Bolesti v kříži. To jsou také poslíčci?

tess223
19. říj 2021

Ahoj 🙂 chtěla bych se zeptat. Už od včerejší noci mám bolesti v kříži, jako při MS. Jde mi to i do podbříšku, občas přijde pořádný poslík, křeč a ztvrdne mi celé bříško. Dneska mi začala odcházet hlenová zátka, ale velmi postupně, maličko. Ale jde mi o to, že ta bolest v kříži je nonstop, jen když jsem se byla projít, tak jsem ji nevnímala tolik, ale jinak je nonstop. Tak to jsou také poslíčci? Byla jsem ve vaně a nepřešlo to, jen to bolelo méně. Tak jsem z toho taková celá zmatená :D dnes jsem 39+0

klokanka31
19. říj 2021

@tess223 U mě bolest v kříži znamenala porod. Nic jiného mě nebolelo.

klokanka31
19. říj 2021

@tess223 Každopádně bych být tebou radši zajela do porodnice na kontrolu abys nakonec neporodila doma 🤭

kafr
19. říj 2021

Taky to můžou být kostí jak se rozestupují před porodem... Ale kontrola není od věci...

janina228
19. říj 2021

..u mě taky ☺️. U první mě braly bolesti v kříži 3 dny, u druhé jsem ten samý den jela do porodnice ☺️

sanyy22
20. říj 2021

@tess223 zkus zavolat do porodnice, oni ti řeknou ♥️

orisek56
20. říj 2021

Mě berou tak 14 dní a furt jsem 2v1

tess223
autor
20. říj 2021

Holky moc děkuji za odpovědi 🙂 v noci se mi k tomu přidaly pořádne křeče do podbřišku, ne nějak pravidelně, tak jedna za hodinu, ale rozhodně to vzbudilo :D tak za chvíli jdu zkusit vanu, jestli se to rozezene nebo zpravidelni 🙂

janina228
20. říj 2021

@tess223 držím pěsti ❤️, myslím že se bude jednat o možnost číslo dvě 😊

tess223
autor
20. říj 2021

@janina228 moc děkuji 🙂 já popravdě doufám. Samozřejmě taky z toho mám strach celkově, ale asi víc už to chci mít za sebou :D 🙂

klokanka31
20. říj 2021

@tess223 Nemusíš mít strach,porod není tak hrozný 😉 moc ti přeju ať si už brzy držíš v náručí miminko 🙂 pak dej vědět 🍀

marketaholasova
20. říj 2021

@tess223 krizove bolesti jsem mela cely, porod stupnujici od 2 hodin rano s minimalni cinnosti delohy. Ve 4 odpoledne na porodnici tvrdili ze to nic neni. Ve 20 otevrena a od 24 na porodnim sale s tin ze v 1 v noci jsem porodila. Zadne kontrakce jsem necitila jen krizove bolesti.

janina228
20. říj 2021

@tess223 neboj, všechno bude v pořádku ❤️. A víš jak - kdyby to bylo tak hrozný, tak by do toho přece žádná nešla znova 😄

zrzeckas
20. říj 2021

Kamaradka dosla za mnou na sestinedeli a hrozne ji bolelo v krizi.... Ja ji na to rekla, ze to budou krizove bolesti a ze si si tu beztak pobudeme spolu. Tvrdila, ze ne, ze to ma od rana.... Dojela domu a psala me, ze si hodila vanu a bylo to jen horsi a ze snad mam pravdu. Rano/dopoledne uz lezela na sestinedeli se mnou 😃
Hodne sil a mysli na to jak budete spolu, me to pomahalo 🍀 a pokud se ti nebude chtit nijak mluvit, odpovidat, tak to taky lze, kamoska komunikovala jen palcem 😃

tess223
autor
20. říj 2021

@klokanka31 moc děkuji 🙂 určitě dám, už aby to bylo. Pořád mám křížové bolesti, ale křeče do bříška nějak ustaly, jen občas :D tak nevím, odpoledne jdu a mamkou na procházku, tak snad se to už rozjede. 🙂

tess223
autor
20. říj 2021

@janina228 však já vím, zvládly to všechny přede mnou, musím taky :D už aby to bylo a malá byla s námi. 🥰

tess223
autor
20. říj 2021

@zrzeckas no ty blaho :D takže jsi to věděla, že to na ni jde :D já mám kontrolu až v pondělí, ale tak nějak mám pocit, že do té doby, doufám, porodim :D

zrzeckas
25. říj 2021

@tess223 ahoj, tak jak to vypada? 🙂

tess223
autor
27. říj 2021

@zrzeckas ahoj, tři dny a noci jsem měla kontrakce po 10 min. vana ani sprcha je nerozehnaly, ani neztratily interval :D byla jsem neskutečně zoufalá, a opravdu jsem nenapsala ani minutu. V neděli večer mě to bolelo mnohem víc, vynechala jsem sprchu, a najednou už intervaly po 5/4/3 min. Tak jsme vyrazili 🙂 otevřena na 3, po pak mi prdli vodu, do hodiny a půl na 7,ale pak se nám to zastavilo, tak oxytocin, usínala jsem mezi kontrakcemi, a opravdu myslela ze to nedám. Ale ten pocit, kdy mi na bříško paní doktorka dala mokré a horké miminko? Nikdy jsem nic takového necítila. Hrozně jsem plakala, přítel taky. Ale máme dcerusku, Viktorku 🙂 je zdravá, malička a krásná. A moc děkuji za předchozí podporu 🙂

sanyy22
27. říj 2021

@tess223 gratuluji moc♥️♥️ ať vám dělá radost 🥰 a hlavně zdraví vám oběma 😶

zrzeckas
27. říj 2021

@tess223 narocne jsi to mela, nastesti je to vymysleno dobre a ta radost, ten neopakovatelny pocit, kdyz uvidis poprve sve miminko to mnohonasobne nahradi 🙂 gratuluju a preji hodne 🍀 a zdravi tobe i male. At vam dela jen radost 🙂🙂🙂

klokanka31
27. říj 2021

@tess223 Moc gratuluju 🍀🍀

janina228
27. říj 2021

@tess223 velká gratulace 💖

fouskovi
27. říj 2021

@tess223 oba porody křížové a dost nepravidelné kontrakce takže bych radši jela

kafr
27. říj 2021

@fouskovi teď už neraď a gratuluj 😉😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru