Bodavá bolest u pupíku v těhotenství, je to normální?

andrisek123
1. zář 2015

Ahoj, neměla jste náhodou některá z vás takovou silnou bodavou bolest u pupíku? Mám to tak i takový citlivý na dotek. Po chvilkách mi tam tak šíleně bodne a nevím, zda to bývá normální a nebo jestli to mám začít řešit.
Děkuji

bylinka36
1. zář 2015

@andrisek123 Ano měla, nejenom kolem pupíku, do toho bolavé svaly a vazy a jak začalo růst bříško mám pocit, že musím každou chvíli prasknout. Ale pokud si nejsi jistá zajdi si k doktorce, je to rozhodně lepší než se zbytečně stresovat a bát se o maličké ...

andrisek123
autor
1. zář 2015

@bylinka36 To si mě aspoň trochu uklidnila 🙂 Já tam dneska bohužel svoji doktorku nemám, musím počkat až do zítřka, tak jsem taková trochu nervózní.

bylinka36
1. zář 2015

@andrisek123 Já jsem také pořád nervózní a bojím se o maličkou, ikdyž cítím, že se hýbe. Ale to je asi úděl nás matek bát se o své dětičky 😉 . Doufám jen, že až se narodí nebudu příliš moc hysterická matka a nechám ji trošku prostor pro život 🙂 ...

klotas
1. zář 2015

Ano měla a občas do teď mám. Mě teda bolest kolem pupíku trápila už dříve (kolem 15ti let), ale na začatku těhu se mě teď objevuje často. Dr. mě řekla že to souvisí s vejcovodama. Hodně mě to bolelo při zahnizďování (měla jsem žluté tělisko těsně na kraji vejcovodu) a teď to prý souvisí s růstem dělohy. Prý to vůbec nic není, ale taky se vždycky trochu vyděsím :D Hold občasné bodnutí, píchnutí a tlačení k těhu prostě patří 🙂

sarkanova3333
15. zář 2015
Uživatel sarkanova3333 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkanova3333.

to ja jsem spis citila takove tuhnuti, ale dostala jsem na tento problem magnesko od doktorky a zabralo to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru