Alergická reakce po ATB Ospen, můžu dát Fenistil?

hanka.knizkova
25. kvě 2014

Dobrý den potřebovala bych rychlou radu,dcera má angínu od pátku bere Open už ho měla několikrát a nikdy žádnou reakci neměla,ted má však po celém těle kopřivku a hrozně jí to svědí..myslíte že ji můžu dát fenistil kapky ? Aby se vyspala,protože včerejší noc byla příšerná,pořád se budila,škrábala se a brečela že jí to svědí..ráno musim zavolat doktorce..

schnek
25. kvě 2014

syn tohle kdysi měl, během odpoledne se mu po celém těle udělala kopřivka, která po zyrtecu slezla. Neváhala bych a dala cokoli, co doma máte.

hanka.knizkova
autor
25. kvě 2014

@schnek děkuji,jsem volala do Motola a velmi nepříjemná sestra či doktorka - nevim , mi řekla že máme přijet že mi rady po telefonu dávat nebude 😠

schnek
25. kvě 2014

@hanka.knizkova zkusila bych to a uvidíš, když to nepoleze dolů, tak bych jela.

hanka.knizkova
autor
25. kvě 2014

@schnek dala jsem jí Fenistil kapky a namazala ji to Bepathen mastí a uvidíme tak jako tak ráno volám naší doktorce co a jak dál..

kocka5
25. kvě 2014

@hanka.knizkova když se tohle stalo nám, tak na pohotovosti mi řekli, ať vysadím léky...... dali mu dithiaden..... a pak mi řekl, co to jsem za matku, když nevím, že kopřivku sráží špenát..... že mu ho mám uvařit.......

Tak si myslím že fenistil to srazí...... ten už nám srazil veškeré kopřivky z různých krémů😀

janazigm6
21. lis 2014

Dobrý večer, potřebovala bych vědět, jestli když má dcera ospen hrozne kašle, můžu jí dát fenistil kapky? prý to uklidnuje sliznici a líp by se ji spalo

zanda30
22. lis 2014

@janazigm6 Syn dostal pred 14dny od nasi doktorky na spalu ospen a vzhledem k tomu jakou mel po tele a v hlave "koprivku" 3x denne 11kapek fenistilu ....takze kombinace se nevylucuje