8 týdnů do termínu aneb 8. měsíc

tak, kočulky, pokračujeme 😉

helulicek
19. čer 2009

Čau holky,
tak já opět hlásím klid po pěšině.

Koci, už jsi šla do toho riciňáku??? já si udělala kořeněnej nápoj, bohužel ale bez sporýše, toho neměli, tak doufám, že to zas až tak nevadí....

kocicinka
19. čer 2009

Ještě ne, ještě tomu dám chvíli čas. Mám v plánu dnes vylézt na kopec a popíjet kořeněný nápoj, dám si dvojku červeného, to prý také může pomoct. A zase na to večír hupsnem, opakování matka moudrosti 😀

helulicek
19. čer 2009

Já ho dnes popíjím od rána, jen tam nemám tu verbenu a zázvor mám normálně pytlíkovej čaj, u nás ho neměli. Ale i tak je to ostrý 😉 Hupsnutí máme taky v plánu, včera po dloouhé době ... a musím říct, že mě to vůbec nebolelo, bylo to super. Tak se dnes aj těším. jen to bříško...je to docela sranda...moje bříško, manžovo bříško...

Měla jsem v plánu taky nějakej kopec nebo dlouhou procházku se psem v polích, ale copak to jde v takovém počasí????

luccii
19. čer 2009

Katko, mate moc krasneho klucika!!! 🙂 🙂 🙂

luccii
19. čer 2009

holky cekatelky, drzim palecky, abyste se uz taky dockaly 😉 a snazte se ted co nejvic spat, pak uz to nepujde 😎

laska.nezna.hranic
autor
19. čer 2009

luccii - děkuju. ale vám se malinkej taky povedl, je hezoučkej 🙂

když mluvíš o tom spánku, tak to je teda fakt. já jsem byla zvyklá hodně spát, teď to nejde, ale jakž takž to zvládám líp, než jsem čekala. akorát tu noc, než nás pustili z porodky jsem nespala, protože mě strašně bolelo za krkem a druhý den doma jsem pak v noci vůbec neslyšela malého, že chce jíst. manža mě musel budit 😅 😔
včera pro změnu jsem si šla lehnout v půl desáté a nakonec jsem se do postele dostala až ve dvě, protože zase malej nemohl usnout. to byl mazec 🙄 😀 ale pak musím uznat, že byl hodňoučkej a spali jsme až do jedné odpoledne, jen s přestávkama na kojení 😅

helulicek
19. čer 2009

Tak mě o půl sedmé chytly pěkně hnusní posly....bolí mě třísla jak blázen, vždycky chvilku klid a pak...sedět nemůžu, ležet nemůžu. Trocha to vždycky rozchodím, ale jsou to muka. Bříško ztvrdne, ale nebolí.No, mít to třeba už od 30tt, tak nevím ☹
Jsem zvědavá, jestli se z toho něco vyklube...

laska.nezna.hranic
autor
19. čer 2009

helul - to vypadá nadějně 😉

helulicek
19. čer 2009

No nevím, aj by mi to nevadilo....ale ty třísla to je fakt nepříjemný, u bříška a zad si myslím jde najít aspoň trochu úlevová poloha, ale tady? Mám furt pocit, při těch bolestech, že musím na wecko 😒

kocicinka
19. čer 2009

Helu, ty mě neštvi 😀 Hezky se zařaď do fronty a nepředbíhej, jo? Teď jsem na řadě já!

helulicek
19. čer 2009

Neboj koci 😉 budu se snažit...ale byla jsem furt hrdinka, ale toto je fakt mazec.... 😖

kocicinka
19. čer 2009

Toto tak moc bolí? Napiš, kdyby jste jeli... My byli teď v kině, tak jsem nějak doufala, že mi tam třeba praskne voda a ono nic. Ale ten film byl docela dobrej a bylo fajn chvíli na porod nemyslet...Holky postřehli jste některá, když vám odcházela hlenová zátka? Jak to vypadalo?

helulicek
19. čer 2009

to je hnus velebnosti....od půl sedmé to tak s malýma přestávkama bolí.....manža slaví dítko od kamaráda a já tu trpím, ale jsem ráda, že tu není, vážně to není příjemný a on by mě furt chtěl nějak opečovávat. Doufám, že dá jen ty dvě pivka a dojde mi domů. Slíbil to...tak se ukáže jak je zodpovědnej 😉

kocicinka
19. čer 2009

...doufám, že nealkoholický, přeci jen můžete jet kdykoliv 😲

laska.nezna.hranic
autor
19. čer 2009

koci - ty jsi doufala, že ti voda rupne v kině? 😕 😀 já se teda modlila, aby se mi to nikde nestalo, i doma jsem z toho měla hrůzu 😀 nakonec jsem byla ráda, že mi ji píchli a rovnou to chytali, takové množství by se mi fakt nechtělo vytírat 😝 😀

helul - nic se neboj, kočko, bude hůř 😒 😉 😀 ale bude to stát za to 😉

kocicinka
20. čer 2009

No, jako "doufala", jakože se říká, že se to stane, když to člověk nejmíň čeká 😀
Hele, bolelo to píchnutí, jak to vlastně dělali? 😕
Helu se nějak neozývá, asi už jeli...

laska.nezna.hranic
autor
20. čer 2009

koci - kdepak, kdybych neviděla ten hák a pak necítila "cosi" šíleně teplého mezi nohama, tak to vůbec nepostřehnu. toho se neboj, nebolí to.
že by se na svět dralo další miminko? 😕 🙂

andreahrbacova
20. čer 2009

Kuk jsem na svete , klkuk jak buk V 6:25 jsem prisel mezi vas Jmenuji se štěpán važím 3880 gramu a merim 52 cm vsichni jsme v poradku Helulicek
Tady máte zprávičku od Helulicka 😉

kocicinka
20. čer 2009

Kurňa fix 😀 😀 😀
Tak gratulujeme Helu! Hlavně, že jste to zvládli a jste v pořádku! To vypadá, že to byla docela rychlovka!

kocicinka
21. čer 2009

Ahoj holky, mám pocit, že už je to tady. Od půl sedmé od rána mám pravidelné kontrakce(taková hoodně silná,kolikovitá, ohraničená bolest v podbřišku, která přichází a odchází) jenom ty intervaly jsou takové všeljaké. Někdy po 5, někdy po 10 minutách, někdy i častěji... Do toho ze mě odešel asi na třikrát takový krvavý hlen(asi zátka?) Myslíte, že by to mohlo znamenat začátek porodu?Zatím se mi do porodnice vůbec nechce. Cítím se taková uzavřená ve svém světě, rozčiluje mě manžel, který mě pořád sleduje a porozuje a opečovává 😠

kocicinka
21. čer 2009

pozoruje teda 🙂

dont_speak
21. čer 2009

Gratuluju moc helul k Štěpánkovi 😉 😵 😵 😵 !!!
koci, to vypadá, že do večera by jsi mohla mít Jonáška u sebe 😉 🙂

kocicinka
21. čer 2009

Fakt jo? Se bojím aby to netrvalo dýl... dopr ... áááá to bolí 😅 Nejblbější je, že nevím, kdy vyrazit do porodnice. Chtěla bych do těch Hořovic, tam je to tak na hodinu cesty.Nemám počkat, až mi odteče voda? Nechci, aby mi ji praskli uměle...Ten manžel mě fakt štve. Jako by si nemohl sednout k PC nebo pustit telku.Chodí tu jako lev v kleci 😠

dont_speak
21. čer 2009

koci, když už Tě to bolí takhle, tak bych radši vyrazila (navíc jestli jsou kontrakcei pravidelnější). No jo chlapi 🙂 Ta voda někdy sama nechce jít.. Možná Ti ji tak jako tak budou muset sami píchnout.

luccii
21. čer 2009

velka gratulace andree k Vojtiskovi a Helu ke Stepankovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

koci, neboj se pichnuti plodoveho vaku - ja to taky nechtela a nakonec jsem byla rada, ze mi to pichli, protoze trpet dalsich x h a cekat na prasknuti vody by bylo sileny (uz jsem byla zcela otevrena)

luccii
21. čer 2009

jo a koci, drzim palecky, aby to slo rychle a hladce!!! 😵

kocicinka
21. čer 2009

Děkuju holky,jste hodné 🙂

luccii
22. čer 2009

tak jsem zvedava na koci 😉

my mame stale mirny zanet spojivek a ucpany nosik, koupili jsme odsavacku na vysavac, ale nevim, zda ji je vhodne pouzit jen na ucpany nos... taky chudak Vojtik trpi na bolesti briska, je desny, ze mu nemuzeme pomoci ☹ koupili jsme kapicky, zitra budeme mit pujceny postarek s peckami na nahrivani briska a bude i mast Pupik, snad neco pomuze... snazim se jist jen nenadymave potraviny, nadyma asi i cerstve ovoce a zelenina, nekdy i mleko, maso, prijde mi, ze bych nemohla nic jist...

jak se dari vam?

kocicinka
23. čer 2009

ahoj,jeste jsme v porodnici,v nedeli v17.11se mi narodil syn Jonas.mel 4,5 kg a 52 cm.porod byl des.vic napisu z domova. je nadherny,ma huste cerne vlasy.ted ma ale problem.je na antib.ohledne mozne infekce.pa a drzte nam palce.

luccii
23. čer 2009

koci obrovska gratulace a drzim palce, aby byl Jonasek zdravy!!! 🙂 krasny jmeno jste mu vybrali! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru