Bolest močové trubice ve 37tt, tlačí mimi?

janicka312
19. bře 2013

Poraďte, bolí mě močová trubice (jako po cévkování když je podrážděná), ale při močení vůbec. Mám to už pár dní a pořád se to stupňuje. Dnes jsem byla na natáčkách a všimla jsem si, že je to hlavně když se prcek hodně hýbe. Myslíte, že mi na ní třeba tlačí? Měla jste to některá? Jsem dnes podle ultrazvuku 36+4. Minulé pondělí jsem byla na prohlídce a čípek jsem měla zkrácený na 2cm a jsem otevřená na prst. Tak co myslíte?

speedygon
19. bře 2013

@janicka312 mohlo by to dělat mimi...pokud máš moč v pořádku, infekce to nebude....poraď se na příští prohlídce...a přeji pohodový a rychlý porod, pokud se tu už nepotkáme 🙂

janicka312
autor
19. bře 2013

Mám právě vše v poho, ani žádný výtok nic, tak asi je to fakt jak se posouvá dolu, ale je to dost nepříjemné. 😒

hanulaka
19. bře 2013

Může to dělat veliká děloha, jak tlačí na močový měchýř. Uvidíš, jestli se Ti to po porodu ztratí. Mě se to stalo až po třetím porodu, jak děložka změnila trochu polohu. Musím cvičit Kegela.

aneta0707
19. bře 2013

@janicka312 me tam dole boli porad, je to podle me od toho, jak se tam cpe a tlaci tam tu hlavu za kazdou cenu 😀 neco se skripnout musi. me to boli nejvic ve stoje a pri chuzi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru