7. měsíc těhotenství, blížíme se do finále

amona
29. bře 2009

Ahojky, právě jsem začala III.trimestr a hledala jsem téma který by bylo aktuální. Našla jsem jen III.trimest-od začátku, ale tam už jsou jen samé maminy s dítky. Takže doufám, že se ke mně někdo přidá a ty poslední 3 měsíce si pěkně zpříjemníme! 😀

helulicek
19. čer 2009

Dobrou chuť 🙂

mimikiki
19. čer 2009

Helu myslím že v českom nie je vobec, asi som to blbo napísala 🙂 😉

mimikiki
19. čer 2009

No tak už aspoň viem , že keď si ho pojdem kúpiť tak mám byť ticho a nepovedať na čo ho potrebujem 😀 Ale aj tak stále dúfam, že to nebude potrebné 😅

helulicek
19. čer 2009

Koukala jsem, tak Tobiáš tam není. Ty jo a já myslela, že tam bude. jelikož to jméno se poslední dobou docela objevuje...

No raději drž jazyk za zubama, nebo bude na tebe civět jak na vraha, nebo v lepším případě jak na nějakýho exota 😅

Dala jsem si krátkou ale zato dost vřelou koupel, teď je mi tak krásně. 😀 😀 😀

apap
19. čer 2009

Ahoj holky,

člověk se tady chvilku neukáže a tady to teda žije! 🙂 Vždycky kouknu a jsem zvědavá, jestli se už nějaká z vás přidala k nám maminám.

Moni: přeju hodně štěstí, určitě to zvládnete! Budeme na vás s Matouškem myslet a držet vám palečky.

mimikiki
19. čer 2009

Ahoooj Ani 🙂 , tak ako sa máte, čo máte nové , ako Matoušek rastie? Prihoď nejaké aktuálne fotečky aj infošky o Vás 😉

mimikiki
19. čer 2009

Helu: tak koupel by som si tiež dala , ale som príliš lenivá postaviť sa od telky, navyše som sa prepchala ako pra.e 🙂 A inak aj mňa udivuje, že ho ešte nedali do kalendára, tiež sa s tým menom v poslednom čase dosť stretávam, tak sa možno dočkáme a oni ho tam budúci rok dajú 🙂
A zaujímalo by ma či tie lekárnice už rodili a hlavne prenášali, keď sa tak správajú 🙂 by som chcela vidieť ich v dajme tomu tvojej situácii...

helulicek
19. čer 2009

Včera mě ještě rozesmálo...byl tam se mnou i manžel (v lékárně) a když jsme vyšli a já si samo trochu pobrblala, tak mi řekl, že ta lékárnice je jeho kamarádka a normálně v těhu si dávala panáky slivky (sice ne každej den, ale určo jednou týdně to bylo), že prý je to na přírodní bázi, tak se nemůže nic stát....a teď na mě ta koza čučí jak vejr.

mimikiki
19. čer 2009

Tak vidíš, presne o tomto som hovorila 😀 Si naozaj myslím, že je lepšie vyvolať si porod troškou ricinového oleja ako keby ti to mali robiť v porodke tými ich ani neviem čo na to používajú ......

helulicek
19. čer 2009

No asi tak nějak....jen nevím, jak to říct manželovi 😕 Říkala jsem mu to tak trochu včera, ale zakázal mi to...a já nerada dělám něco za jeho zády. Je fakt, že on trpět nebude, ale přeci....

mimikiki
19. čer 2009

Helu, máš ten istý problém, ja sa už teraz pripravujem ako to drahému poviem, tiež mi to zakázal keď sme sa o tom bavili a ja ho proste nechcem oklamať.... tak neviem ako to nakoniec vyriešim... a už fakt chcem porodiť aj kvoli tomu , že prcek je už teraz dosť velký 😒

mimikiki
19. čer 2009

Ale ty si na tom fakt horšie, už máš po termíne a my máme ešte dosť času.... Kurňa zase ma začína bolieť ten podbrušok... by som tomu dokymu nafackovala... ☹

lenusinecka
19. čer 2009

no jsem tu nebyla - a tady se to zase rozkecalo🙂

mimi: tak jméno Tobias ti plně schvaluju - je krásný a pravda hezčí než Mireček 😉

jéé holky to si musím přečíst, jako že ten olej urychlí porod?????? 😲 to abych si koupila celou lahev 😀

helulicek
19. čer 2009

hele mimi, jestli začneš rodit, tak uvidíš 😠

mimikiki
19. čer 2009

helu myslím že na porod to ešte nie je , to by asi bolelo viac.... 🙂

mimikiki
19. čer 2009

skor v noci som myslela , že už rodím, ale ráno to prešlo....

amona
autor
19. čer 2009

Ahoj holky.
Monča Vás moooc zdraví a těší se až vám bude moct napsat. Bohužel po raní vyzitě ji bylo řečeno, že ještě minimálně týden si tam poleží, aby mohli dokrmovat malou. Je zatím statečná, tak se stím snad popere. Mějte se pěkně. Ahojky 🙂

helulicek
19. čer 2009

Stejně, jestli mě předběhneš tak uvidíš 🙄 Mě dnes akorát tvrdne víc bříško, ale nebolí to...mimi dnes i míň kope, asi se mu nelíbí počasí. To dnes nevyleze lenoch jeden 😠

mimikiki
19. čer 2009

Lenus: skús mrknúť, hneď na prvej stranke sú body, ktoré možu urýchliť porod: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

mimikiki
19. čer 2009

Jeee Tak , že MONI mooc pozdravujeme, nech to tam zvládne a hlavne nech Nelinka ešte priberie. Ona je statočná , tak to určite zvládne 😉 a ďakujeme za podávanie správičiek 🙂

helulicek
19. čer 2009

No hlavně, že budou holky v pořádku. Jsou to bojovnice. Tak držíme pořád pěstičky a moooc pozdravujeme.

mimikiki
19. čer 2009

Holky idem sa na chvílku natiahnuť, nejak ma to počasie unavuje 🙂 a prckovi sa prestáva páčiť moja sedacia poloha 😀

lenusinecka
19. čer 2009

ha zajímavá diskuze, no uvidíme - ráda bych teda příští týden rodila, ale snad to půjde i bez toho 😅

amona - manžel.: děkujeme za zprávičky, amona si alespoň řádně odpočine a Nelinka krásně nabere 😉 🙂

holky tak jsem pustila manžu do zítřka na jednu akci, co jezdíme s autama - jel do Plzně cesta od nás cca 3-4h, tak uvidíme - snad nebudeme zrovna rodit 😅 😉 🙂 - ale věřím dr. že se ještě ve S uvidíme v poradně, takže ....dneska nemám ani žádný posly, nic tak to do zítra vydržím 🙂

helulicek
19. čer 2009

já taky za chvilku vypadnu, přijede manžel, tak to musím od počítače pryč 😀 Uvidím, jestli půjde dnes na stavbu nebo bude se mnou lelkovat 😀

helulicek
19. čer 2009

mohl by si dnes dát voraz... 😉

amona
autor
20. čer 2009

Ahojky holky. Vzkaz od Helucicek
Kuk, jsem na světě, kluk jako buk🙂 V 6:25 jsem přišel mazi Vás.
Jmenuji se Stěpán, vážím 3,88 kg, měřím 52 cm. Všichni jsme v pořádku 🙂

mimikiki
20. čer 2009

Ahoj holky 🙂 ,

Heluuuuu: tak to je super, nakoniec si sa dockala 😀 , tak mocinky gratulujeeeem, další hošík medzi námi 😉 Prajem vám všetko len to naaaaaj, nech ste spolu čoskoro doma a ty nám podáš osobne infošky ako to prebiehalo 😀 a dodáš nejaké fotečky 😉 ešte raz velkááá gratulace 🙂

A čo vy ostatné??? Moni (teda manža, čakáme nové info o Moni) Unka, Lenus - ste sa tu ešte neukázali tak dúfam, že ste stále všetky 2v1 🙂

Prajem krasny zvyšok soboty , večer mrknem 🙂

amona
autor
20. čer 2009

Ahojky holky.
Mimikiki, u Monči je zatím vše stejný. Termín porodu máme za 3 dny, ale myslím si, že to bude až za týden. Ve čtvrtek budeme znát další výsledky, tak pak se teprve uvidí co a jak bude. Třeba ju pustí konečně dom, nebo už bude rodit. Tak i tak se mooooc teším 🙂

mimikiki
20. čer 2009

Tak MONI odkazujem, že nech sa drží, chápem , že to pre ňu nie je moc lahké keď musí byť v nemocnici, ale na druhej strane je to asi dobre pre Nelinku, teda aby ešte trošku pribrala 😉 Nech ju teší to , že do týždňa už bude malinká s vami 🙂 V každom prípade na ňu myslíme 🙂

lenusinecka
20. čer 2009

jéé obrovská gratulace Helu . tak to bylo rychlý, viď??? 😉 🙂 😀 - tak kdopak hádal klučíka????
😀

jinak teda já mám od noci takový bolesti břicha, malá šíleně tlačí, že ani chodit nemůžu, ale teďkom se to zase trošku uklidnilo 😢 - tak teda nevím, a nevím jestli mi ta zátka pomalu neodešla - nebyla teda krvavá, nevím jestli je to pravidlem - ale hlen to byl 😎

tak se zatím opatrujte a kdyby něco tak dám vědět 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru