Bolest stydké kosti. Co mi pomůže?

pavlanatlinka
21. lis 2011

Ahojky, nevíte, co by mohlo pomoct na bolest stydké kosti? Čím dál víc mě to bolí a hlavně v noci, když se otočím tak je to šílená bolest a hlavně taky při vstávání a zvedání.

keila
21. lis 2011

Taky mě bolela strašně moc a bylo to prostě tím, že malá už hlavičku měla hodně natlačenou dole. Pomůže jen porod 😉

romcovaklarka
21. lis 2011

Já s tím sice problémy moc neměla, ale v těhotenství se mě ptala v poradně doktorka, jestli mě to bolí a že kdyby jo, tak by mi napsala rozpustný vápník. Ale jestli to pomůže, to nevím 😅

gejbule1
21. lis 2011

Asi tě moc nepotěším 😠 Mám to také tak jsem se na to ptala v poradně doktorky a prý to je způsobeno hormony které působí na měknutí kostí a chrupavek jako příprava k porodu.prý na to nic není a musím to vydržet 😖 .
Snad to brzy přejde 🙂

andelka
22. lis 2011

Mně to bolí už teď, v prvním těhu až v posledních asi 6týdnech. Tak se těším na porod 😀

marinka
22. lis 2011

Taky jsem to měla a byla to síla, hlavně při druhém těhu 😒 Bohužel, asi opravdu nepomůže nic jiného, než to vydržet ☹

28marci
23. lis 2011

Taky se hlásím do klubu... Bolet to začalo nějak kolem 36tt, pak se to trošku zlepšilo, ale od 38tt je to jenom horší 😖 Příroda to má asi tak zařízené, aby se žena začala těšit na porod 😎
Nedá se pohodlně ležet, sedět ani stát - ale prostě se to musí přežit! Mě trošku pomohl při sezení takový ten poporodní polštářek s dírou uprostřed, ale žádný zázrak 😝

anieanne
23. lis 2011

Mě v prvním těhu i teď začala bole okolo 13tt...

pajinka7
10. pro 2011

Jsem ve 36tt a bolí mě to už tak dva měsíce. Teď se to stupňuje a někdy ráno nemůžu ani chodit, taky se už těším na porod 🙂

kikuta
20. pro 2011

No ja mám poriadne bolesti tej lonovej stydkej kosti, aj akoby ma väzivo či tie chrupavky boleli medzi nohami tak, že nemôžem ani poriadne s ľavou nohou hýbať a stúpať na ňu, takže už ležím 3 týždne minimálne a keďže som v 36 týždni tak ešte mesiac ma čaká v posteli ... ja len dúfam že naozaj to po pôrode prejde a že sa to ešte nezhorší pertože ja tu kosť mam aj mierne rozostúpenú aspoň dúfam že mierne rozostúpenú keďže mi ani lekár nepovedal nakoľko je rozídená. Pomáha troška homeopatikum Osteocynesine, a mastička Traumeel a tiež Arnika.

key25
27. led 2013

mám úplně to samé od 34 týdne :-/ 🙂 když vstanu tak mám pocit že mě to položí na kolena. Je to hrůza a spaní taky nic moc 🙂 ale co pro naše miminka neuděláme 🙂 musíme vydržet.

burdka
28. led 2013

Ahojte holky,taky mě to bolí,asi týden. Jsem v začátku 31 týdne,tak snad to není na předčasný porod...ještě máme čas. Držte se..

doniee
25. kvě 2015

taky mě to nehorázně bolí, kolikrát když ežím,ani nohy zvednout nemůžu, je to strašné a to jsem teprve ve 33 týdnu. Příští týden jdu na poradnu, tak se zeptám,protože jsem slyšela ,že a to pomůže ne horká ,ale teplá vana,samozřejmě jí musíme mít pořádně umytou,kvůli hygieně.Taky čekáme první. 🙂

kacka1982
25. kvě 2015

Rozpustné tablety vápníku. Já měla taky hrozný bolesti, hlavně ráno při vstávání. Dr. říkala že ze mě malý vytáhl hodně vápníku. Beru vápník a musím říci že je to o hoooodně lepší 😉

maudn
25. kvě 2015

Já už mám rok a půl od porodu a ještě mě někdy dost bolí

dindonka
27. čer 2015

U prvniho to bylo skoro pred porodem. Ted uz od 16 tt. Bolest je silena. Nic nepomaha. Zatim jsem to dr nerikala, magnezko nepomaha.

cica002
27. čer 2015

Mela jsem u 2.ditete stejny problem,zlepsilo se to po uzivani
Caltrat+ (vapnik) ,ktery mi napsal gynekolog.

marky8822
27. čer 2015

Mě bolí stydká kost asi od 20.tt... koupila jsem si kvalitní těhotenský pás a musim říct, že když ho nosím, tak se mi hodně uleví... někdy v něm i spím... Pak mě to třeba 3 dny neboli a když cítím, že to začíná a nebo vím, že budu někde třeba dlouho chodit, tak si ho vezmu... A fakt je to lepší...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru