Bolesti v podbřišku v 37tt. Je normální?

pavlanatlinka
22. lis 2011

Ahojky, dneska mě při chůzi bolelo v podbřišku na pravé straně a na pravé straně podle doktorky mi leží miminko. Nevíte čím to může být? Jsem ve 37tt.

mkr
22. lis 2011

mě když bolelo v podbříšku jako když jsem to měla dostat, tak jsem do týdně porodila s první v 35 tt a druhý začalo v 29 tt a to jsme udrželi, do 39 tt a pak zase mírné bolesti v podbříšku, u mě takhle začíná pracovat tělo před porodem 🙂

28marci
24. lis 2011

Mě pobolíval podbřišek taky zhruba od 37tt, pak to zase přestalo, pak zase začalo... od 38tt už cítím podbřišek skoro pořád, teď mám 5 dnů do termínu a už se na porod těším taky z toho důvodu, že už se téhle bolesti zbavím 😉 Všechno bylo vždy v pořádku, předčasný porod nehrozil, ty bolesti jsou prý normální, pokud jsou ve snesitelné míře. Někdy je to horší, někdy lepší, podle toho, jak se mimi v bříšku vrtí, taky už je těžké, tlačí na všechno možné... teď už se ta bolest rozšířila na celou pánev, jak asi povolují vazy a tělo se připravuje na porod. Je to otravné, ale tak nějak to beru, že to k tomu patří.. 🙄
Takže je třeba to asi vydržet, ale pokud Tě to nějak plaší, tak se určitě zeptej dr. v poradně, za to nic nedáš...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru