Bolest v kříži jako při ms v 28.tt. Může se jednat o poslíčky?

tinkad29
13. zář 2019

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti. Začínám 28tt a někdy mám větší bolesti v krizi.. Jako na menstruaci. Břicho mě ani neboli, tam mě jen občas pichne, ale ty záda jsou občas horsi. Může se jednat už o poslicky, nebo to je prostě jen tím že jsem dal? Bývá mi i divne od žaludku, trochu belavy vytok, ale to je asi normální 🙂 Děkuji za názory, snad neplasim 🤔

adelinaover30
13. zář 2019

@tinkad29 s timhle jsem pred tremi dny skoncila v nemocnici a stale tu jsem pro hrozbu predcasneho porodu,pro ktery je bolest v krizi charakteristicka...takze ta me radsi k doktorovi

kusanagi87
13. zář 2019

Radeji k lekari. Mela jsem to u vyvolaneho porodu, fakt brutální bolest a byl to hematom a abrubce placenty, pro kt je taková bolest typicka. Radeji bych jela na kontrolu.

xsenova
13. zář 2019

@tinkad29 po 9 hodinach krizovych bolesti v 28tt som skoncila u Apolinara s rozbehnutym porodom a kontrakciach po 5 minutach. Mala som zanet ledvin. Dostala som ATB a magnezium, porod zastavili.

tinkad29
autor
14. zář 2019

@adelinaover30 raději jsem večer jela a nechali si mě tu taky :( zkrácený čípek a dokonce i nalevka. Doufám že to bude dobrý, musím jen ležet. Jak je Tobě?

tinkad29
autor
14. zář 2019

@xsenova a všechno dobre? Ja raději taky jela a nechali si mě tady, mám zkrácený čípek a i nálevku :( snad to dopadne vše dobře.

adelinaover30
14. zář 2019

@tinkad29 taktez mam zkraceny cipek a.lezim v nemocnici a zatim nastesti drzime! Drzim palce!

tinkad29
autor
14. zář 2019

@adelinaover30 taky moc držím pěsti!!! A v kterém jsi týdnu?

adelinaover30
14. zář 2019

@tinkad29 dekuju,ve 30.tt

tinkad29
autor
14. zář 2019

@adelinaover30 a řekli Ti co dál? Čípek máš kolik? Mě mudr řekl že uvidíme co bude dál. Dali mi magnesko, a teď mi dávají i atb na zánět, měla jsem něco zvysenyho v krvi a moci. Tak snad to pomůže :( aby se tam Ti naši drobecci co nejdyl udrželi

adelinaover30
14. zář 2019

@tinkad29 cipek mam 19mm,lejou do.me.nonstop magnesium a vyckavaji...je to obrovsky stres,ale.musime to kvuli milackum vydrzet!

tinkad29
autor
14. zář 2019

@adelinaover30 jak říkáš! Musíme a zvládneme to! Věřím tomu 🍀

xsenova
15. zář 2019

@tinkad29 ano, vsetko ok. Zostala som 5 dni na kapackach v nemocnici, na 14 dni mi dali Zinnat - na zanet ledvid. Zanet ledvin je spustac predcasnych porodov. Akonahle sa nasadia ATB, tak sa porod zastavi, a v pohode vydrzis do terminu. Niektore maminky prenasali 🙂 a este boli na vyvolavacke 😅 Neboj vsetko bude v poriadku 🙂 Drzte sa ❤️

tinkad29
autor
15. zář 2019

@xsenova nasli mi právě taky v krvi i v moči zvýšené leukocyty a bakterie, ale přesně mi neřekli. MUDr nasadil pro jistotu už včera atb zilne a zatím nález stejný :( ani horší, ani lepší. Takže doufáme že bude vše v pořádku a už bude jen líp. Děkujeme 🍀

xsenova
15. zář 2019

@tinkad29 ja si spominam ze som o 5 poobede nastupila do porodnice a mala som kontrakcie do 4 do rana 🙂 pred odchodom mi lekar skenoval ledviny (pred 10 studentami 😅) a bolo vidiet, ze su stale zuzene 🙂 neboj, to bude v poriadku. Hlavne ze si vcas prisla, nasadili liecbu. Uz to bude len lepsie ❤️

tinkad29
autor
15. zář 2019

@xsenova tak hlavně že to dobře dopadlo 🍀 a čípek a tu nálevku jste měla jak?

andrejicek24
26. říj 2019

Holky tak jak jste dopadli?

tinkad29
autor
2. lis 2019

@andrejicek24 ahoj, já dnes 34+4 a zatím držím, ležím už doma.. ale těžko říct jak dlouho ještě vydržím 🤔 někdy mám pocit že už to brzy přijde, ale modlím se 🙏 snad jeďte aspoň 2 týdny zvládneme. Co ty? Máš zkrácený čípek?

adelinaover30
2. lis 2019

Ja take stále 2v1, aktualne 36+3 ,na 2 prsty otevrena,cipek uz nemeri...pry klidne 2 tydny jeste můžu vydrzet,tak snad 😊

tinkad29
autor
2. lis 2019

@adelinaover30 to je super, myslela jsem na Tebe 🙂 doufám že taky vydržím ještě. Máš nějaké bolesti?

adelinaover30
2. lis 2019

@tinkad29 ne ne,nastesti nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru