Bolesti jako při menstruaci (ve III. trimestru)

anka.
21. led 2008

Ahoj holky, máte to taky tak? Bolí mě poslední dobou čím dál častěji břicho jako bych měla dostat menstruaci. Je to v pořádku nebo raději na konzultaci s dr?

anka.
autor
25. led 2008

caira_jo, taky jsem uvažovala jaká budu frajerka, když už teĎ kručím, že to bolí 😀

danca27
25. led 2008

Ahoj holky jé vy mě strašíte já měla tyhle bolesti včera večer jsem se rozčílila a ...ale jen tak asi pul hodinky...není to moc brzy??...přesně úplně ten tlak jako když jsem to dostala a povolilo to au ..nepříjemný pak mě píchalo do zad jako do obou stran tak jsem si lehla na bok a říkala jsem si tak co teď..nějak to pak povolilo a přešlo...☹

anka.
autor
25. led 2008

danca_proč strašíme? Podle všeho je to asi normální... (teda já si to alespoň říkám 🙂

kachnicka01
25. led 2008

jojo asi to je fakt normalni.. taky se doporucuje si dat koupel, ze ty poslicci zmizej .... a proste si lehnout odpocinout a tak.. jinak s tou hrazi..jako ja si tam uz nedosahnu pomalu - sem rada, ze si otru zadek hahaha 😀 takze na to prdim ale budu pit ten malinik a uvidime jak to dopadne 😉

caira
26. led 2008

tak uz me to bricho zlobi celkem na dennim poradku, dneska me to zase zacalo pobolivat jako pri ms tak jsem si musela jit dat teplou vanu a pak to zase preslo..no a pak opet po ceste z mesta, kdyz jsme se s manzou vraceli z nakupu..takze uz to fakt asi budou ti poslove, ale pro jistotu zavolam v pondeli memu dr a ujistim se, ze je to ok, protoze treba na nekterych anglickych strankach pro tehule pisou, ze by mel v tomhle pripade clovek volat dr..tak to pro jistotu udelam.

anka.
autor
28. led 2008

caira_tak dej vědět co dr. Myslím, že to bude v pohodě. Jsi na tom přece jenom trošičku jinak než my tady (jakože myslím, že más na poslíčky už právo 😀

caira
28. led 2008

tak dneska jsem se k doktorovi nedovolala tak to zkusim zitra, doufam, ze to fakt nic neni a jsou to jen poslicci, mam ted o prcka porad strach, jak uz se clovek blizi do cile tak se porad desim, ze by se jeste mohlo neco stat 😒 no klepu na drevo, modlim se at je vse ok 🙂 JInak jsem docela vytocena, protoze jsem myslela, ze ted budu chodit na kontroly kazdy tyden a moje PA si me pozvala az na konec unora 😒 mezitim jdu klasicky na kontrolu k GP { doktor-asi jako u nas obvodak}..takze jsem z toho takova zmatena, ja cekala, ze me budou ke konci nejak vic hlidat a ono nic...

toni78
28. led 2008

Ahoj holky,mě např.vynechala MS a mám už docela velké zpoždění(pobolívá mě břicho jako bych to měla právě dostat a bolest prsou.......hrůůůza)myslíte si že můžu být těhu??Měli jste takové příznaky?Díky 😉

ewelly
28. led 2008

ahojky holky
ja mam takove bolesti jako pri ms ted ve druhem trimestru!neni to porad,jen obcas..snad je to normalni,jinak se citim v pohode a s miminkem dle vysetreni je taky vse ok!
toni ja mela takovehle prvni priznaky,jake popisujes tak preju hodne stesti! 😉

caira
28. led 2008

ewelly, no me bylo receno, ze tyhle ms bolesti jsou poslicci..takze na ty je u tebe jeste sakra brzo...radeji to konzultuj z doktorem, pro jistotu..

Toni: jo jo, ja taky mela klasicke ms bolesti a to uz jsem byla tehu, je fakt, ze ja zjistila, ze jsem tehu uz v den kdy mela dorazit ms..ale v zacatku je to naprosto normalni, protoze se roztahuje deloha 😉

kachnicka01
28. led 2008

holky a taky vas tak jako boda do pochvy kdyz treba jdete? Me priserne fuj a tvrdne mi porad bricho a boli me jako MS ted docela casto.. zitra musim k obvodacce pro vysledky EKG - mam to pres cely mesto tak sem teda cela nadsena..jako me pripadne, ze tyhle vysetreni jsou spis sikana tehotnych..uz toho mam fakt po krk 😠

Toni: me na zacatku tehu bricho jako pri MS bolelo fakt hodne a casto a prsa taky - ta me bolela uz asi 5 dni po oplodneni... taky jsem mela porad hroznej hlad.. takze treba jsi tehu - preju moc moc moc stesticka aby to vyslo a dej vedet, ju? 😉

toni78
29. led 2008

Ahoj holky,tak jsem Vám přišla napsat výsledek testu-a to je ...................//.............. 😉

anka.
autor
29. led 2008

kachnicka_to, co popisuješ, se mi dělo zrovna včera. Měla jsem pocit, jakože mě miminko dloube někde úplně dole a strach, že se počurám... (doufám, že i tohle je normální) 😉

caira
29. led 2008

toni: velikanska gratulace, drzime palecky at je miminko zdrave a krasne, tfuj tfuj tfuj 🙂

toni78
29. led 2008

Děkuji holky-Vám taky vše jen nej...nej...nej 🙂

caira
29. led 2008

toni: ja si jeste ted vzpominam na den, kdy jsem objevila na testu //, cely den jsem se culila jako idiot a mela pocit,ze bych to nejradeji vyzvanila uplne kazdemu..i kdyz jsme to krom mych rodicu nerekli nikomu az do 12tt { coz bylo sakra tezke} 😀 ale desne na ty zacatky rada vzpominam { teda ne na tri mesice trvajici nevolnosti } ale na vse ostatni 😀

gaba3
29. led 2008

ahoj holky 🙂 jak jsem slíbila, tak píšu 😉 tak jsem se na ty poslíčky ptala Dr. a říkala, že je to ještě brzo, tak mě prohlídla a na porod to naštěstí zatím nevypadá, ale když mě už trápí poslíčci, takže mi nezaručí, že předčasně neporodím 😕 a že když mě to chytne, tak si mám dat teplou vanu nebo sprchu a že by to mělo přestat a pokud to nezabere a bude to intenzivnější, tak chytnout tašku a honem do porodnice 😅 no a dnes v noci mě to chytlo po 5min. a naštěstí to po půl hodině přestalo! tak bojím bojím ☹
Anka: to taky znám a prcek mi to dělá docela často, to bude močový měchýř a nejlepší je, když se ti tam dloube a jseš třeba v obchodě, to chodím jako blbec 😀
jinak toni také gratulace 🙂 😉

anka.
autor
29. led 2008

gaba_jsi moc hodná, žes napsala. I když to info mě moc nepotěšilo ☹ Tak držím palce, aby šlo všecko tak jak má. Ještě jsem se chtěla zeptat: Tebe to bolelo teda vždycky chvíli a za 5 minut zas? (mě to bolí spíš třeba půl hodiny vkuse...)

sisstin
29. led 2008

holky..já to měla taky..někdy od 30tt..když jsem dýl šla nebo stála..a držela jsem do 42tt-..tak klid 😖 😅

anka.
autor
29. led 2008

Hehe siss, díky! 😀

gaba3
29. led 2008

anka: vkuse mě to nebolí, spíš po takových intervalech.....chviku bolest a pak jakoby zmizne a pak zase....a hlavně v klídku, známá mi ted říkala, že taky přenášela a poslíčky měla od 32tt 😉 já to zatím taky nějak neřeším, ale je dobré vědět co a jak, kdyby to náhodou přišlo, vyptávala jsem se do jaké porodnice kdyžtak máme vyrazit (ještě němáme vybráno), tak kdybych rodila do 36tt, tak mám instrukce 🙂 počkej, beztak si tady budeme psát ještě po termínech a tomuto se budeme smát 😉

krista
29. led 2008

Ahojky tak já nevím co jsem měla včera ale podle všeho poslíčky asi ne, to nemělo žádný intervaly, trvalo to 2 a půl hodiny, nezabrala ani teplá sprcha ani vana, přestože jsem v ní ležela asi 25 minut, pak mi začly mžitky před očima tak jsem radši vylezla, protože jsem měla sama o sebe strach, abych se neutopila 😖 ani to intenzitu nezvýšilo, bylo to neměnný, ale dost protivný, no dneska už nic tak jsem ráda 🙂 Bohužel to k tomu konci asi patří 🙂

kachnicka01
29. led 2008

Juu Toni - moc gratuluju - mam radost jako blazen 🙂 tak at mas pohodove tehu a netrapi te zadne nevolnosti a tak 😉 a hlavne, at je miminko zdrave jako ripa 🙂 🙂

jinak me to taky boli spis jako v kuse.. jdu na kontrolu v patek, tak se na to zeptam taky 😉 jinak dneska jsem jela k obvodacce pro vysledky EKG no a nedojela sem - vydrzela sem v buse 4 zastavky a myslela, ze omdlim, tak sem vystoupila a v tom me louplo v zadech mezi lopatkama...a jak mi bylo zle, tak sem se samozrejme rozbrecela - no trapas - a volala manzovi, at pro me prijede, ze asi umru...jako nevedela sem, jestli sebou driv svihnu o zem nebo porodim nebo co jako ☹ holky ja sem strasne ubrecena to je des, fakt se stydim..ja uz vidim, ze budu brecet i pri porodu 😠

jo segra to pichani mezi nohy mela taky a byla mesic pred porodem otevrena na 3cm a doktor ji porad strasil, ze porodi driv a taky rodila az v terminu, takze snad to taky dotahneme do konce 🙂

gaba3
29. led 2008

holky, když to začínalo v tom 30tt, tak jsem měla bolení taky párkrát vkuse, ale ted je to takový jinačí a v noci jsem se fakt bála, abychom nevyrazili do porodky 😅 radši jsem manželovi nic neříkala, protože ten by plašil ještě víc 😀
Kachnicko: já v buse taky nevydržím a v obchodech mám šílený návaly a bojím se, abych sebou někdě nepráskla, prostě to k tomu asi patří, musíme vydržet 😉 a s tou plačtivostí, taky jsem naměkko, stačí na mě zvýšit hlas a jsem KO a nebo jsem koukala na porod nebo jen četla a rozbulela se 😅 nic si z toho nedělej, nejsi sama bulíček, tak si prostě u porodu pobulíme ne? 😉

kachnicka01
29. led 2008

hmm no to je fakt..urcite nebudeme prvni ani posledni, kdo tam bude bulet... 😅 dekuju za uklidneni. jsem rada, ze v tom nejsem sama 😅 v obchodech to na me taky jde, ty zatraceny mdloby..fuj!

gaba3
29. led 2008

😉 no já si vždycky vezmu jen košík do ruky, že rychle nakoupím, takže se nemám o co opřít a pak když běžím honem k pokladnám, abych byla rychle na vzduchu, tak jsou jak na potvoru fronty, to vždycky nevím, co dělat 😠
jinak jsem se ted bavila se švagrovou a personál v porodnici je na takový věci zvyklej, prej tak i tak zahodíš všechny zábrany, tak jsem na to teeeeda zvědavá 😕 a koukám, že máme podobný termín 🙂

kachnicka01
29. led 2008

no to je presny! jako fronty to je neco na me... si vzdycky rikam, ze by me mohl treba nekdo pustit, ale prdlajs 😠 jako na ty zabrany sem taky zvedava..jestli se treba u toho porodu i po...ach jo! To je teda predstava!!!!! 🙄

Termin mame skoro stejnej, tak sem zvedava, kdy to na nas prijde. 😉 .. ja sem taky mela uz zavolat do porodnice a domluvit si ze si to tam pujdem prohlidnout ale porad nejsem schopna.. ach jo! Kdyz proste ja ty doktory fakt nemusim a navic sem jeste nikdy nebyla v nemocnici, takze z toho mam trauma dvojnasobny 😕 😕

gaba3
29. led 2008

jojo, to on tě nikdo nepustí, to je asi normální 😠 kolikrát i v obchodních centrech, když jsou fronty na záchod, to by se taky hodilo, kdyby těhotná měla přednost, když nás ty prďolky tlačí na močáky vid? 😉
a porod si radši ani nepředstavuju, manža to chtěl točit, tak jsem rázně zakročila, že to v žádném případě! ale myslím, že bude sám pěkně vykulenej a že na kameru si ani nevzpomene 😀
no a dneska jsem se koukala, že mám 55dní do termínu, uf - začíná mě to děsit + ještě poslíčci už teď 😅 😕
Co se týče porodnice, chceme asi do Havlíčkovýho Brodu a musíme tam projít předporodním kurzem, když chce manža být u toho, jenže ted jsme bez auta - kupujeme nové, tak doufám, že to do porodu stihneme a tím pádem předběžná návštěva porodnice taky zatím nehrozí - to pak budeme honit na poslední chvíli 😅 ale aspoň nás to nebude stresovat ne? 🙂 😉

kachnicka01
1. únor 2008

to jo 😉 Ja chtela do Neratovic (bydlim Praha - Čakovice), ale tam me odmitli, ze maji plno az do cervna (blazni), takze nakonec budu rodit v Turnove.. ja sem se tam taky narodila, tak budu podruhe v zivote v nemocnici, a to v te same hihi 😀 tak snad to tam bude dobry.. my nastesti na kurz nemusime, takze to jsem rada...

Jooo a dneska sem byla na kontrole na gynde a mam vse ok, takze dokonce uz nemusim lezet 😀 a dovolil nam sex!!!!! Ale to jako myslim, ze by ted uz byl spis smesny pokus o neco jako sex...hihi.. akorad prej si v sobe nemam nechavat spermie.. jo a bral mi ster z delozniho cipku a to byla bolest, ze sem myslela ze umru fuuuuuuj 🙄

gaba3
1. únor 2008

ahojky 🙂 to tě jako fakt odmítli jo? tak koukám a aby i s náma v tom Brodě nevypekli teda, to by bylo v háji! a to máš, fajn, že seš rozhodnutá 😉 já se narodila v Novém Městě na Mor., tak třeba tam taky nakonec skončíme a bylo by to pro mě taky podruhé v nemocnici, ale bohužel jsem po novém roce už ležele v podstatě poprvé nebo podruhé (když počítám své narození) a hrůza - šílená nuda! ale v porodnici se určitě nudit nebudeme, než vykoukáme ty naše bobínky, tak pojedeme domů 😉
A to je super, že je u vás vše ok a můžeš normálně fungovat, i když s tím sexem je to fakt spíš směšný 😀 já než se otočím, či vystřídáme polohu s tím pupínem, tak je pomalu po srandě 😀 😀 jo a o gyndě mi ani nemluv, taky mě to vyšetření nikdy tak nebolelo, nevím,čím to je, jestli tím pokročilým těhu??? mě vyšetřovala a prohmátla čípek a myslela jsem, že padnu brrrrr, tak vidím, že nejsem jediná 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru