Bazální teplota a měření

enrice
22. únor 2017

Krasny rano preji🙂 mam jeden dotaz....po menstruaci sem mela bazalni teplotu 36.4 36.5_36.6....na tyhle urovni se nekolik dni drzela....3 dny sem pak mela 36.9 ...dneska kolem půlnoci ( po 4 h spanku...A tom sem si měřila jen ze zvědavosti ) 36.6 a ted zase 36.8 .....nemate někdo zkušenosti s těmito teplotami..dekuju za kazdy příspěvek

digisek
22. únor 2017

Bazální teplota se měří stále ve stejnou dobu aby to mělo tu vypovídací hodnotu....takže když měříš v jinou hodinu tak ti to ukáže jinou teplotu......jinak teploty se mi zdají normální. Možná by bylo dobrý položit konkrétní dotaz na co se vlastně ptáš

enrice
autor
22. únor 2017

No ta teplota 36.8 je ta co merim ve stejny čas....sem v mereni nováček ale co sem si cetla nemela by se zvysovat?

digisek
22. únor 2017

@enrice vždyť se ti zvýšila....z 36,6 na 36,9......ten malinkej pokles dnes z 36,9 na 36,8 nic neznamená, to je normální......

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
enrice
autor
22. únor 2017

Tak děkuji🙂 ten graf zkusim aby byl lepsi prehled🙂

natysnovec
1. čer 2017

Ahoj moje bazalni teplota je 37,5 co to znamena?

digisek
5. čer 2017

@natysnovec nic.....aby jsi mohla něco usuzovat z teploty tak si ji musíš měřit celý cyklus.....jedna hodnota a navíc neurčena časově je nicneříkající

natysnovec
5. čer 2017

Uz je to 4 dny co isem to nedostala,delala sek si test ale vysel neg.ale myslim ze je to brzo.Jsem naladova a to dost,ptom vzdy tak po 3 h mam hlad a hrozne me boli bricho(podbrtsek a po sleze hned zaludek)tak nevim.

natysnovec
5. čer 2017

@digisek dneska jsem byla na gynde tak doktor rikal ze na to ze uz sem to mla dostat tak moje sliznice je dost vysoko...tak nevim. Ani injekci mi nedaly.

frulu
28. kvě 2020

Ahoj, v měření bazální teploty jsem nováček a vůbec se v tom grafu nevyznám. Měřeno bazálním teploměrem v ústech, každý den + - ve stejnou hodinu. Dokážete někdo určit zda a kdy u mě došlo k ovulaci? Děkuji za odezvy!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru