Používáme cookies. Více informací zde. OK

Bolest zad v bederní a křížové oblasti

mi21
4. zář 2019

Zdravím, jsem v 35 TT a poslední dobou mě trápí veliké bolesti zad (ikdyz bříško zase tak velké nemám). Z počátku to bolelo převážně večer a včera se stalo, že už od 14:00 až do 23:00 to bolelo, než jsem usnula vyčerpáním. Nepomáhá mi nic ( když to přijde), ani sprcha ani joga ani gym. míč. Nemůžu stát, sedět ani ležet, jen čekat, jestli to trošku přejde a dovolí mi to usnout. Máte to taky nějaká stejně ? Co dělat ? Děkuji.

garalela
4. zář 2019

@mi21 urcite resit s doktorem. Tady na fóru to stejne nevyřešíme. Taky mne moc bolela zada, po porodu, když jsem se v porodnici zohla pro maleho, jsem se ani nemohla narovnat, plazila jsem se k telefonu a volala na sestricky. Rok mi vsichni rikali, ze telo dostává s tehu a porodem zahul a tak jsem neskuhrala az jsem v roce ditete prestala citit nohu. Pak dostaly vysetreni spad, dve vyhrezly plotynky, do toho ještě nestojící nechodici lezouci dite a ja vydrzela jen klecet v rohu pred sedačkou a zapirat se obouma rukama a sycet. Az odrodis, nenechej si říkat, ze to k tehu a porodu patri.

Sem začni psát odpověď...

Odešli