😉

Lenus: gratulka k výročiu 🙂 My ho budeme mať o dva dni 😉 Tie potničky to je mazec, nám na to pomohol sudocrem .... Ale , ale niekto by niečo chcel skúšať s manžou 😀 😀 😀 No mne to moja Dr. zakázala, dorazne ma upozornila, keď som od nej z poslednej poradne odchádzala, že styk až po kontrole 😖 😅

.......ja sa už tiež cítim relatívne v poho , aj pár dní po porode to tak bolo ale tú jazvu teda cítim dosť a hlavne keď som dlhšie na nohách, to sa už neviem dočkať kedy si sadnem a to som šitá len zvnútra, vonku nemám ani jeden steh... mi to príde tak , že to vonkajšie šitie je asi menej bolestivé ako to vnútorné ☹

A čo sa týka tématu, tak ako hovorí HELU aj mne sa tam to finále celkom páči, tak čo tak "Sme vo finále....stali sa z nás maminy :o))) ale niečo podobné...

Tak ja sa zase lúčim, malý konečne zaspal tak idem žehliť... večer juknu ....

áááááááááááááá, som zabudla spomenúť ANI v predchádzajúcom príspevku, takže ANICKOOOOOO podaj o sebe nejaké správičky ak budeš mať čas....

a už fakt idem ----- páááá

mimikiki
21. črc 2009

Caooo holky,

tak ja som si dnes prvý krát pospala s malým, sme zalahli okolo 17:00 a zobudil ma až drahý keď došiel dom okolo pol siedmej, no poviem vám dobre mi to padlo taký spánok 🙂 😉 A Tobinko ešte stále spinká, som zvedavá kedy zase zaspí 😅 😕

ZUZIK: som pozerala na alba a náhodou som narazila na toto......https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... si to ty a Ondrášek???? Ja mám pocit že áno ale nie som si istá na 100% tak sa radšej pýtam... 😅 Ak ste to ale vy , tak vám to mocinky slušíííí 🙂 Ondrášek je krásny 🙂

zuzik28
21. črc 2009

ahoj holky, dneska jsem měla náročný den...po těch dvou doktorech, jsme měli srazík s maminkama s Prostějova...mimochodem, Mimi, ta fotka to jsem fakt já s Ondráškem...je to z toho dnešního srázku. Je to bezva, pokecat s holkama a posbírat cenné rady. Jo a díky za pochvalu 🙂
Přišli jsme o půl sedmé a od té doby krmíme, přebalujeme a zase krmíme...a pořád ještě malej nespí. Jestli my zase nemáme ten růstovej spurt nebo co, protože už to takhle je druhý den (musíme dokrmovat) a to jsme už dlouho kojili plně. Snad to bude zase brzy dobrý. Ještě jsem ani neměla čas se najíst 😀 Ale je to moje nej nej zlatíčko...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru