Bolesti žaludku ve 2. trimestru, ale jakoby "zvenku"

jitukka
4. zář 2014

Holky prosím Vás, už asi tak 3 dny mě bélí břicho v oblasti pod žebry, jakoby žaludek ale z venku...asi to zní divně, ale nevím jak to jinak popsat. Břicho mě bolí v té oblasti i na zmáčkutí i když si sedám nebo při rychlejší chůzi. Není to ale bolest která by se nedala vydržet....Já osobně si myslím, že to asi není od miminka, to není ještě tak vysoko že ne?? Nesetkala jste se s tím některá prosím?? Já totiš chtěla jít k obvodačce, ale ta má dovolenou, tak sem chtěla raději zajít na gyndu, ale ten má taky dovolenou a na pohotovost se mi moc nechce, aby si neřekli že jsem histerka....díky

werunkaw123
4. zář 2014

Mě to takhle také bolelo a bylo to od toho jak rostlo bříško, váha kůži tlačila směrem dolů a ta se moc napínala.. přesně jak říkáte pod žebry jakoby u žaludku... Prý jsou na toto nejlepší tejpy... pokud je tedy ono případně bych se raději stejně nechala vyšetřit

gwennie
4. zář 2014

@jitukka Ahoj, no tohle mi taky dělalo a dělá i při tomhle těhu... byla jsem i u doktora, jsou to fakt nejspíš jen napínající se vazy... Při druhém těhu mi to začlo už kolem 20tt...

anetp
4. zář 2014

Já jsem měla v 17. týdnu úplně stejné "problémy". žádná velká bolest a po týdnu to přešlo. Mimčo si asi zase dělalo místo. Každý týden mě to totiž takhle "píchá" jinde - nejdřív podbřišek, pak po stranách bříška a teď pod žebry. Co asi přijde příště? 🙂 Mimčo mě zatím nekope, tak alespoň tímto způsobem o sobě dává vědět 😉

jitukka
autor
4. zář 2014

Tak toto mě nenapadlo, ale když se nad tím zamyslím, neco na tom bude, protože jsem 24tt a do ted jsem neměla žádné bříško a ted mi najednou poskočilo tak tam nějaké to tahání být může...a je pravdu, že když si ten ,,žaludek" držím tak to nebolí........příští týden asi raději zajdu k doktorce...ale díky, trochu mě to uklidnilo 🙂

ehh
23. únor 2015

I Já mám tyhle problémy. Boli me furt žaludek i na dotek, břicho mi tvrdne a natahuje . Jsem Jak v 9 . Nevíte někdo co s Tim?.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru