Bolesti čípku. Je to normální, nebo se mám bát?

eellushka
23. bře 2022

Ja už jsem jak malá, ale potřebuji vaše rady. Už třetí den mam divný tlak na čípek a konečník. Když se malý hýbe tak mě bolí i čípek, takové dloubání. Nebo když lékař dělá stěr.
Sama nevím čemu to pořádně přirovnat. Břicho mi tvrdne spíše ve spodní části a občas mam i mirnou bolest jako při menstruaci.
K lékaři jdeme až v pondělí a nechci nějak plašit. Cipek mam zkrácený 2,5 už asi od 16 tt , beru magnesko ,ale zda se mi ,ze to vůbec nepomaha. Dneska 32+0tt
Musim se bát a nebo je to v tomhle období normální?

teress1215
23. bře 2022

@eellushka také mi v tomto týdnu začalo pichani u čípku šlo mi to až do nohou, od 35tt se přidala bolest podbrisku jako při ms, bolest zad a prý to jsou posličci ale není bolest jako bolest. Pokud se ti něco nezdá tak si zajdi k doktorovi 😊 těžko posoudit jestli te to bolí jako třeba mě 🤷🏼‍♀️

sanyy22
23. bře 2022

@eellushka já měla něco podobnýho ve 30tt, a museli mi dávat 2 dny kapačky, a pak jsem musela jen do porodu ležet, ležet, ležet....

eellushka
autor
23. bře 2022

@sanyy22 já jsem právě na rizikovym uz od 16tt. Předesle tehotenstvi mi ukončili ve 32 tt malá nerostla a před tim jsem byla asi třikrát na kapackach protože sem prostě rodila... Tak mám trošku obavy. Naposledy dr rikal ,ze je vse ok a ze de čípek nezkracuje 🤷🏽‍♀️ tak jsem si myslela ,ze bude vse oka a teď přišlo tohle .... Mam doktora docela daleko, a vim ,ze se rika radši 100x zbytečně než pozdě, ale taky nechci otravovat 🙈 uvidím ještě dneska. Kdyžtak si zavolam a prostě pojedu ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru